VY-U14Z

Krajský přebor ve volejbale mladších žákyň U14
TabulkaUVPKSMB
1.Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov23212043:51140:65563
2.TJ Sokol Nové Veselí23212042:51126:64262
3.Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A"23194039:81115:59558
4.Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.22148029:17971:81142
5.Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.21129024:18898:79436
6.Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s.241212025:26902:95935
7.Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B"23518010:39735:115312
8.TJ Žďár nad Sázavou z.s.23419010:40771:114812
9.Beachwell Pelhřimov2041608:33620:96311
10.Základní škola Přibyslav2412307:46682:12408
 

Rozpis zápasů

 1. kolo
1 23.9. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 2:0 (17,14)
2 23.9. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 0:2 (-22,-3)
3 23.9. 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (12,21)
4 23.9. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - TJ Žďár nad Sázavou 2:0 (25,20)
5 23.9. 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 2:0 (15,10)
6 23.9. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:2 (-20,-11)
7 30.9. 09:00 TJ Sokol Nové Veselí - Základní škola Přibyslav 2:0 (5,5)
8 30.9. 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Beachwell Pelhřimov 2:0 (7,10)
9 30.9. 09:00 Beachwell Pelhřimov - TJ Sokol Nové Veselí 0:2 (-7,-10)
10 30.9. 09:00 Základní škola Přibyslav - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:2 (-12,-8)
11 30.9. 09:00 Beachwell Pelhřimov - Základní škola Přibyslav 2:0 (23,18)
12 30.9. 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - TJ Sokol Nové Veselí 0:2 (-8,-13)
13 23.9. 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. -
14 23.9. 09:00 - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A"
15 23.9. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 2:0 (5,18)
16 23.9. 09:00 -
17 23.9. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" -
18 23.9. 09:00 - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.
 2. kolo
19 7.10. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. -
20 7.10. 09:00 - Beachwell Pelhřimov
21 10.10. 09:00 Beachwell Pelhřimov - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:2 (-13,-11)
22 7.10. 09:00 -
23 7.10. 09:00 Beachwell Pelhřimov -
24 7.10. 09:00 - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.
25 7.10. 09:00 TJ Sokol Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 2:0 (13,8)
26 7.10. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 0:2 (-14,-12)
27 7.10. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - TJ Sokol Nové Veselí 0:2 (-20,-12)
28 7.10. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - TJ Žďár nad Sázavou 0:2 (-22,-20)
29 7.10. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 2:0 (11,2)
30 7.10. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 0:2 (-8,-9)
31 7.10. 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Základní škola Přibyslav 2:0 (10,12)
32 7.10. 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 0:2 (-6,-14)
33 7.10. 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 2:0 (20,12)
34 7.10. 09:00 Základní škola Přibyslav - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:2 (-6,-14)
35 7.10. 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Základní škola Přibyslav 2:0 (2,14)
36 7.10. 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 2:1 (15,-15,13)
 3. kolo
37 21.10. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Základní škola Přibyslav 2:0 (10,17)
38 21.10. 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 0:2 (-2,-6)
39 21.10. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (18,16)
40 21.10. 09:00 Základní škola Přibyslav - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:2 (-7,-8)
41 21.10. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Základní škola Přibyslav 2:0 (3,10)
42 21.10. 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:2 (-21,-16)
43 21.10. 09:00 TJ Sokol Nové Veselí -
44 21.10. 09:00 - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov
45 21.10. 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Sokol Nové Veselí 0:2 (-20,-17)
46 21.10. 09:00 -
47 21.10. 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov -
48 21.10. 09:00 - TJ Sokol Nové Veselí
49 21.10. 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 2:0 (14,10)
50 21.10. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Beachwell Pelhřimov 2:0 (22,12)
51 21.10. 09:00 Beachwell Pelhřimov - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-11,-8)
52 21.10. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - TJ Žďár nad Sázavou 2:1 (16,-19,13)
53 21.10. 09:00 Beachwell Pelhřimov - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 0:2 (-24,-27)
54 21.10. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-13,-15)
 4. kolo
55 4.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-23,-20)
56 4.11. 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Sokol Nové Veselí 0:2 (-20,-15)
57 4.11. 09:00 TJ Sokol Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (16,17)
58 4.11. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou -
59 4.11. 09:00 - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s.
