VY-U16Z

Krajský přebor ve volejbale starších žákyň U16 - základní skupina
TabulkaUVPKSMB
1.Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.15141029:2762:39843
2.TJ Sokol Nové Veselí15141028:4742:46240
3.TJ Sokol Bedřichov A15132026:4703:43039
4.Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s.15132027:5760:44039
5.Volejbalový klub Třebíč15114022:9679:54032
6.Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A"15105020:11682:52529
7.Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B"1596018:13642:57526
8.TJ Žďár nad Sázavou z.s.1587017:16662:63723
9.Tělovýchovná jednota Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s.1569016:20661:74920
10.Volejbalový klub Třebíč "B"1569013:19570:68218
11.Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.15510012:21560:68816
12.TJ Sokol Bedřichov B1541109:24552:74611
13.SK Telč, z.s.1531207:26547:7528
14.Základní škola Přibyslav1511406:29564:7976
15.Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s.1521305:28438:7965
16.ZŠ a MŚ v Brtnici1511405:29480:7875
 

Rozpis zápasů

 1. kolo
1 1.10. 09:00 Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 0:2 (-9,-12)
2 1.10. 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - KCTM Vysočina 2:0 (6,13)
3 1.10. 09:00 KCTM Vysočina - Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 0:2 (-20,-13)
4 1.10. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-15,-12)
5 1.10. 09:00 KCTM Vysočina - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 0:2 (-12,-9)
6 1.10. 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 2:0 (9,7)
7 1.10. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 0:2 (-10,-23)
8 1.10. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - SK Telč, z.s. 2:0 (23,17)
9 1.10. 09:00 SK Telč, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:2 (-14,-20)
10 1.10. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - TJ Žďár nad Sázavou 2:0 (13,22)
11 1.10. 09:00 SK Telč, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 0:2 (-16,-15)
12 1.10. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:1 (-21,22,5)
13 1.10. 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:2 (-6,-3)
14 1.10. 09:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sokol Bedřichov A 0:2 (-17,-19)
15 1.10. 09:00 TJ Sokol Bedřichov A - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 2:0 (1,9)
16 1.10. 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Volejbalový klub Třebíč 2:0 (7,17)
17 1.10. 09:00 TJ Sokol Bedřichov A - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:2 (-15,-10)
18 1.10. 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 2:0 (7,4)
19 1.10. 09:00 TJ Sokol Nové Veselí - Základní škola Přibyslav 2:0 (6,10)
20 1.10. 09:00 Volejbalový klub Třebíč "B" - TJ Sokol Bedřichov B 2:0 (23,27)
21 1.10. 09:00 TJ Sokol Bedřichov B - TJ Sokol Nové Veselí 0:2 (-3,-2)
22 1.10. 09:00 Základní škola Přibyslav - Volejbalový klub Třebíč "B" 1:2 (23,-19,-12)
23 1.10. 09:00 TJ Sokol Bedřichov B - Základní škola Přibyslav 1:2 (18,-12,-12)
24 1.10. 09:00 Volejbalový klub Třebíč "B" - TJ Sokol Nové Veselí 0:2 (-8,-7)
 2. kolo
25 22.10. 09:00 Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 1:2 (-10,21,-7)
26 22.10. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Bedřichov B 2:0 (21,15)
27 22.10. 09:00 TJ Sokol Bedřichov B - Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 2:1 (-23,24,13)
28 22.10. 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 2:0 (17,14)
29 22.10. 09:00 TJ Sokol Bedřichov B - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:2 (-9,-7)
30 22.10. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 2:0 (17,22)
31 22.10. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Základní škola Přibyslav 2:1 (-15,19,10)
32 22.10. 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Sokol Bedřichov A 2:0 (11,16)
33 22.10. 09:00 TJ Sokol Bedřichov A - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (17,6)
34 22.10. 09:00 Základní škola Přibyslav - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-18,-16)
35 22.10. 09:00 TJ Sokol Bedřichov A - Základní škola Přibyslav 2:0 (5,12)
36 22.10. 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (5,10)
37 22.10. 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 0:2 (-13,-5)
38 22.10. 09:00 Volejbalový klub Třebíč "B" - SK Telč, z.s. 2:0 (8,7)
39 22.10. 09:00 SK Telč, z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 2:1 (17,-25,13)
40 22.10. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Volejbalový klub Třebíč "B" 2:0 (12,21)
41 22.10. 09:00 SK Telč, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 0:2 (-9,-15)
42 22.10. 09:00 Volejbalový klub Třebíč "B" - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 2:0 (5,18)
43 22.10. 09:00 TJ Sokol Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 2:0 (16,11)
44 22.10. 09:00 Volejbalový klub Třebíč - KCTM Vysočina 2:0 (8,14)
45 22.10. 09:00 KCTM Vysočina - TJ Sokol Nové Veselí 0:2 (-8,-10)
46 22.10. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Volejbalový klub Třebíč 0:2 (-8,-16)
47 22.10. 09:00 KCTM Vysočina - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 0:2 (-9,-10)
48 22.10. 09:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sokol Nové Veselí 0:2 (-18,-11)
 3. kolo
49 12.11. 09:00 Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Základní škola Přibyslav 2:0 (22,22)
50 12.11. 09:00 Volejbalový klub Třebíč - SK Telč, z.s. 2:0 (11,14)
51 12.11. 09:00 SK Telč, z.s. - Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 1:2 (-23,21,-14)
52 12.11. 09:00 Základní škola Přibyslav - Volejbalový klub Třebíč 0:2 (-10,-16)
53 12.11. 09:00 SK Telč, z.s. - Základní škola Přibyslav 2:0 (14,17)
54 12.11. 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 2:1 (16,-18,7)
