ST-ZCIM-1

Krajský přebor mladších žáků
TabulkaUVPKSMB
1.Volleyball Nymburk1073016:8496:44021
2.SK Volejbal Kolín972014:6418:39019
3.SK Prosek Praha963012:7401:36517
4.VK Příbram954012:9437:38016
5.Kladno volejbal cz103708:14436:46511
6.TJ Kralupy93608:15418:4898
7.AERO Odolena Voda102806:17435:5127
 

Rozpis zápasů

 1. kolo
1 19.9. 10:00 Kolín - Nymburk 2:0 (14,21)
2 19.9. 10:00 Kralupy - Odolena Voda 2:1 (-18,22,10)
3 19.9. 10:00 Nymburk - Odolena Voda 2:0 (21,12)
4 19.9. 10:00 Kolín - Kralupy 2:0 (11,19)
5 19.9. 10:00 Kralupy - Nymburk 0:2 (-11,-11)
6 19.9. 10:00 Odolena Voda - Kolín 0:2 (-21,-20)
7 19.9. 10:00 Příbram - Prosek 2:0 (15,8)
8 19.9. 10:00 Prosek - Kladno 2:0 (26,5)
9 19.9. 10:00 Kladno - Příbram 0:2 (-8,-17)
 2. kolo
10 10.10. 10:00 Kladno - Prosek 1:2 (-22,8,-13)
11 10.10. 10:00 Odolena Voda - Kralupy 2:1 (24,-24,8)
12 10.10. 10:00 Prosek - Kralupy 2:0 (11,20)
13 10.10. 10:00 Kladno - Odolena Voda 2:0 (15,15)
14 10.10. 10:00 Odolena Voda - Prosek 0:2 (-19,-23)
15 10.10. 10:00 Kralupy - Kladno 0:2 (-21,-19)
16 10.10. 10:00 Příbram - Nymburk 1:2 (17,-15,-12)
17 10.10. 10:00 Nymburk - Kolín 1:2 (-22,13,-9)
18 10.10. 10:00 Kolín - Příbram 2:0 (20,18)
 3. kolo
19 7.11. 10:00 Kralupy - Kladno 2:1 (-26,22,9)
20 7.11. 10:00 Příbram - Nymburk 2:1 (10,-24,9)
21 7.11. 10:00 Kladno - Nymburk 0:2 (-21,-17)
22 7.11. 10:00 Kralupy - Příbram 2:1 (17,-20,13)
23 7.11. 10:00 Příbram - Kladno 0:2 (-14,-14)
24 7.11. 10:00 Nymburk - Kralupy 2:1 (20,-13,8)
25 7.11. 09:00 Prosek - Odolena Voda 2:0 (10,13)
26 7.11. 10:00 Odolena Voda - Kolín 1:2 (19,-26,-7)
27 7.11. 10:00 Kolín - Prosek 0:2 (-12,-16)
 4. kolo
28 5.12. 10:00 Kolín - Prosek 2:0 (15,17)
29 5.12. 10:00 Příbram - Kralupy
30 5.12. 10:00 Prosek - Kralupy
31 5.12. 10:00 Kolín - Příbram 0:2 (-13,-12)
32 5.12. 10:00 Příbram - Prosek 2:0 (23,22)
33 5.12. 10:00 Kralupy - Kolín
34 5.12. 10:00 Odolena Voda - Kladno 2:0 (16,18)
35 5.12. 10:00 Kladno - Nymburk 0:2 (-22,-17)
36 5.12. 10:00 Nymburk - Odolena Voda 2:0 (17,19)
 5. kolo
37 16.1. 10:00 Nymburk - Kolín
38 16.1. 10:00 Kladno - Prosek
39 16.1. 10:00 Kolín - Prosek
40 16.1. 10:00 Nymburk - Kladno
41 16.1. 10:00 Kladno - Kolín
42 16.1. 10:00 Prosek - Nymburk
43 16.1. 10:00 Odolena Voda - Kralupy
44 16.1. 10:00 Kralupy - Příbram
45 16.1. 10:00 Příbram - Odolena Voda
 6. kolo
46 6.3. 10:00 Nymburk - Prosek
47 6.3. 10:00 Příbram - Odolena Voda
48 6.3. 10:00 Prosek - Odolena Voda
49 6.3. 10:00 Nymburk - Příbram
50 6.3. 10:00 Příbram - Prosek
51 6.3. 10:00 Odolena Voda - Nymburk
52 6.3. 10:00 Kralupy - Kladno
53 6.3. 10:00 Kladno - Kolín
54 6.3. 10:00 Kolín - Kralupy
 7. kolo
55 27.3. 10:00 Kladno - Odolena Voda
56 27.3. 10:00 Kolín - Příbram
57 27.3. 10:00 Odolena Voda - Příbram
58 27.3. 10:00 Kladno - Kolín
59 27.3. 10:00 Kolín - Odolena Voda
60 27.3. 10:00 Příbram - Kladno
61 27.3. 10:00 Prosek - Kralupy
62 27.3. 10:00 Kralupy - Nymburk
63 27.3. 10:00 Nymburk - Prosek