60 4.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 2:1 (-22,15,6)
61 4.11. 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 2:0 (20,23)
62 4.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Beachwell Pelhřimov 2:0 (9,11)
63 4.11. 09:00 Beachwell Pelhřimov - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 0:2 (-13,-6)
64 4.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" -
65 4.11. 09:00 - Základní škola Přibyslav
66 4.11. 09:00 Základní škola Přibyslav - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 2:0 (19,20)
 5. kolo
67 11.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. -
68 11.11. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 0:2 (-4,-13)
69 11.11. 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (19,19)
70 11.11. 09:00 - TJ Žďár nad Sázavou
71 11.11. 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov -
72 11.11. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:2 (-15,-21)
73 11.11. 09:00 TJ Sokol Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 2:0 (3,12)
74 11.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Beachwell Pelhřimov 2:0 (10,10)
75 11.11. 09:00 Beachwell Pelhřimov - TJ Sokol Nové Veselí 0:2 (-8,-11)
76 11.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:2 (-12,-12)
77 11.11. 09:00 Beachwell Pelhřimov - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 2:0 (9,20)
78 11.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - TJ Sokol Nové Veselí 0:2 (-6,-10)
79 11.11. 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Základní škola Přibyslav 2:0 (11,15)
80 11.11. 09:00 - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A"
81 11.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-15,-22)
82 11.11. 09:00 Základní škola Přibyslav -
83 11.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Základní škola Přibyslav 2:0 (5,12)
84 11.11. 09:00 - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.
 6. kolo
85 25.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Základní škola Přibyslav 2:0 (9,9)
86 25.11. 09:00 - Beachwell Pelhřimov
87 25.11. 09:00 Beachwell Pelhřimov - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:2 (-15,-24)
88 25.11. 09:00 Základní škola Přibyslav -
89 25.11. 09:00 Beachwell Pelhřimov - Základní škola Přibyslav 2:1 (-22,15,11)
90 25.11. 09:00 - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.
91 25.11. 09:00 TJ Sokol Nové Veselí -
92 25.11. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 0:2 (-6,-7)
93 25.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - TJ Sokol Nové Veselí 2:0 (14,22)
94 25.11. 09:00 - TJ Žďár nad Sázavou
95 25.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" -
96 25.11. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 0:2 (-18,-18)
97 25.11. 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 2:0 (17,12)
98 25.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 0:2 (-12,-10)
99 25.11. 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 2:0 (16,19)
100 25.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:2 (-15,-23)
101 25.11. 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 2:0 (7,9)
102 25.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-21,-14)
 7. kolo
103 9.12. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 2:0 (7,11)
104 9.12. 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 0:2 (-10,-7)
105 9.12. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (21,13)
106 9.12. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 0:2 (-19,-13)
107 9.12. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 2:0 (5,6)
108 9.12. 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:2 (-13,-18)
109 9.12. 09:00 TJ Sokol Nové Veselí - Základní škola Přibyslav 2:0 (5,20)
110 9.12. 09:00 - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov
111 9.12. 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Sokol Nové Veselí 1:2 (22,-22,-12)
112 9.12. 09:00 Základní škola Přibyslav -
113 9.12. 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Základní škola Přibyslav 2:0 (4,21)
114 9.12. 09:00 - TJ Sokol Nové Veselí
115 9.12. 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. -
116 9.12. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Beachwell Pelhřimov 0:2 (-21,-15)
117 9.12. 09:00 Beachwell Pelhřimov - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-12,-14)
118 9.12. 09:00 - TJ Žďár nad Sázavou
119 9.12. 09:00 Beachwell Pelhřimov -
120 9.12. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-16,-8)
 8. kolo
121 16.12. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 0:2 (-12,-9)
122 16.12. 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Sokol Nové Veselí 0:2 (-15,-13)
123 16.12. 09:00 TJ Sokol Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (18,8)
124 16.12. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou -
125 16.12. 09:00 - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s.
