ST-M-2A

Krajský přebor II. třídy mužů, skupina A
TabulkaUVPKSMB
1.VK Benátky nad Jizerou B871023:11783:71519
2.VK Prasyl Mladá Boleslav862020:10716:64617
3.BVC Pňov - Předhradí853019:10661:59916
4.TJ SPARTA Kutná Hora817010:22658:7176
5.SK Volejbal Kolín B.81704:23501:6422
 

Rozpis zápasů

 1. kolo
1 28.8. 10:00 Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B 3:2 (-13,21,20,-21,10)
2 26.8. 18:00 Kolín B. - Pňov - Předhradí 0:3 (-14,-10,-23)
3 28.8. 10:00 Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B 1:3 (-29,-27,22,-29)
4 26.8. 20:00 Kolín B. - Pňov - Předhradí 0:3 (-20,-21,-23)
 2. kolo
5 4.9. 09:00 Benátky nad Jizerou B - Kolín B. 3:0 (13,19,22)
6 4.9. 10:00 Kutná Hora - Mladá Boleslav 0:3 (-18,-22,-17)
7 4.9. 09:00 Benátky nad Jizerou B - Kolín B. 3:0 (26,19,20)
8 4.9. 10:00 Kutná Hora - Mladá Boleslav 1:3 (-27,-22,20,-24)
 3. kolo
9 11.9. 10:00 Kolín B. - Kutná Hora 1:3 (-14,23,-10,-15)
10 12.9. 10:00 Pňov - Předhradí - Benátky nad Jizerou B 2:3 (-24,13,-19,23,-12)
11 11.9. 10:00 Kolín B. - Kutná Hora 3:2 (15,-17,10,-21,12)
12 12.9. 12:00 Pňov - Předhradí - Benátky nad Jizerou B 1:3 (-21,14,-22,-15)
 4. kolo
13 18.9. 10:00 Kutná Hora - Pňov - Předhradí 0:3 (-20,-21,-18)
14 18.9. 10:00 Mladá Boleslav - Kolín B. 3:0 (15,13,17)
15 18.9. 10:00 Kutná Hora - Pňov - Předhradí 0:3 (-19,-19,-22)
16 18.9. 10:00 Mladá Boleslav - Kolín B. 3:0 (27,16,16)
 5. kolo
17 25.9. 10:00 Pňov - Předhradí - Mladá Boleslav 3:1 (21,-19,21,22)
18 25.9. 10:00 Benátky nad Jizerou B - Kutná Hora 3:2 (18,21,-23,-25,13)
19 25.9. 10:00 Pňov - Předhradí - Mladá Boleslav 1:3 (14,-16,-23,-15)
20 25.9. 10:00 Benátky nad Jizerou B - Kutná Hora 3:2 (24,16,-23,-23,5)
 6. kolo
21 23.4. 10:00 Benátky nad Jizerou B - Mladá Boleslav
22 23.4. 10:00 Pňov - Předhradí - Kolín B.
23 23.4. 10:00 Benátky nad Jizerou B - Mladá Boleslav
24 23.4. 10:00 Pňov - Předhradí - Kolín B.
 7. kolo
25 30.4. 10:00 Kolín B. - Benátky nad Jizerou B
26 30.4. 10:00 Mladá Boleslav - Kutná Hora
27 30.4. 10:00 Kolín B. - Benátky nad Jizerou B
28 30.4. 10:00 Mladá Boleslav - Kutná Hora
 8. kolo
29 7.5. 10:00 Kutná Hora - Kolín B.
30 7.5. 10:00 Benátky nad Jizerou B - Pňov - Předhradí
31 7.5. 10:00 Kutná Hora - Kolín B.
32 7.5. 10:00 Benátky nad Jizerou B - Pňov - Předhradí
 9. kolo
33 14.5. 10:00 Pňov - Předhradí - Kutná Hora
34 14.5. 10:00 Kolín B. - Mladá Boleslav
35 14.5. 10:00 Pňov - Předhradí - Kutná Hora
36 14.5. 10:00 Kolín B. - Mladá Boleslav
 10. kolo
37 21.5. 10:00 Mladá Boleslav - Pňov - Předhradí
38 21.5. 10:00 Kutná Hora - Benátky nad Jizerou B
39 21.5. 10:00 Mladá Boleslav - Pňov - Předhradí
40 21.5. 10:00 Kutná Hora - Benátky nad Jizerou B