PP-M-2-A

2. třída mužů - skupina A
TabulkaUVPKSMB
1.Sportovní klub Meteor Praha B770021:6630:51419
2.Volejbalový klub PÁČA MANINY761018:7589:49718
3.Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s.761019:7616:50717
4.TJ ASTRA Zahradní Město743013:11520:49912
5.Radotín A743013:12574:53912
6.VSK MFF UK Praha E725011:16552:6217
7.TJ Orion Praha A624010:15511:5646
8.TJ ABC Braník61508:15467:5264
9.Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I61508:17465:5494
10.SK Čechie Uhříněves60603:18411:5190
 

Rozpis zápasů

 1. kolo
1 30.8. 17:30 PÁČA MANINY - Sokol Žižkov A 3:0 (15,18,17)
2 30.8. 17:30 ASTRA A - MFF E 3:0 (17,10,15)
3 30.8. 17:30 TJ Orion Praha A - ABC Braník B 3:2 (-16,18,21,-23,10)
4 25.9. 17:30 Dobeška D - Radotín A 3:0 (13,21,19)
5 30.8. 17:30 Čechie Uhříněves - Meteor B 1:3 (-16,24,-15,-20)
 2. kolo
6 4.9. 17:30 Sokol Žižkov A - Meteor B 2:3 (15,17,-19,-18,-4)
7 4.9. 17:30 Radotín A - Čechie Uhříněves 3:1 (-21,16,18,22)
8 4.9. 17:30 ABC Braník B - Dobeška D 0:3 (-15,-22,-18)
9 4.9. 17:30 MFF E - TJ Orion Praha A 1:3 (20,-19,-22,-14)
10 4.9. 17:30 PÁČA MANINY - ASTRA A 3:1 (14,13,-19,19)
 3. kolo
11 6.9. 17:30 ASTRA A - Sokol Žižkov A 3:1 (17,17,-21,20)
12 6.9. 17:30 TJ Orion Praha A - PÁČA MANINY 1:3 (-18,22,-15,-20)
13 6.9. 17:30 Dobeška D - MFF E 3:1 (9,20,-26,17)
14 6.9. 17:30 Čechie Uhříněves - ABC Braník B 0:3 (-21,-20,-16)
15 6.9. 17:30 Meteor B - Radotín A 3:0 (23,19,21)
 4. kolo
16 11.9. 17:30 Sokol Žižkov A - Radotín A 0:3 (-17,-17,-12)
17 11.9. 17:30 ABC Braník B - Meteor B 1:3 (-20,25,-17,-18)
18 11.9. 17:30 MFF E - Čechie Uhříněves 3:0 (18,21,25)
19 11.9. 17:30 PÁČA MANINY - Dobeška D 3:1 (-21,20,17,18)
20 11.9. 17:30 ASTRA A - TJ Orion Praha A 3:0 (16,12,24)
 5. kolo
21 13.9. 17:30 TJ Orion Praha A - Sokol Žižkov A 2:3 (23,22,-17,-18,-13)
22 13.9. 17:30 Dobeška D - ASTRA A 3:0 (20,14,22)
23 13.9. 17:30 Čechie Uhříněves - PÁČA MANINY 0:3 (-23,-16,-11)
24 13.9. 17:30 Meteor B - MFF E 3:2 (-23,19,16,-21,13)
25 13.9. 17:30 Radotín A - ABC Braník B 3:1 (-23,22,17,11)
 6. kolo
26 29.4. 18:00 Sokol Žižkov A - ABC Braník B
27 18.9. 17:30 MFF E - Radotín A 1:3 (-22,20,-18,-24)
28 18.9. 17:30 PÁČA MANINY - Meteor B 0:3 (-16,-19,-19)
29 18.9. 17:30 ASTRA A - Čechie Uhříněves 3:1 (23,-22,16,18)
30 18.9. 17:30 TJ Orion Praha A - Dobeška D 1:3 (-15,27,-19,-21)
 7. kolo
31 20.9. 17:30 Dobeška D - Sokol Žižkov A 3:2 (15,16,-24,-19,7)
32 29.4. 18:00 Čechie Uhříněves - TJ Orion Praha A
33 20.9. 17:30 Meteor B - ASTRA A 3:0 (22,12,15)
