ST-KKY

Krajský přebor kadetek
TabulkaUVPKSMB
1.VK Benátky nad Jizerou871022:5631:47121
2.T.J. Sokol Brandýs nad Labem871021:5628:38221
3.TJ Sokol Roztoky u Prahy871022:7693:55421
4.VK Benešovská 1. volejbalová1073023:17907:83019
5.Volleyball Nymburk660018:1468:31118
6.TJ Spartak Hořovice862019:7591:52818
7.TJ EMĚ Mělník B1055021:16827:77817
8.TJ Kunice1064019:18759:78716
9.TJ EMĚ Mělník1055015:17693:67215
10.TJ Neratovice853018:11653:52214
11.TJ AŠ Mladá Boleslav1037014:21707:70111
12.TJ Sokol Kostomlaty nad Labem1037012:25677:8297
13.TJ SPARTA Kutná Hora62409:13457:4767
14.Kladno volejbal cz B826011:20593:6767
15.VSC Čelákovice81705:22393:6443
16.VK Rakovník80803:24429:6541
17.SC SPIRIT Říčany80801:24333:6240
 

Rozpis zápasů

 1. kolo
1 4.9. 10:00 Mělník - Hořovice 0:3 (-16,-19,-23)
2 4.9. 10:00 Mělník B - Rakovník 3:0 (17,14,18)
3 4.9. 10:00 Hořovice - Mělník B 3:1 (25,-21,16,22)
4 4.9. 10:00 Rakovník - Mělník 0:3 (-18,-14,-17)
5 4.9. 10:00 Kunice - Neratovice 0:3 (-26,-12,-13)
6 4.9. 10:00 VK Benešovská - Čelákovice 3:0 (10,3,16)
7 4.9. 10:00 Neratovice - VK Benešovská 1:3 (-28,19,-15,-21)
8 4.9. 10:00 Čelákovice - Kunice 0:3 (-13,-14,-13)
9 4.9. 10:00 Roztoky u Prahy - Mladá Boleslav 3:0 (21,17,19)
10 4.9. 10:00 Kladno B - Kostomlaty nad Labem 2:3 (-19,-19,22,12,-13)
11 4.9. 10:00 Mladá Boleslav - Kladno B 2:3 (18,-16,-21,10,-6)
12 4.9. 10:00 Kostomlaty nad Labem - Roztoky u Prahy 1:3 (-15,19,-13,-16)
13 4.9. 09:00 Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem 1:3 (-17,24,-16,-11)
14 4.9. 10:00 Brandýs nad Labem - Říčany 3:0 (5,8,11)
15 4.9. 10:00 Říčany - Benátky nad Jizerou 0:3 (-15,-12,-8)
 2. kolo
16 11.9. 10:00 Nymburk - Roztoky u Prahy 3:1 (25,22,-15,18)
17 11.9. 10:00 Kutná Hora - Kladno B 3:0 (21,16,14)
18 11.9. 10:00 Roztoky u Prahy - Kutná Hora 3:0 (18,25,16)
19 11.9. 10:00 Kladno B - Nymburk 0:3 (-14,-13,-20)
20 11.9. 10:00 Mělník B - Kunice 0:3 (-21,-14,-24)
21 11.9. 10:00 Mělník - VK Benešovská 3:1 (-23,16,20,22)
22 11.9. 10:00 Kunice - Mělník 0:3 (-13,-17,-16)
23 11.9. 10:00 VK Benešovská - Mělník B 3:2 (-22,19,-20,24,10)
24 11.9. 10:00 Mladá Boleslav - Hořovice 0:3 (-23,-23,-17)
25 11.9. 10:00 Kostomlaty nad Labem - Rakovník 3:2 (-19,-20,25,11,9)
26 11.9. 10:00 Hořovice - Kostomlaty nad Labem 3:0 (19,11,20)
27 11.9. 10:00 Rakovník - Mladá Boleslav 0:3 (-22,-5,-11)
28 11.9. 10:00 Čelákovice - Říčany 3:1 (20,11,-23,20)
29 11.9. 10:00 Říčany - Neratovice 0:3 (-4,-13,-9)
30 11.9. 10:00 Neratovice - Čelákovice 3:0 (7,8,10)
 3. kolo
31 3.10. 10:00 Hořovice - Kutná Hora 3:0 (19,13,18)
