LIB-Z-1

KP 1.třída ženy
TabulkaUVPKSMB
1.Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.00000:00:00
2.TJ ZIKUDA Turnov00000:00:00
3.Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.00000:00:00
4.TJ Slovan Varnsdorf z.s.00000:00:00
5.Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště B00000:00:00
6.Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice00000:00:00
7.TJ Bižuterie Jablonec n/N B00000:00:00
 

Rozpis zápasů

 1. kolo
1 12.10. 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - T.J. Sokol Jilemnice
2 12.10. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště B - TJ Turnov
3 12.10. 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf
 2. kolo
4 12.10. 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - T.J. Sokol Jilemnice
5 12.10. 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště B - TJ Turnov
6 12.10. 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf
 3. kolo
7 19.10. 10:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště B
8 19.10. 10:00 TJ Slovan Varnsdorf - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
9 19.10. 10:00 TJ Turnov - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
 4. kolo
10 19.10. 13:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště B
11 19.10. 13:00 TJ Slovan Varnsdorf - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
12 19.10. 13:00 TJ Turnov - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
 5. kolo
13 2.11. 10:00 T.J. Sokol Jilemnice - TJ Slovan Varnsdorf
14 2.11. 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Bižuterie Jablonec n/N B
15 2.11. 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Turnov
 6. kolo
16 2.11. 13:00 T.J. Sokol Jilemnice - TJ Slovan Varnsdorf
17 2.11. 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Bižuterie Jablonec n/N B
18 2.11. 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Turnov
 7. kolo
19 3.11. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště B - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
20 9.11. 10:00 TJ Turnov - T.J. Sokol Jilemnice
21 9.11. 10:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
 8. kolo
22 3.11. 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště B - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
23 9.11. 13:00 TJ Turnov - T.J. Sokol Jilemnice
24 9.11. 13:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
 9. kolo
25 23.11. 10:00 TJ Slovan Varnsdorf - TJ Turnov
26 23.11. 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště B
27 23.11. 10:00 T.J. Sokol Jilemnice - TJ Bižuterie Jablonec n/N B
 10. kolo
28 23.11. 13:00 TJ Slovan Varnsdorf - TJ Turnov
29 23.11. 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště B
30 23.11. 13:00 T.J. Sokol Jilemnice - TJ Bižuterie Jablonec n/N B
 11. kolo
31 30.11. 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
32 30.11. 10:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - TJ Slovan Varnsdorf
33 30.11. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště B - T.J. Sokol Jilemnice
 12. kolo
34 30.11. 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
35 30.11. 13:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - TJ Slovan Varnsdorf
36 30.11. 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště B - T.J. Sokol Jilemnice
 13. kolo
37 7.12. 10:00 TJ Turnov - TJ Bižuterie Jablonec n/N B
38 7.12. 10:00 T.J. Sokol Jilemnice - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
39 7.12. 10:00 TJ Slovan Varnsdorf - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště B
 14. kolo
40 7.12. 13:00 TJ Turnov - TJ Bižuterie Jablonec n/N B
41 7.12. 13:00 T.J. Sokol Jilemnice - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
42 7.12. 13:00 TJ Slovan Varnsdorf - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště B
 15. kolo
43 25.1. 10:00 T.J. Sokol Jilemnice - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
44 25.1. 10:00 TJ Turnov - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště B
45 25.1. 10:00 TJ Slovan Varnsdorf - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
 16. kolo
46 25.1. 13:00 T.J. Sokol Jilemnice - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
47 25.1. 13:00 TJ Turnov - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště B
48 25.1. 13:00 TJ Slovan Varnsdorf - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
 17. kolo
49 1.2. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště B - TJ Bižuterie Jablonec n/N B
50 1.2. 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf
51 1.2. 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Turnov
 18. kolo
52 1.2. 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště B - TJ Bižuterie Jablonec n/N B
53 1.2. 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf
54 1.2. 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Turnov
 19. kolo
55 8.2. 10:00 TJ Slovan Varnsdorf - T.J. Sokol Jilemnice
56 8.2. 10:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
57 8.2. 10:00 TJ Turnov - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
 20. kolo
58 8.2. 13:00 TJ Slovan Varnsdorf - T.J. Sokol Jilemnice
59 8.2. 13:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
60 8.2. 13:00 TJ Turnov - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
 21. kolo
61 15.2. 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště B
62 15.2. 10:00 T.J. Sokol Jilemnice - TJ Turnov
63 15.2. 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Bižuterie Jablonec n/N B
 22. kolo
64 15.2. 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště B
65 15.2. 13:00 T.J. Sokol Jilemnice - TJ Turnov
66 15.2. 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Bižuterie Jablonec n/N B
 23. kolo
67 22.2. 10:00 TJ Turnov - TJ Slovan Varnsdorf
68 22.2. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště B - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
69 22.2. 10:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - T.J. Sokol Jilemnice
 24. kolo
70 22.2. 13:00 TJ Turnov - TJ Slovan Varnsdorf
71 22.2. 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště B - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
72 22.2. 13:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - T.J. Sokol Jilemnice
 25. kolo
73 15.3. 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
74 15.3. 10:00 TJ Slovan Varnsdorf - TJ Bižuterie Jablonec n/N B
75 15.3. 10:00 T.J. Sokol Jilemnice - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště B
 26. kolo
76 15.3. 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
77 15.3. 13:00 TJ Slovan Varnsdorf - TJ Bižuterie Jablonec n/N B
78 15.3. 13:00 T.J. Sokol Jilemnice - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště B
 27. kolo
79 22.3. 10:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - TJ Turnov
80 22.3. 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - T.J. Sokol Jilemnice
81 22.3. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště B - TJ Slovan Varnsdorf
 28. kolo
82 22.3. 13:00 TJ Bižuterie Jablonec n/N B - TJ Turnov
83 22.3. 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - T.J. Sokol Jilemnice
84 22.3. 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště B - TJ Slovan Varnsdorf