34 20.9. 17:30 Radotín A - PÁČA MANINY 1:3 (-23,21,-25,-20)
35 20.9. 17:30 ABC Braník B - MFF E 1:3 (-21,17,-13,-22)
 8. kolo
36 6.5. 18:00 Sokol Žižkov A - MFF E
37 6.5. 18:00 PÁČA MANINY - ABC Braník B
38 6.5. 18:00 ASTRA A - Radotín A
39 6.5. 18:00 TJ Orion Praha A - Meteor B
40 6.5. 18:00 Dobeška D - Čechie Uhříněves
 9. kolo
41 13.5. 18:00 Čechie Uhříněves - Sokol Žižkov A
42 13.5. 18:00 Meteor B - Dobeška D
43 13.5. 18:00 Radotín A - TJ Orion Praha A
44 13.5. 18:00 ABC Braník B - ASTRA A
45 13.5. 18:00 MFF E - PÁČA MANINY
 10. kolo
46 15.5. 18:00 Sokol Žižkov A - PÁČA MANINY
47 15.5. 18:00 MFF E - ASTRA A
48 15.5. 18:00 ABC Braník B - TJ Orion Praha A
49 15.5. 18:00 Radotín A - Dobeška D
50 15.5. 18:00 Meteor B - Čechie Uhříněves
 11. kolo
51 20.5. 18:00 Meteor B - Sokol Žižkov A
52 20.5. 18:00 Čechie Uhříněves - Radotín A
53 20.5. 18:00 Dobeška D - ABC Braník B
54 20.5. 18:00 TJ Orion Praha A - MFF E
55 20.5. 18:00 ASTRA A - PÁČA MANINY
 12. kolo
56 27.5. 18:00 Sokol Žižkov A - ASTRA A
57 27.5. 18:00 PÁČA MANINY - TJ Orion Praha A
58 27.5. 18:00 MFF E - Dobeška D
59 27.5. 18:00 ABC Braník B - Čechie Uhříněves
60 27.5. 18:00 Radotín A - Meteor B
 13. kolo
61 29.5. 18:00 Radotín A - Sokol Žižkov A
62 29.5. 18:00 Meteor B - ABC Braník B
63 29.5. 18:00 Čechie Uhříněves - MFF E
64 29.5. 18:00 Dobeška D - PÁČA MANINY
65 29.5. 18:00 TJ Orion Praha A - ASTRA A
 14. kolo
66 3.6. 18:00 Sokol Žižkov A - TJ Orion Praha A
67 3.6. 18:00 ASTRA A - Dobeška D
68 3.6. 18:00 PÁČA MANINY - Čechie Uhříněves
69 3.6. 18:00 MFF E - Meteor B
70 3.6. 18:00 ABC Braník B - Radotín A
 15. kolo
71 5.6. 18:00 ABC Braník B - Sokol Žižkov A
72 5.6. 18:00 Radotín A - MFF E
73 5.6. 18:00 Meteor B - PÁČA MANINY
74 5.6. 18:00 Čechie Uhříněves - ASTRA A
75 5.6. 18:00 Dobeška D - TJ Orion Praha A
 16. kolo
76 12.6. 18:00 Sokol Žižkov A - Dobeška D
77 12.6. 18:00 TJ Orion Praha A - Čechie Uhříněves
78 12.6. 18:00 ASTRA A - Meteor B
79 12.6. 18:00 PÁČA MANINY - Radotín A
80 12.6. 18:00 MFF E - ABC Braník B
 17. kolo
81 17.6. 18:00 MFF E - Sokol Žižkov A
82 17.6. 18:00 ABC Braník B - PÁČA MANINY
83 17.6. 18:00 Radotín A - ASTRA A
84 17.6. 18:00 Meteor B - TJ Orion Praha A
85 17.6. 18:00 Čechie Uhříněves - Dobeška D
 18. kolo
86 19.6. 18:00 Sokol Žižkov A - Čechie Uhříněves
87 19.6. 18:00 Dobeška D - Meteor B
88 19.6. 18:00 TJ Orion Praha A - Radotín A
89 19.6. 18:00 ASTRA A - ABC Braník B
90 19.6. 18:00 PÁČA MANINY - MFF E
vedoucí soutěže: Tomáš Buchar, tel.: 775 692 593, email: stk@volejbalpraha.cz