VY-U20Z

Krajský přebor ve volejbale ženy U20
TabulkaUVPKSMB
1.Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s.16142045:121343:103342
2.Volejbalový klub Třebíč14122040:121234:99437
3.Základní škola Přibyslav1477024:301136:118818
4.Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s.16610028:391367:146416
5.SLAVOJ POLNÁ z.s.1459019:32981:118115
6.Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.14014011:421038:12394
 

Rozpis zápasů

 1. kolo
1 8.10. 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Základní škola Přibyslav 3:0 (16,24,23)
2 24.9. 10:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Volejbalový klub Třebíč 2:3 (-17,25,13,-15,-12)
3 24.9. 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 3:2 (-11,20,-21,23,13)
 2. kolo
4 8.10. 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Základní škola Přibyslav 3:0 (17,14,11)
5 24.9. 13:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Volejbalový klub Třebíč 0:3 (-11,-18,-14)
6 24.9. 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 3:2 (-21,-15,20,22,13)
 3. kolo
7 15.10. 10:00 Základní škola Přibyslav - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 3:0 (23,22,22)
8 15.10. 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 3:0 (9,23,18)
9 15.10. 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - SLAVOJ POLNÁ z.s. 3:0 (11,14,22)
 4. kolo
10 15.10. 13:00 Základní škola Přibyslav - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 3:2 (13,-22,17,-23,13)
11 15.10. 12:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 3:1 (19,13,-27,13)
12 15.10. 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - SLAVOJ POLNÁ z.s. 3:1 (14,15,-24,17)
 5. kolo
13 12.11. 10:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Základní škola Přibyslav 1:3 (-17,-18,19,-12)
14 12.11. 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 3:0 (16,11,15)
15 12.11. 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 0:3 (-17,-20,-10)
 6. kolo
16 12.11. 13:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Základní škola Přibyslav 3:1 (20,-17,21,24)
17 12.11. 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 3:1 (11,-23,11,17)
18 12.11. 12:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 0:3 (-24,-19,-13)
 7. kolo
19 26.11. 09:30 Základní škola Přibyslav - Volejbalový klub Třebíč 1:3 (-11,21,-12,-22)
20 3.12. 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 3:0 (19,15,14)
21 3.12. 10:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 3:1 (16,16,-17,19)
 8. kolo
22 26.11. 12:30 Základní škola Přibyslav - Volejbalový klub Třebíč 0:3 (-21,-18,-24)
23 3.12. 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 3:0 (19,20,26)
24 3.12. 13:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 3:2 (23,32,-8,-21,13)
 9. kolo
25 17.12. 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Základní škola Přibyslav 1:3 (16,-23,-19,-18)
26 17.12. 10:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - SLAVOJ POLNÁ z.s. 0:3 (-20,-23,-20)
27 17.12. 10:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 2:3 (15,-18,-23,17,-14)
 10. kolo
28 17.12. 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Základní škola Přibyslav 2:3 (-21,21,-20,17,-12)
29 17.12. 13:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - SLAVOJ POLNÁ z.s. 1:3 (-24,23,-18,-21)
30 17.12. 13:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 3:1 (-20,23,20,16)
 11. kolo
31 7.1. 10:00 Základní škola Přibyslav - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 1:3 (-15,21,-20,-14)
32 3.2. 09:00 Volejbalový klub Třebíč - SLAVOJ POLNÁ z.s. 3:0 (23,21,16)
33 7.1. 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 1:3 (23,-14,-22,-15)
 12. kolo
34 7.1. 13:00 Základní škola Přibyslav - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 0:3 (-19,-20,-19)
35 3.2. 12:00 Volejbalový klub Třebíč - SLAVOJ POLNÁ z.s. 3:0 (18,14,20)
36 7.1. 12:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 0:3 (-10,-8,-25)
 13. kolo
37 14.1. 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Základní škola Přibyslav 1:3 (20,-19,-18,-13)
38 14.1. 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 3:2 (-23,-20,22,23,13)
39 14.1. 10:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 0:3 (-12,-11,-16)
 14. kolo
40 14.1. 12:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Základní škola Přibyslav 2:3 (-21,-20,19,22,-15)
41 14.1. 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 1:3 (-19,19,-27,-22)
42 14.1. 13:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 0:3 (-13,-12,-13)
 15. kolo
43 24.3. 10:00 Základní škola Přibyslav - SLAVOJ POLNÁ z.s.
44 28.1. 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 3:2 (9,19,-12,-16,6)
45 3.3. 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.
 16. kolo
46 24.3. 13:00 Základní škola Přibyslav - SLAVOJ POLNÁ z.s.
47 28.1. 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 1:3 (30,-19,-18,-19)
48 3.3. 12:00 Volejbalový klub Třebíč - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.
 17. kolo
49 10.3. 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Základní škola Přibyslav
50 10.3. 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s.
51 10.3. 10:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - SLAVOJ POLNÁ z.s.
 18. kolo
52 10.3. 12:00 Volejbalový klub Třebíč - Základní škola Přibyslav
53 10.3. 12:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s.
54 10.3. 13:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - SLAVOJ POLNÁ z.s.
 19. kolo
55 17.3. 10:00 Základní škola Přibyslav - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s.
56 17.3. 10:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.
57 17.3. 10:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Volejbalový klub Třebíč
 20. kolo
58 17.3. 13:00 Základní škola Přibyslav - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s.
59 17.3. 13:00 SLAVOJ POLNÁ z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.
60 17.3. 13:00 Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Volejbalový klub Třebíč