NA-M-I

OP I.třída muži
TabulkaUVPKSMB
1.Volejbal Červený Kostelec B, z.s.12102032:121024:85230
2.TJ Slovan Broumov, z.s.1082025:12821:74022
3.Volejbalový klub Hronov C, z.s.1165021:19895:82018
4.Tělovýchovná jednota Jiskra Jaroměř, z.s.1046020:20839:84415
5.TJ Sokol Jezbiny A, z.s.1147018:25863:95613
6.Tělocvičná jednota Sokol Jaroměř - Josefov1138017:28916:9859
7.TJ Sokol Studnice z.s.92708:25613:7744
 

Rozpis zápasů

 1. kolo
1 24.8. 17:30 Broumov A - Josefov 3:0 (12,12,19)
2 24.8. 17:30 SG Jaroměř - Jezbiny A 3:1 (24,11,-23,13)
3 24.8. 17:30 Č.Kostelec B - Studnice 3:1 (-21,11,20,23)
 2. kolo
4 31.8. 17:30 Jezbiny A - Č.Kostelec B 0:3 (-17,-8,-15)
5 31.8. 17:30 Josefov - SG Jaroměř 1:3 (-21,20,-27,-14)
6 31.8. 17:30 Hronov C - Broumov A 2:3 (-17,17,20,-13,-13)
 3. kolo
7 7.9. 17:30 SG Jaroměř - Hronov C 3:0 (22,19,18)
8 7.9. 17:30 Josefov - Č.Kostelec B 0:3 (-14,-23,-19)
9 7.9. 17:30 Studnice - Jezbiny A 0:3 (-16,-20,-16)
 4. kolo
10 14.9. 17:30 Josefov - Studnice 3:0 (24,13,22)
11 14.9. 17:30 Hronov C - Č.Kostelec B 0:3 (-13,-22,-20)
12 14.9. 17:30 Broumov A - SG Jaroměř 3:0 (12,20,15)
 5. kolo
13 21.9. 17:00 Broumov A - Č.Kostelec B 0:3 (-17,-21,-23)
14 21.9. 17:00 Studnice - Hronov C 0:3 (-18,-14,-17)
15 21.9. 17:00 Jezbiny A - Josefov 3:2 (-13,21,22,-14,9)
 6. kolo
16 28.9. 17:00 Hronov C - Jezbiny A 3:0 (15,17,15)
17 28.9. 17:00 Broumov A - Studnice 3:0 (17,22,16)
18 28.9. 17:00 SG Jaroměř - Č.Kostelec B 2:3 (-21,17,-21,21,-5)
 7. kolo
19 5.10. 17:00 Studnice - SG Jaroměř
20 5.10. 17:00 Jezbiny A - Broumov A 1:3 (22,-15,-18,-21)
21 5.10. 17:00 Josefov - Hronov C 1:3 (21,-15,-13,-18)
 8. kolo
22 9.5. 17:30 Josefov - Broumov A 1:3 (-21,21,-16,-23)
23 9.5. 17:30 Jezbiny A - SG Jaroměř 3:1 (16,21,-21,15)
24 9.5. 17:30 Studnice - Č.Kostelec B 1:3 (23,-16,-18,-18)
 9. kolo
25 16.5. 17:30 Č.Kostelec B - Jezbiny A 3:0 (23,17,20)
26 16.5. 17:30 SG Jaroměř - Josefov 2:3 (20,20,-22,-23,-7)
27 16.5. 17:30 Broumov A - Hronov C 3:0 (16,27,27)
 10. kolo
28 23.5. 17:30 Hronov C - SG Jaroměř 3:1 (14,14,-24,17)
29 23.5. 17:30 Č.Kostelec B - Josefov 3:1 (-23,22,14,18)
30 23.5. 17:30 Jezbiny A - Studnice 2:3 (-20,-22,16,22,-10)
 11. kolo
31 30.5. 17:30 Studnice - Josefov 3:2 (-8,-19,20,24,8)
32 30.5. 17:30 Č.Kostelec B - Hronov C 2:3 (-22,-18,21,21,-12)
33 30.5. 17:30 SG Jaroměř - Broumov A 2:3 (14,-19,12,-21,-7)
 12. kolo
34 6.6. 17:30 Č.Kostelec B - Broumov A 3:1 (14,-21,20,7)
35 6.6. 17:30 Hronov C - Studnice 3:0 (17,17,12)
36 6.6. 17:30 Josefov - Jezbiny A 3:2 (-19,-26,17,18,12)
 13. kolo
37 13.6. 17:30 Jezbiny A - Hronov C 3:1 (22,-23,24,20)
38 13.6. 17:30 Studnice - Broumov A
39 13.6. 17:30 Č.Kostelec B - SG Jaroměř 0:3 (-21,-19,-16)
 14. kolo
40 20.6. 17:30 SG Jaroměř - Studnice
41 20.6. 17:30 Broumov A - Jezbiny A
42 20.6. 17:30 Hronov C - Josefov
Z