4. třída mužů
Tabulka | U | V | P | K | S | M | B |
1. | VSK MFF UK Praha G | 6 | 6 | 0 | 0 | 18:2 | 485:366 | 18 |
2. | Sokol Nové Vysočany | 6 | 4 | 2 | 0 | 15:11 | 575:547 | 11 |
3. | Sportovní klub Rapid Praha | 6 | 3 | 3 | 0 | 11:10 | 456:454 | 9 |
4. | Tělovýchovná jednota Slavoj Tesla Hloubětín | 6 | 2 | 4 | 0 | 8:13 | 463:463 | 7 |
5. | TJ Orion Praha B | 6 | 2 | 4 | 0 | 8:14 | 445:492 | 5 |
6. | Tělocvičná jednota Sokol Vysočany | 6 | 1 | 5 | 0 | 6:16 | 407:509 | 4 |
Rozpis zápasů
| 1. kolo |
1 |
4.9. 17:30 |
TJ Orion Praha B |
- |
Rapid Praha |
3:0 (19,15,17) |
2 |
4.9. 17:30 |
Vysočany B |
- |
MFF G |
0:3 (-21,-10,-19) |
3 |
4.9. 17:30 |
Sokol Nové Vysočany |
- |
Slavoj Tesla Hloubětín |
3:2 (-28,23,-24,21,8) |
| 2. kolo |
4 |
6.9. 17:30 |
Rapid Praha |
- |
Slavoj Tesla Hloubětín |
3:0 (19,15,24) |
5 |
6.9. 17:30 |
MFF G |
- |
Sokol Nové Vysočany |
3:1 (-18,17,18,20) |
6 |
6.9. 17:30 |
TJ Orion Praha B |
- |
Vysočany B |
1:3 (-23,-16,21,-22) |
| 3. kolo |
7 |
11.9. 17:30 |
Vysočany B |
- |
Rapid Praha |
0:3 (-21,-11,-18) |
8 |
11.9. 17:30 |
Sokol Nové Vysočany |
- |
TJ Orion Praha B |
2:3 (-19,-20,18,19,-13) |
9 |
11.9. 17:30 |
MFF G |
- |
Slavoj Tesla Hloubětín |
3:0 (22,22,19) |
| 4. kolo |
10 |
13.9. 17:30 |
Rapid Praha |
- |
MFF G |
1:3 (17,-19,-12,-21) |
11 |
13.9. 17:30 |
TJ Orion Praha B |
- |
Slavoj Tesla Hloubětín |
0:3 (-17,-16,-13) |
12 |
13.9. 17:30 |
Vysočany B |
- |
Sokol Nové Vysočany |
2:3 (22,14,-17,-19,-12) |
| 5. kolo |
13 |
18.9. 17:30 |
Sokol Nové Vysočany |
- |
Rapid Praha |
3:1 (-21,27,17,15) |
14 |
18.9. 17:30 |
Slavoj Tesla Hloubětín |
- |
Vysočany B |
3:1 (-21,16,24,9) |
15 |
18.9. 17:30 |
MFF G |
- |
TJ Orion Praha B |
3:0 (13,21,23) |
| 6. kolo |
16 |
20.9. 17:30 |
Rapid Praha |
- |
TJ Orion Praha B |
3:1 (-16,11,25,18) |
17 |
20.9. 17:30 |
MFF G |
- |
Vysočany B |
3:0 (8,14,17) |
18 |
20.9. 17:30 |
Slavoj Tesla Hloubětín |
- |
Sokol Nové Vysočany |
0:3 (-22,-19,-21) |
| 7. kolo |
19 |
13.5. 18:00 |
Rapid Praha |
- |
Slavoj Tesla Hloubětín |
|
20 |
13.5. 18:00 |
Sokol Nové Vysočany |
- |
MFF G |
|
21 |
13.5. 18:00 |
Vysočany B |
- |
TJ Orion Praha B |
|
| 8. kolo |
22 |
15.5. 18:00 |
Rapid Praha |
- |
Vysočany B |
|
23 |
15.5. 18:00 |
TJ Orion Praha B |
- |
Sokol Nové Vysočany |
|
24 |
15.5. 18:00 |
MFF G |
- |
Slavoj Tesla Hloubětín |
|
| 9. kolo |
25 |
20.5. 18:00 |
MFF G |
- |
Rapid Praha |
|
26 |
8.5. 18:00 |
Slavoj Tesla Hloubětín |
- |
TJ Orion Praha B |
|
27 |
20.5. 18:00 |
Sokol Nové Vysočany |
- |
Vysočany B |
|
| 10. kolo |
28 |
27.5. 18:00 |
Rapid Praha |
- |
Sokol Nové Vysočany |
|
29 |
27.5. 18:00 |
Vysočany B |
- |
Slavoj Tesla Hloubětín |
|
30 |
27.5. 18:00 |
TJ Orion Praha B |
- |
MFF G |
|
| 11. kolo |
31 |
29.5. 18:00 |
TJ Orion Praha B |
- |
Rapid Praha |
|
32 |
29.5. 18:00 |
Vysočany B |
- |
MFF G |
|
33 |
29.5. 18:00 |
Sokol Nové Vysočany |
- |
Slavoj Tesla Hloubětín |
|
| 12. kolo |
34 |
3.6. 18:00 |
Rapid Praha |
- |
Slavoj Tesla Hloubětín |
|
35 |
3.6. 18:00 |
MFF G |
- |
Sokol Nové Vysočany |
|
36 |
3.6. 18:00 |
TJ Orion Praha B |
- |
Vysočany B |
|
| 13. kolo |
37 |
5.6. 18:00 |
Vysočany B |
- |
Rapid Praha |
|
38 |
5.6. 18:00 |
Sokol Nové Vysočany |
- |
TJ Orion Praha B |
|
39 |
5.6. 18:00 |
Slavoj Tesla Hloubětín |
- |
MFF G |
|
| 14. kolo |
40 |
12.6. 18:00 |
Rapid Praha |
- |
MFF G |
|
41 |
12.6. 18:00 |
TJ Orion Praha B |
- |
Slavoj Tesla Hloubětín |
|
42 |
12.6. 18:00 |
Vysočany B |
- |
Sokol Nové Vysočany |
|
| 15. kolo |
43 |
17.6. 18:00 |
Sokol Nové Vysočany |
- |
Rapid Praha |
|
44 |
22.5. 18:00 |
Slavoj Tesla Hloubětín |
- |
Vysočany B |
|
45 |
17.6. 18:00 |
MFF G |
- |
TJ Orion Praha B |
|
vedoucí soutěže: Tomáš Buchar, tel.: 775 692 593, email: stk@volejbalpraha.cz