126 4.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou 2:0 (19,10)
127 4.11. 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 2:1 (-4,18,10)
128 4.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Beachwell Pelhřimov 2:0 (9,10)
129 4.11. 09:00 Beachwell Pelhřimov - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 0:2 (-10,-18)
130 16.12. 09:00 - Základní škola Přibyslav
131 4.11. 09:00 Základní škola Přibyslav - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 1:2 (-18,20,-9)
132 16.12. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" -
 9. kolo
133 6.1. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Základní škola Přibyslav 2:0 (9,17)
134 6.1. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 0:2 (-10,-5)
135 6.1. 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (22,13)
136 6.1. 09:00 Základní škola Přibyslav - TJ Žďár nad Sázavou 1:2 (-14,18,-9)
137 6.1. 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Základní škola Přibyslav 2:0 (9,2)
138 6.1. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:2 (-11,-15)
139 13.1. 09:00 TJ Sokol Nové Veselí -
140 13.1. 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Beachwell Pelhřimov 2:0 (15,16)
141 13.1. 09:00 Beachwell Pelhřimov - TJ Sokol Nové Veselí 0:2 (-16,-9)
142 13.1. 09:00 - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s.
143 13.1. 09:00 Beachwell Pelhřimov -
144 13.1. 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - TJ Sokol Nové Veselí 0:2 (-11,-8)
145 6.1. 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 2:0 (15,11)
146 6.1. 09:00 - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A"
147 6.1. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 2:0 (16,13)
148 6.1. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" -
149 6.1. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 2:0 (14,5)
150 6.1. 09:00 - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.
 10. kolo
151 27.2. 16:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B"
152 20.1. 09:00 - Beachwell Pelhřimov
153 27.2. 16:00 Beachwell Pelhřimov - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.
154 20.1. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" -
155 27.2. 16:00 Beachwell Pelhřimov - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B"
156 20.1. 09:00 - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.
157 20.1. 09:00 TJ Sokol Nové Veselí - Základní škola Přibyslav 2:0 (8,19)
158 20.1. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" 0:2 (-10,-11)
159 20.1. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - TJ Sokol Nové Veselí 2:0 (20,8)
160 20.1. 09:00 Základní škola Přibyslav - TJ Žďár nad Sázavou 1:2 (-19,24,-6)
161 20.1. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Základní škola Přibyslav 2:0 (9,11)
162 20.1. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí 0:2 (-10,-14)
163 20.1. 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. -
164 20.1. 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov 0:2 (-7,-6)
165 20.1. 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 2:0 (8,14)
166 20.1. 09:00 - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s.
167 20.1. 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov -
168 20.1. 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 1:2 (-10,24,-10)
 11. kolo
169 24.2. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. -
170 24.2. 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A"
171 24.2. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.
172 24.2. 09:00 - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s.
173 24.2. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" -
174 24.2. 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.
175 24.2. 09:00 TJ Sokol Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B"
176 24.2. 09:00 - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov
177 24.2. 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - TJ Sokol Nové Veselí
178 24.2. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" -
179 24.2. 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B"
180 24.2. 09:00 - TJ Sokol Nové Veselí
181 24.2. 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - Základní škola Přibyslav
182 24.2. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Beachwell Pelhřimov
183 24.2. 09:00 Beachwell Pelhřimov - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.
184 24.2. 09:00 Základní škola Přibyslav - TJ Žďár nad Sázavou
185 24.2. 09:00 Beachwell Pelhřimov - Základní škola Přibyslav
186 24.2. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.
 12. kolo
187 9.3. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s.
188 9.3. 09:00 Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. - TJ Sokol Nové Veselí
189 9.3. 09:00 TJ Sokol Nové Veselí - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.
190 9.3. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou -
191 9.3. 09:00 - Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s.
192 9.3. 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou
193 9.3. 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A"
194 9.3. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "A" - Beachwell Pelhřimov
195 9.3. 09:00 Beachwell Pelhřimov - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov
196 4.11. 09:00 Základní škola Přibyslav - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" 1:2 (17,-18,-8)
197 9.3. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" -
198 9.3. 09:00 - Základní škola Přibyslav