ST-U16M

Krajský přebor chlapců U16
TabulkaUVPKSMB
1.VK Trox Příbram A21192039:61070:63956
2.SK Volejbal Kolín21192038:61052:57055
3.Kladno volejbal cz21174036:111058:72250
4.VK Trox Příbram B211110026:23980:87734
5.AERO Odolena Voda211110026:23946:95534
6.VK PRASYL Mladá Boleslav211110024:23897:88832
7.VK Benátky nad Jizerou21417010:35741:99813
8.Sokol Komárov2221735:40478:10834
9.TJ Sokol Králův Dvůr2112003:40549:10394
10.Volleyball Nymburk - odstoupili ze soutěže00000:00:00
 

Rozpis zápasů

 1. kolo
1 10.9. 10:00 Kladno - VK Mladá Boleslav 2:0 (12,13)
2 10.9. 10:00 Králův Dvůr - Nymburk - odstoupili
3 10.9. 10:00 Komárov - Kolín 0:2 (-9,-8)
4 10.9. 10:00 Kladno - Nymburk - odstoupili
5 10.9. 10:00 Králův Dvůr - Kolín 0:2 (-13,-8)
6 10.9. 10:00 Komárov - VK Mladá Boleslav 0:2 (-19,-10)
7 10.9. 10:00 Kladno - Kolín 0:2 (-18,-23)
8 10.9. 10:00 Králův Dvůr - VK Mladá Boleslav 0:2 (-12,-17)
9 10.9. 10:00 Komárov - Nymburk - odstoupili
10 10.9. 10:00 VK Mladá Boleslav - Kolín 0:2 (-14,-8)
11 10.9. 10:00 Kladno - Králův Dvůr 2:0 (25,16)
12 10.9. 10:00 Příbram A - Benátky nad Jizerou 2:0 (7,16)
13 10.9. 10:00 Příbram B - Odolena Voda 2:1 (14,-21,13)
14 10.9. 10:00 Benátky nad Jizerou - Odolena Voda 1:2 (22,-17,-13)
15 10.9. 10:00 Příbram A - Příbram B 2:0 (15,12)
16 10.9. 10:00 Příbram B - Benátky nad Jizerou 2:0 (23,24)
17 10.9. 10:00 Odolena Voda - Příbram A 1:2 (22,-15,-9)
 2. kolo
18 24.9. 10:00 VK Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou 2:0 (13,16)
19 24.9. 10:00 Nymburk - odstoupili - Odolena Voda
20 24.9. 10:00 Kolín - Benátky nad Jizerou 2:0 (3,5)
21 24.9. 10:00 VK Mladá Boleslav - Odolena Voda 0:2 (-18,-17)
22 24.9. 10:00 Nymburk - odstoupili - Benátky nad Jizerou
23 24.9. 10:00 Kolín - Odolena Voda 2:0 (8,9)
24 24.9. 10:00 VK Mladá Boleslav - Nymburk - odstoupili
25 24.9. 10:00 Komárov - Příbram B 0:2 (-6,-9)
26 24.9. 10:00 Králův Dvůr - Příbram A 0:2 (-11,-8)
27 24.9. 10:00 Kladno - Příbram B 2:1 (-22,9,4)
28 24.9. 10:00 Komárov - Příbram A 0:2 (-4,-8)
29 24.9. 10:00 Králův Dvůr - Příbram B 0:2 (-6,-10)
30 24.9. 10:00 Kladno - Příbram A 1:2 (-17,17,-4)
31 24.9. 10:00 Komárov - Králův Dvůr 0:2 (-10,-12)
 3. kolo
32 22.10. 10:00 Kolín - Příbram A 0:2 (-20,-17)
33 11.10. 10:00 Nymburk - odstoupili - Příbram B
34 22.10. 11:00 VK Mladá Boleslav - Příbram A 0:2 (-15,-19)
35 22.10. 11:00 Kolín - Příbram B 2:0 (11,21)
36 11.10. 10:00 Nymburk - odstoupili - Příbram A
37 22.10. 10:00 VK Mladá Boleslav - Příbram B 2:1 (20,-12,14)
38 11.10. 10:00 Kolín - Nymburk - odstoupili