32 3.10. 10:00 Rakovník - Nymburk 0:3 (-10,-16,-6)
33 3.10. 10:00 Kutná Hora - Rakovník 3:1 (20,-23,17,19)
34 3.10. 10:00 Nymburk - Hořovice 3:0 (12,17,15)
35 3.10. 10:00 Benátky nad Jizerou - Čelákovice 3:0 (6,17,9)
36 3.10. 10:00 Brandýs nad Labem - Neratovice 3:1 (17,14,-15,16)
37 3.10. 10:00 Čelákovice - Brandýs nad Labem 0:3 (-4,-12,-10)
38 3.10. 10:00 Neratovice - Benátky nad Jizerou 1:3 (-18,-18,17,-18)
39 3.10. 10:00 VK Benešovská - Mladá Boleslav 3:1 (22,21,-22,23)
40 3.10. 10:00 Kunice - Kostomlaty nad Labem 3:1 (18,21,-25,20)
41 3.10. 10:00 Mladá Boleslav - Kunice 2:3 (12,20,-22,-21,-12)
42 3.10. 10:00 Kostomlaty nad Labem - VK Benešovská 1:3 (17,-15,-21,-13)
43 3.10. 10:00 Říčany - Mělník 0:3 (-17,-10,-18)
44 3.10. 10:00 Mělník - Mělník B 0:3 (-18,-23,-22)
45 3.10. 10:00 Mělník B - Říčany 3:0 (14,13,20)
 4. kolo
46 7.11. 10:00 Kutná Hora - VK Benešovská 2:3 (24,19,-20,-18,-11)
47 7.11. 10:00 Nymburk - Kunice 3:0 (14,12,13)
48 7.11. 10:00 VK Benešovská - Nymburk 0:3 (-12,-23,-24)
49 7.11. 10:00 Kunice - Kutná Hora 3:1 (18,-9,18,14)
50 7.11. 10:00 Kladno B - Rakovník 3:0 (13,22,15)
51 7.11. 10:00 Roztoky u Prahy - Hořovice 3:1 (16,-16,20,13)
52 7.11. 10:00 Rakovník - Roztoky u Prahy 0:3 (-6,-18,-11)
53 7.11. 10:00 Hořovice - Kladno B 3:0 (16,19,18)
54 7.11. 10:00 Brandýs nad Labem - Mělník 3:0 (24,18,9)
55 7.11. 10:00 Benátky nad Jizerou - Mělník B 3:1 (-17,18,19,18)
56 7.11. 10:00 Mělník - Benátky nad Jizerou 0:3 (-18,-19,-25)
57 7.11. 10:00 Mělník B - Brandýs nad Labem 3:0 (23,24,16)
58 7.11. 10:00 Kostomlaty nad Labem - Říčany 3:0 (15,24,8)
59 7.11. 10:00 Říčany - Mladá Boleslav 0:3 (-13,-13,-7)
60 7.11. 10:00 Mladá Boleslav - Kostomlaty nad Labem 3:0 (9,19,15)
 5. kolo
61 5.12. 10:00 VK Benešovská - Kladno B 3:1 (-22,19,11,24)
62 5.12. 10:00 Kunice - Roztoky u Prahy 1:3 (25,-20,-19,-14)
63 5.12. 10:00 Kladno B - Kunice 2:3 (-14,24,21,-24,-5)
64 5.12. 10:00 Roztoky u Prahy - VK Benešovská 3:1 (21,21,-16,21)
65 5.12. 10:00 Neratovice - Mělník B 3:2 (-25,19,-20,21,8)
66 5.12. 10:00 Čelákovice - Mělník 1:3 (-22,-16,22,-8)
67 5.12. 10:00 Mělník B - Čelákovice 3:1 (-21,16,17,14)
68 5.12. 10:00 Mělník - Neratovice 0:3 (-11,-10,-18)
69 5.12. 10:00 Brandýs nad Labem - Kostomlaty nad Labem 3:0 (8,13,6)
70 5.12. 10:00 Benátky nad Jizerou - Mladá Boleslav 3:0 (8,10,19)
71 5.12. 10:00 Kostomlaty nad Labem - Benátky nad Jizerou 0:3 (-20,-14,-13)
72 5.12. 10:00 Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem 0:3 (-8,-18,-10)
73 5.12. 10:00 Říčany - Kutná Hora
74 5.12. 10:00 Kutná Hora - Nymburk
75 5.12. 10:00 Nymburk - Říčany
