3. třída žen - skupina A
Tabulka | U | V | P | K | S | M | B |
1. | Polyplan Vysočany | 6 | 6 | 0 | 0 | 18:5 | 539:463 | 17 |
2. | TJ Sokol Řepy | 6 | 4 | 2 | 0 | 15:10 | 566:504 | 13 |
3. | SK Čechie Uhříněves | 6 | 4 | 2 | 0 | 14:7 | 488:423 | 12 |
4. | TJ Sokol Praha Vršovice B | 6 | 4 | 2 | 0 | 15:8 | 502:462 | 12 |
5. | VSK MFF UK Praha B | 7 | 4 | 3 | 0 | 13:11 | 525:523 | 11 |
6. | Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov | 6 | 2 | 4 | 0 | 10:13 | 479:488 | 7 |
7. | Sportovní klub bojových umění Hostivař | 5 | 2 | 3 | 0 | 9:11 | 442:430 | 6 |
8. | Tělovýchovná jednota Malešice | 6 | 2 | 4 | 0 | 8:15 | 447:499 | 6 |
9. | TJ Sokol Horní Počernice B | 7 | 2 | 5 | 0 | 7:17 | 463:554 | 5 |
10. | Tělocvičná jednota Sokol Modřany | 7 | 1 | 6 | 0 | 7:19 | 505:610 | 4 |
Rozpis zápasů
| 1. kolo |
1 |
30.8. 17:30 |
Sokol I. Smíchov |
- |
Čechie Uhříněves |
1:3 (20,-15,-31,-12) |
2 |
30.8. 17:30 |
Polyplan Vysočany |
- |
MFF B |
3:0 (15,22,15) |
3 |
30.8. 17:30 |
Řepy C |
- |
Sokol Modřany A |
3:1 (22,-22,16,18) |
4 |
30.8. 17:30 |
Bojových umění Hostivař |
- |
Malešice A |
3:2 (-24,21,-21,19,11) |
5 |
30.8. 17:30 |
Sokol Vršovice B |
- |
Sokol H. Počernice B |
3:0 (18,23,17) |
| 2. kolo |
6 |
4.9. 17:30 |
Čechie Uhříněves |
- |
Sokol H. Počernice B |
3:0 (17,14,23) |
7 |
4.9. 17:30 |
Malešice A |
- |
Sokol Vršovice B |
3:2 (23,10,-17,-15,8) |
8 |
4.9. 17:30 |
Sokol Modřany A |
- |
Bojových umění Hostivař |
3:1 (20,-13,23,14) |
9 |
4.9. 17:30 |
MFF B |
- |
Řepy C |
1:3 (-22,21,-13,-23) |
10 |
4.9. 17:30 |
Sokol I. Smíchov |
- |
Polyplan Vysočany |
2:3 (-23,-22,14,20,-6) |
| 3. kolo |
11 |
6.9. 17:30 |
Polyplan Vysočany |
- |
Čechie Uhříněves |
3:1 (-22,26,22,21) |
12 |
6.9. 17:30 |
Řepy C |
- |
Sokol I. Smíchov |
3:1 (21,-19,14,11) |
13 |
6.9. 17:30 |
Bojových umění Hostivař |
- |
MFF B |
2:3 (-25,19,18,-22,-16) |
14 |
6.9. 17:30 |
Sokol Vršovice B |
- |
Sokol Modřany A |
3:0 (20,15,20) |
15 |
6.9. 17:30 |
Sokol H. Počernice B |
- |
Malešice A |
3:0 (15,19,22) |
| 4. kolo |
16 |
11.9. 17:30 |
Čechie Uhříněves |
- |
Malešice A |
3:0 (19,12,12) |
17 |
11.9. 17:30 |
Sokol Modřany A |
- |
Sokol H. Počernice B |
2:3 (-25,-14,23,18,-15) |
18 |
11.9. 17:30 |
MFF B |
- |
Sokol Vršovice B |
0:3 (-17,-23,-18) |
19 |
11.9. 17:30 |
Sokol I. Smíchov |
- |
Bojových umění Hostivař |
0:3 (-15,-20,-22) |
20 |