39 22.10. 10:00 Benátky nad Jizerou - Kladno 0:2 (-7,-14)
40 22.10. 10:00 Odolena Voda - Komárov 2:0 (7,19)
41 22.10. 10:00 Benátky nad Jizerou - Králův Dvůr 2:0 (8,17)
42 22.10. 10:00 Odolena Voda - Kladno 0:2 (-14,-16)
43 22.10. 10:00 Kladno - Komárov 2:0 (15,9)
44 22.10. 10:00 Odolena Voda - Králův Dvůr 2:0 (4,10)
45 22.10. 10:00 Benátky nad Jizerou - Komárov 2:0 (7,13)
 4. kolo
46 11.10. 10:00 Nymburk - odstoupili - Příbram B
47 23.3. 10:00 VK Mladá Boleslav - Příbram A
48 23.3. 10:00 Kolín - Příbram B
49 11.10. 10:00 Nymburk - odstoupili - Příbram A
50 22.10. 12:00 VK Mladá Boleslav - Příbram B 1:2 (25,-20,-6)
51 22.10. 12:00 Kolín - Příbram A 0:2 (-19,-21)
52 11.10. 10:00 Nymburk - odstoupili - VK Mladá Boleslav
53 5.11. 10:00 Komárov - Odolena Voda 0:2 (-13,-19)
54 5.11. 10:00 Králův Dvůr - Benátky nad Jizerou 0:2 (-10,-7)
55 5.11. 10:00 Kladno - Odolena Voda 2:0 (16,15)
56 5.11. 10:00 Komárov - Benátky nad Jizerou 1:2 (-21,23,-12)
57 5.11. 10:00 Králův Dvůr - Odolena Voda 0:2 (-13,-17)
58 5.11. 10:00 Kladno - Benátky nad Jizerou 2:0 (13,16)
59 5.11. 10:00 Komárov - Králův Dvůr 2:0 (13,21)
 5. kolo
60 26.11. 10:00 Benátky nad Jizerou - VK Mladá Boleslav 0:2 (-24,-14)
61 26.11. 10:00 Odolena Voda - Kolín 1:2 (21,-12,-9)
62 11.10. 10:00 Benátky nad Jizerou - Nymburk - odstoupili
63 26.11. 11:00 Odolena Voda - VK Mladá Boleslav 2:0 (17,21)
64 26.11. 12:00 VK Mladá Boleslav - Kolín 0:2 (-7,-9)
65 11.10. 10:00 Odolena Voda - Nymburk - odstoupili
66 26.11. 11:00 Benátky nad Jizerou - Kolín 0:2 (-5,-8)
67 26.11. 10:00 Králův Dvůr - Příbram A 0:2 (-4,-6)
68 26.11. 10:00 Kladno - Příbram B 2:0 (13,19)
69 26.11. 10:00 Komárov - Příbram A 0:2 (-9,-10)
70 26.11. 10:00 Králův Dvůr - Příbram B 0:2 (-10,-14)
71 26.11. 10:00 Kladno - Příbram A 2:1 (-14,22,11)
72 26.11. 10:00 Komárov - Příbram B 0:2 (-11,-11)
73 26.11. 10:00 Králův Dvůr - Kladno 0:2 (-13,-10)
 6. kolo
74 7.1. 10:00 Kolín - Kladno 2:0 (24,16)
75 11.10. 10:00 Nymburk - odstoupili - Králův Dvůr
76 7.1. 10:00 VK Mladá Boleslav - Komárov 2:X
77 7.1. 11:00 Kolín - Králův Dvůr 2:0 (14,14)
78 11.10. 10:00 Nymburk - odstoupili - Komárov
79 7.1. 11:00 VK Mladá Boleslav - Kladno 1:2 (-10,18,-10)
80 7.1. 13:00 Kolín - Komárov 2:X
81 11.10. 10:00 Nymburk - odstoupili - Kladno
82 7.1. 12:00 VK Mladá Boleslav - Králův Dvůr 2:0 (14,19)
83 7.1. 12:00 Kladno - Komárov 2:X
84 11.10. 10:00 Kolín - Nymburk - odstoupili
85 7.1. 10:00 Odolena Voda - Příbram A 0:2 (-9,-22)
86 7.1. 10:00 Benátky nad Jizerou - Příbram B 1:2 (23,-17,-9)