55 12.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:2 (-13,-10)
56 12.11. 09:00 Volejbalový klub Třebíč "B" - KCTM Vysočina 2:0 (10,23)
57 12.11. 09:00 KCTM Vysočina - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:2 (-17,-6)
58 12.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Volejbalový klub Třebíč "B" 2:0 (11,19)
59 12.11. 09:00 KCTM Vysočina - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:2 (-7,-12)
60 12.11. 09:00 Volejbalový klub Třebíč "B" - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (21,21)
61 12.11. 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 0:2 (-10,-10)
62 12.11. 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Sokol Bedřichov B 2:0 (15,8)
63 12.11. 09:00 TJ Sokol Bedřichov B - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 2:0 (19,19)
64 12.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-18,-10)
65 12.11. 09:00 TJ Sokol Bedřichov B - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 0:2 (-17,-11)
66 12.11. 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 2:0 (3,11)
67 12.11. 09:00 TJ Sokol Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 2:0 (18,22)
68 12.11. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Bedřichov A 0:2 (-12,-23)
69 12.11. 09:00 TJ Sokol Bedřichov A - TJ Sokol Nové Veselí 2:0 (9,17)
70 12.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - TJ Žďár nad Sázavou 2:1 (8,-8,11)
71 12.11. 09:00 TJ Sokol Bedřichov A - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 2:0 (14,19)
72 12.11. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 0:2 (-17,-23)
 4. kolo
73 3.12. 09:00 Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 1:2 (-18,20,-11)
74 3.12. 09:00 Volejbalový klub Třebíč "B" - TJ Sokol Bedřichov A 0:2 (-6,-17)
75 3.12. 09:00 TJ Sokol Bedřichov A - Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 2:0 (14,24)
76 3.12. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Volejbalový klub Třebíč "B" 2:0 (10,14)
775 3.12. 09:00 TJ Sokol Bedřichov A - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 2:0 (23,12)
78 3.12. 09:00 Volejbalový klub Třebíč "B" - Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 0:2 (-23,-12)
79 7.12. 17:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 0:2 (-8,-16)
80 7.12. 17:00 Volejbalový klub Třebíč - TJ Sokol Bedřichov B 2:0 (23,19)
81 7.12. 17:00 TJ Sokol Bedřichov B - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:2 (-12,-22)
82 7.12. 17:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Volejbalový klub Třebíč 0:2 (-26,-20)
83 7.12. 17:00 TJ Sokol Bedřichov B - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 0:2 (-6,-20)
84 7.12. 17:00 Volejbalový klub Třebíč - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (18,12)
85 3.12. 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Základní škola Přibyslav 2:1 (-23,27,15)
86 3.12. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - KCTM Vysočina 2:0 (13,21)
87 3.12. 09:00 KCTM Vysočina - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 1:2 (15,-25,-14)
88 3.12. 09:00 Základní škola Přibyslav - TJ Žďár nad Sázavou 0:2 (-10,-20)
89 3.12. 09:00 KCTM Vysočina - Základní škola Přibyslav 2:1 (-21,23,8)
90 3.12. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 2:0 (13,7)
91 3.12. 09:00 TJ Sokol Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 2:1 (-21,20,14)
92 3.12. 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - SK Telč, z.s. 2:0 (18,12)
93 3.12. 09:00 SK Telč, z.s. - TJ Sokol Nové Veselí 0:2 (-12,-19)
94 3.12. 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-18,-22)
95 3.12. 09:00 SK Telč, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:2 (-10,-10)
96 3.12. 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Sokol Nové Veselí 1:2 (13,-23,-14)
 5. kolo
97 17.12. 09:00 Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. - TJ Sokol Nové Veselí 0:2 (-13,-19)
98 17.12. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. 2:0 (14,21)
99 17.12. 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 0:2 (-20,-11)
100 17.12. 09:00 TJ Sokol Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (0,13)
101 17.12. 09:00 Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. - TJ Sokol Nové Veselí 0:2 (-11,-14)
102 17.12. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, z.s. 1:2 (-16,7,-9)
103 17.12. 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Volejbalový klub Třebíč "B" 2:0 (10,8)
104 17.12. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Volejbalový klub Třebíč 0:2 (-10,-19)
105 17.12. 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-13,-16)
106 17.12. 09:00 Volejbalový klub Třebíč "B" - TJ Žďár nad Sázavou 1:2 (-8,23,-5)
107 17.12. 09:00 Volejbalový klub Třebíč - Volejbalový klub Třebíč "B" 2:0 (16,21)
108 17.12. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-14,-10)
109 17.12. 09:00 KCTM Vysočina - TJ Sokol Bedřichov B 1:2 (19,-13,-11)
110 17.12. 09:00 SK Telč, z.s. - TJ Sokol Bedřichov A 0:2 (-6,-15)
111 17.12. 09:00 TJ Sokol Bedřichov A - KCTM Vysočina 2:0 (8,5)
112 17.12. 09:00 TJ Sokol Bedřichov B - SK Telč, z.s. 2:0 (15,20)
113 17.12. 09:00 TJ Sokol Bedřichov A - TJ Sokol Bedřichov B 2:0 (11,9)
114 17.12. 09:00 SK Telč, z.s. - KCTM Vysočina 2:1 (-22,25,2)
115 10.12. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Základní škola Přibyslav 2:0 (14,11)
116 10.12. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:2 (-18,-14)
117 10.12. 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 2:0 (15,22)
118 10.12. 09:00 Základní škola Přibyslav - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 0:2 (-7,-23)
119 10.12. 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Základní škola Přibyslav 2:0 (12,8)
120 10.12. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 0:2 (-12,-24)