 6. kolo
76 16.1. 09:00 Čelákovice - Nymburk
77 16.1. 10:00 Neratovice - Kutná Hora
78 16.1. 10:00 Nymburk - Neratovice
79 16.1. 10:00 Kutná Hora - Čelákovice
80 16.1. 10:00 Kladno B - Benátky nad Jizerou
81 16.1. 10:00 Roztoky u Prahy - Brandýs nad Labem
82 16.1. 10:00 Benátky nad Jizerou - Roztoky u Prahy
83 16.1. 10:00 Brandýs nad Labem - Kladno B
84 16.1. 10:00 Kostomlaty nad Labem - Mělník B
85 16.1. 10:00 Mladá Boleslav - Mělník
86 16.1. 10:00 Mělník B - Mladá Boleslav
87 16.1. 10:00 Mělník - Kostomlaty nad Labem
88 16.1. 10:00 Rakovník - Hořovice
89 16.1. 10:00 Hořovice - Říčany
90 16.1. 10:00 Říčany - Rakovník
 7. kolo
91 20.2. 10:00 Hořovice - VK Benešovská
92 20.2. 10:00 Rakovník - Kunice
93 20.2. 10:00 VK Benešovská - Rakovník
94 20.2. 10:00 Kunice - Hořovice
95 6.3. 10:00 Kutná Hora - Brandýs nad Labem
96 6.3. 10:00 Nymburk - Benátky nad Jizerou
97 6.3. 10:00 Brandýs nad Labem - Nymburk
98 6.3. 10:00 Benátky nad Jizerou - Kutná Hora
99 6.3. 10:00 Mladá Boleslav - Čelákovice
100 6.3. 10:00 Kostomlaty nad Labem - Neratovice
101 6.3. 10:00 Čelákovice - Kostomlaty nad Labem
102 6.3. 10:00 Neratovice - Mladá Boleslav
103 6.3. 10:00 Roztoky u Prahy - Říčany
104 6.3. 10:00 Říčany - Kladno B
105 6.3. 10:00 Kladno B - Roztoky u Prahy
 8. kolo
106 27.2. 10:00 Mělník - Nymburk
107 27.2. 10:00 Mělník B - Kutná Hora
108 27.2. 10:00 Nymburk - Mělník B
109 27.2. 10:00 Kutná Hora - Mělník
110 27.2. 10:00 Neratovice - Kladno B
111 27.2. 10:00 Čelákovice - Roztoky u Prahy
112 27.2. 10:00 Kladno B - Čelákovice
113 27.2. 10:00 Roztoky u Prahy - Neratovice
114 12.3. 10:00 Rakovník - Brandýs nad Labem
115 12.3. 10:00 Hořovice - Benátky nad Jizerou
116 12.3. 10:00 Brandýs nad Labem - Hořovice
117 12.3. 10:00 Benátky nad Jizerou - Rakovník
118 12.3. 10:00 Kunice - Říčany
119 12.3. 10:00 Říčany - VK Benešovská
120 12.3. 10:00 VK Benešovská - Kunice
 9. kolo
121 27.3. 10:00 Mělník B - Roztoky u Prahy
122 27.3. 10:00 Mělník - Kladno B
123 27.3. 10:00 Roztoky u Prahy - Mělník
124 27.3. 10:00 Kladno B - Mělník B
125 27.3. 10:00 Neratovice - Rakovník
126 27.3. 10:00 Čelákovice - Hořovice
127 27.3. 10:00 Rakovník - Čelákovice
128 27.3. 10:00 Hořovice - Neratovice
129 27.3. 10:00 Benátky nad Jizerou - Kunice
130 27.3. 10:00 Brandýs nad Labem - VK Benešovská
131 27.3. 10:00 Kunice - Brandýs nad Labem
132 27.3. 10:00 VK Benešovská - Benátky nad Jizerou
133 27.3. 10:00 Nymburk - Kostomlaty nad Labem
134 27.3. 10:00 Kutná Hora - Mladá Boleslav
135 27.3. 10:00 Kostomlaty nad Labem - Kutná Hora
136 27.3. 10:00 Mladá Boleslav - Nymburk