11.9. 17:30 |
Polyplan Vysočany |
- |
Řepy C |
3:1 (16,-20,21,17) |
| 5. kolo |
21 |
13.9. 17:30 |
Řepy C |
- |
Čechie Uhříněves |
3:1 (12,20,-23,9) |
22 |
13.9. 17:30 |
Bojových umění Hostivař |
- |
Polyplan Vysočany |
0:3 (-19,-19,-24) |
23 |
13.9. 17:30 |
Sokol Vršovice B |
- |
Sokol I. Smíchov |
1:3 (15,-14,-14,-25) |
24 |
13.9. 17:30 |
Sokol H. Počernice B |
- |
MFF B |
0:3 (-17,-21,-14) |
25 |
13.9. 17:30 |
Malešice A |
- |
Sokol Modřany A |
3:1 (11,18,-21,19) |
| 6. kolo |
26 |
18.9. 17:30 |
Čechie Uhříněves |
- |
Sokol Modřany A |
3:0 (13,17,15) |
27 |
18.9. 17:30 |
MFF B |
- |
Malešice A |
3:0 (21,10,22) |
28 |
18.9. 17:30 |
Sokol I. Smíchov |
- |
Sokol H. Počernice B |
3:0 (12,23,4) |
29 |
29.4. 18:00 |
Polyplan Vysočany |
- |
Sokol Vršovice B |
|
30 |
29.4. 18:00 |
Řepy C |
- |
Bojových umění Hostivař |
|
| 7. kolo |
31 |
22.5. 18:00 |
Bojových umění Hostivař |
- |
Čechie Uhříněves |
|
32 |
20.9. 17:30 |
Sokol Vršovice B |
- |
Řepy C |
3:2 (20,-14,18,-29,8) |
33 |
20.9. 17:30 |
Sokol H. Počernice B |
- |
Polyplan Vysočany |
1:3 (-22,-14,19,-14) |
34 |
22.5. 18:00 |
Malešice A |
- |
Sokol I. Smíchov |
|
35 |
20.9. 17:30 |
Sokol Modřany A |
- |
MFF B |
0:3 (-15,-21,-23) |
| 8. kolo |
36 |
6.5. 18:00 |
Čechie Uhříněves |
- |
MFF B |
|
37 |
6.5. 18:00 |
Sokol I. Smíchov |
- |
Sokol Modřany A |
|
38 |
6.5. 18:00 |
Polyplan Vysočany |
- |
Malešice A |
|
39 |
6.5. 18:00 |
Řepy C |
- |
Sokol H. Počernice B |
|
40 |
6.5. 18:00 |
Bojových umění Hostivař |
- |
Sokol Vršovice B |
|
| 9. kolo |
41 |
13.5. 18:00 |
Sokol Vršovice B |
- |
Čechie Uhříněves |
|
42 |
13.5. 18:00 |
Sokol H. Počernice B |
- |
Bojových umění Hostivař |
|
43 |
13.5. 18:00 |
Malešice A |
- |
Řepy C |
|
44 |
13.5. 18:00 |
Sokol Modřany A |
- |
Polyplan Vysočany |
|
45 |
13.5. 18:00 |
MFF B |
- |
Sokol I. Smíchov |
|
| 10. kolo |
46 |
15.5. 18:00 |
Čechie Uhříněves |
- |
Sokol I. Smíchov |
|
47 |
15.5. 18:00 |
MFF B |
- |
Polyplan Vysočany |
|
48 |
15.5. 18:00 |
Sokol Modřany A |
- |
Řepy C |
|
49 |
15.5. 18:00 |
Malešice A |
- |
Bojových umění Hostivař |
|
50 |
15.5. 18:00 |
Sokol H. Počernice B |
- |
Sokol Vršovice B |
|
| 11. kolo |
51 |
20.5. 18:00 |
Sokol H. Počernice B |
- |
Čechie Uhříněves |
|
52 |
20.5. 18:00 |
Sokol Vršovice B |
- |
Malešice A |
|
53 |
20.5. 18:00 |
Bojových umění Hostivař |
- |
Sokol Modřany A |
|
54 |