87 7.1. 10:00 Příbram A - Příbram B 2:0 (14,14)
88 7.1. 09:00 Odolena Voda - Benátky nad Jizerou 2:0 (24,9)
89 7.1. 10:00 Benátky nad Jizerou - Příbram A 0:2 (-13,-13)
90 7.1. 10:00 Příbram B - Odolena Voda 1:2 (-19,15,-13)
 7. kolo
91 28.1. 10:00 Kladno - Nymburk - odstoupili
92 28.1. 10:00 Komárov - Kolín 0:2 (-9,-5)
93 28.1. 11:00 Králův Dvůr - VK Mladá Boleslav 1:2 (25,-12,-4)
94 28.1. 11:00 Kladno - Kolín 1:2 (23,-21,-9)
95 28.1. 12:00 Komárov - VK Mladá Boleslav 0:2 (-11,-12)
96 11.10. 12:00 Králův Dvůr - Nymburk - odstoupili
97 28.1. 10:00 Kladno - VK Mladá Boleslav 2:0 (6,15)
98 11.10. 10:00 Komárov - Nymburk - odstoupili
99 28.1. 12:00 Králův Dvůr - Kolín 0:2 (-6,-12)
100 11.10. 10:00 Nymburk - odstoupili - VK Mladá Boleslav
101 28.1. 13:00 Kladno - Komárov 2:0 (5,6)
102 28.1. 10:00 Příbram B - Benátky nad Jizerou 2:0 (12,16)
103 28.1. 10:00 Příbram A - Odolena Voda 2:0 (13,22)
104 28.1. 10:00 Benátky nad Jizerou - Odolena Voda 0:2 (-13,-19)
105 28.1. 10:00 Příbram B - Příbram A 0:2 (-10,-20)
106 28.1. 10:00 Příbram A - Benátky nad Jizerou 2:0 (21,13)
107 28.1. 10:00 Odolena Voda - Příbram B 2:1 (20,-22,13)
 8. kolo
108 18.2. 10:00 Nymburk - odstoupili - Benátky nad Jizerou
109 18.2. 10:00 Kolín - Odolena Voda 2:0 (14,12)
110 18.2. 10:00 VK Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou 2:0 (11,22)
111 11.10. 10:00 Nymburk - odstoupili - Odolena Voda
112 18.2. 10:00 Kolín - Benátky nad Jizerou 2:0 (13,15)
113 18.2. 10:00 VK Mladá Boleslav - Odolena Voda 2:1 (18,-21,6)
114 11.10. 10:00 Nymburk - odstoupili - Kolín
115 18.2. 10:00 Komárov - Příbram A 0:2 (-10,-7)
116 18.2. 10:00 Králův Dvůr - Příbram B 0:2 (-10,-10)
117 18.2. 10:00 Kladno - Příbram A 2:0 (22,21)
118 18.2. 10:00 Komárov - Příbram B 0:2 (-6,-11)
119 18.2. 10:00 Králův Dvůr - Příbram A 0:2 (-8,-10)
120 18.2. 10:00 Kladno - Příbram B 2:0 (14,15)
121 18.2. 10:00 Komárov - Králův Dvůr 2:0 (18,18)
 9. kolo
122 23.3. 11:00 VK Mladá Boleslav - Příbram B
123 23.3. 11:00 Kolín - Příbram A
124 11.10. 10:00 Nymburk - odstoupili - Příbram B
125 23.3. 12:00 VK Mladá Boleslav - Příbram A
126 23.3. 12:00 Kolín - Příbram B
127 11.10. 10:00 Nymburk - odstoupili - Příbram A
128 7.1. 13:00 VK Mladá Boleslav - Kolín 0:2 (-8,-20)
129 23.3. 10:00 Králův Dvůr - Odolena Voda
130 23.3. 10:00 Kladno - Benátky nad Jizerou
131 23.3. 10:00 Komárov - Odolena Voda
132 23.3. 10:00 Králův Dvůr - Benátky nad Jizerou
133 23.3. 10:00 Kladno - Odolena Voda
134 23.3. 10:00 Komárov - Benátky nad Jizerou
135 23.3. 10:00 Králův Dvůr - Kladno