ST-KTI

Krajský přebor kadetů
TabulkaUVPKSMB
1.TJ EMĚ Mělník981024:5677:52324
2.AERO Odolena Voda972022:9715:52520
3.Volleyball Nymburk660018:2478:29917
4.TJ Kralupy844014:16599:66112
5.TJ Sokol Králův Dvůr835011:15518:55910
6.VK Benátky nad Jizerou624010:12460:4857
7.VK Příbram B82609:22591:7125
8.TJ Sokol Dobřichovice1001003:30523:7971
9.Kladno volejbal cz B - odhlásili se00000:00:00
 

Rozpis zápasů

 1. kolo
1 19.9. 10:00 Odolena Voda - Kralupy 3:0 (11,13,12)
2 19.9. 10:00 Mělník - Kladno B
3 19.9. 10:00 Kralupy - Mělník 0:3 (-12,-21,-16)
4 19.9. 10:00 Kladno B - Odolena Voda
5 19.9. 10:00 Dobřichovice - Králův Dvůr 0:3 (-23,-16,-15)
6 19.9. 10:00 Králův Dvůr - Příbram B 3:0 (18,22,10)
7 19.9. 10:00 Příbram B - Dobřichovice 3:2 (22,-17,-22,21,8)
 2. kolo
8 10.10. 09:00 Nymburk - Mělník 3:0 (17,19,7)
9 10.10. 10:00 Benátky nad Jizerou - Odolena Voda 1:3 (-14,21,-22,-14)
10 10.10. 10:00 Mělník - Benátky nad Jizerou 3:1 (23,-18,15,22)
11 10.10. 10:00 Odolena Voda - Nymburk 0:3 (-19,-16,-22)
12 10.10. 10:00 Kralupy - Dobřichovice 3:1 (-18,14,23,22)
13 10.10. 10:00 Dobřichovice - Kralupy 0:3 (-23,-23,-17)
 3. kolo
15 24.10. 10:00 Příbram B - Králův Dvůr 0:3 (-19,-21,-12)
16 24.10. 10:00 Králův Dvůr - Kralupy 2:3 (21,-23,-21,16,-8)
17 24.10. 10:00 Kralupy - Příbram B 3:1 (21,14,-22,23)
19 24.10. 10:00 Dobřichovice - Nymburk 0:3 (-6,-10,-11)
20 24.10. 10:00 Nymburk - Benátky nad Jizerou 3:0 (14,9,15)
21 24.10. 10:00 Benátky nad Jizerou - Dobřichovice 3:0 (13,13,23)
 4. kolo
22 7.11. 10:00 Benátky nad Jizerou - Příbram B 2:3 (28,-20,-23,21,-13)
23 7.11. 10:00 Nymburk - Králův Dvůr 3:0 (18,11,8)
24 7.11. 10:00 Příbram B - Nymburk 2:3 (19,18,-12,-21,-14)
25 7.11. 10:00 Králův Dvůr - Benátky nad Jizerou 0:3 (-20,-24,-14)
26 7.11. 10:00 Mělník - Dobřichovice 3:0 (15,19,12)
27 7.11. 10:00 Dobřichovice - Odolena Voda 0:3 (-13,-13,-15)
28 7.11. 10:00 Odolena Voda - Mělník 1:3 (-18,16,-19,-21)
 5. kolo
29 21.11. 10:00 Králův Dvůr - Odolena Voda 0:3 (-10,-21,-18)
30 21.11. 10:00 Příbram B - Mělník 0:3 (-12,-18,-16)
31 21.11. 10:00 Odolena Voda - Příbram B 3:0 (16,13,16)
32 21.11. 10:00 Mělník - Králův Dvůr 3:0 (11,16,20)
 6. kolo
37 5.12. 10:00 Kralupy - Odolena Voda 2:3 (21,-14,-19,18,-5)
38 5.12. 10:00 Dobřichovice - Mělník 0:3 (-13,-12,-8)
39 5.12. 10:00 Odolena Voda - Dobřichovice 3:0 (8,12,5)
40 5.12. 10:00 Mělník - Kralupy 3:0 (15,23,21)
 7. kolo
44 16.1. 10:00 Mělník - Benátky nad Jizerou
45 16.1. 10:00 Odolena Voda - Nymburk
46 16.1. 10:00 Benátky nad Jizerou - Odolena Voda
47 16.1. 10:00 Nymburk - Mělník
48 16.1. 10:00 Mělník - Odolena Voda
49 16.1. 10:00 Dobřichovice - Králův Dvůr
50 16.1. 10:00 Kralupy - Příbram B
51 16.1. 10:00 Králův Dvůr - Kralupy
52 16.1. 10:00 Příbram B - Dobřichovice
 8. kolo
55 30.1. 10:00 Nymburk - Kralupy
56 30.1. 10:00 Kralupy - Benátky nad Jizerou
57 30.1. 10:00 Benátky nad Jizerou - Nymburk
 9. kolo
58 13.2. 10:00 Králův Dvůr - Benátky nad Jizerou
59 13.2. 10:00 Příbram B - Nymburk
60 13.2. 10:00 Benátky nad Jizerou - Příbram B
61 13.2. 10:00 Nymburk - Králův Dvůr
 10. kolo
65 6.3. 10:00 Odolena Voda - Králův Dvůr
66 6.3. 10:00 Mělník - Příbram B
67 6.3. 10:00 Králův Dvůr - Mělník
68 6.3. 10:00 Příbram B - Odolena Voda
69 6.3. 10:00 Benátky nad Jizerou - Kralupy
70 6.3. 10:00 Nymburk - Dobřichovice
71 6.3. 10:00 Kralupy - Nymburk
72 6.3. 10:00 Dobřichovice - Benátky nad Jizerou