20.5. 18:00 |
Řepy C |
- |
MFF B |
|
55 |
20.5. 18:00 |
Polyplan Vysočany |
- |
Sokol I. Smíchov |
|
| 12. kolo |
56 |
27.5. 18:00 |
Čechie Uhříněves |
- |
Polyplan Vysočany |
|
57 |
27.5. 18:00 |
Sokol I. Smíchov |
- |
Řepy C |
|
58 |
27.5. 18:00 |
MFF B |
- |
Bojových umění Hostivař |
|
59 |
27.5. 18:00 |
Sokol Modřany A |
- |
Sokol Vršovice B |
|
60 |
27.5. 18:00 |
Malešice A |
- |
Sokol H. Počernice B |
|
| 13. kolo |
61 |
29.5. 18:00 |
Malešice A |
- |
Čechie Uhříněves |
|
62 |
29.5. 18:00 |
Sokol H. Počernice B |
- |
Sokol Modřany A |
|
63 |
29.5. 18:00 |
Sokol Vršovice B |
- |
MFF B |
|
64 |
29.5. 18:00 |
Bojových umění Hostivař |
- |
Sokol I. Smíchov |
|
65 |
29.5. 18:00 |
Řepy C |
- |
Polyplan Vysočany |
|
| 14. kolo |
66 |
3.6. 18:00 |
Čechie Uhříněves |
- |
Řepy C |
|
67 |
3.6. 18:00 |
Polyplan Vysočany |
- |
Bojových umění Hostivař |
|
68 |
3.6. 18:00 |
Sokol I. Smíchov |
- |
Sokol Vršovice B |
|
69 |
3.6. 18:00 |
MFF B |
- |
Sokol H. Počernice B |
|
70 |
3.6. 18:00 |
Sokol Modřany A |
- |
Malešice A |
|
| 15. kolo |
71 |
5.6. 18:00 |
Sokol Modřany A |
- |
Čechie Uhříněves |
|
72 |
5.6. 18:00 |
Malešice A |
- |
MFF B |
|
73 |
5.6. 18:00 |
Sokol H. Počernice B |
- |
Sokol I. Smíchov |
|
74 |
5.6. 18:00 |
Sokol Vršovice B |
- |
Polyplan Vysočany |
|
75 |
5.6. 18:00 |
Bojových umění Hostivař |
- |
Řepy C |
|
| 16. kolo |
76 |
12.6. 18:00 |
Čechie Uhříněves |
- |
Bojových umění Hostivař |
|
77 |
12.6. 18:00 |
Řepy C |
- |
Sokol Vršovice B |
|
78 |
12.6. 18:00 |
Polyplan Vysočany |
- |
Sokol H. Počernice B |
|
79 |
12.6. 18:00 |
Sokol I. Smíchov |
- |
Malešice A |
|
80 |
12.6. 18:00 |
MFF B |
- |
Sokol Modřany A |
|
| 17. kolo |
81 |
17.6. 18:00 |
MFF B |
- |
Čechie Uhříněves |
|
82 |
17.6. 18:00 |
Sokol Modřany A |
- |
Sokol I. Smíchov |
|
83 |
17.6. 18:00 |
Malešice A |
- |
Polyplan Vysočany |
|
84 |
17.6. 18:00 |
Sokol H. Počernice B |
- |
Řepy C |
|
85 |
17.6. 18:00 |
Sokol Vršovice B |
- |
Bojových umění Hostivař |
|
| 18. kolo |
86 |
19.6. 18:00 |
Čechie Uhříněves |
- |
Sokol Vršovice B |
|
87 |
19.6. 18:00 |
Bojových umění Hostivař |
- |
Sokol H. Počernice B |
|
88 |
19.6. 18:00 |
Řepy C |
- |
Malešice A |
|
89 |
19.6. 18:00 |
Polyplan Vysočany |
- |
Sokol Modřany A |
|
90 |
19.6. 18:00 |
Sokol I. Smíchov |
- |
MFF B |
|
vedoucí soutěže: Tomáš Buchar, tel.: 775 692 593, email: stk@volejbalpraha.cz