KV-U14Z

mladší žákyně
TabulkaUVPKSMB
1.Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "A"00000:00:00
2.Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "B"00000:00:00
3.Volejbalový sportovní klub Baník Sokolov, z.s.00000:00:00
4.Volejbalový sportovní klub Tatran Kraslice00000:00:00
5.Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek00000:00:00
 

Rozpis zápasů

 1. kolo
1 8.10. 09:00 BVC Chodov - Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "B"
2 8.10. 09:00 Volejbalový sportovní klub Tatran Kraslice - Volejbalový sportovní klub Baník Sokolov, z.s.
3 8.10. 09:00 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "A" - Volejbalový sportovní klub Baník Sokolov, z.s.
4 8.10. 09:00 BVC Chodov - Volejbalový sportovní klub Tatran Kraslice
5 8.10. 09:00 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "B" - Volejbalový sportovní klub Tatran Kraslice
6 8.10. 09:00 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "A" - BVC Chodov
7 8.10. 09:00 Volejbalový sportovní klub Baník Sokolov, z.s. - BVC Chodov
8 8.10. 09:00 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "B" - Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "A"
9 8.10. 09:00 Volejbalový sportovní klub Tatran Kraslice - Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "A"
10 8.10. 09:00 Volejbalový sportovní klub Baník Sokolov, z.s. - Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "B"
 2. kolo
11 12.11. 09:00 BVC Chodov - Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "B"
12 12.11. 09:00 Volejbalový sportovní klub Tatran Kraslice - Volejbalový sportovní klub Baník Sokolov, z.s.
13 12.11. 09:00 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "A" - Volejbalový sportovní klub Baník Sokolov, z.s.
14 12.11. 09:00 BVC Chodov - Volejbalový sportovní klub Tatran Kraslice
15 12.11. 09:00 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "B" - Volejbalový sportovní klub Tatran Kraslice
16 12.11. 09:00 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "A" - BVC Chodov
17 12.11. 09:00 Volejbalový sportovní klub Baník Sokolov, z.s. - BVC Chodov
18 12.11. 09:00 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "B" - Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "A"
19 12.11. 09:00 Volejbalový sportovní klub Tatran Kraslice - Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "A"
20 12.11. 09:00 Volejbalový sportovní klub Baník Sokolov, z.s. - Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "B"
 3. kolo
21 14.1. 09:00 BVC Chodov - Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "B"
22 14.1. 09:00 Volejbalový sportovní klub Tatran Kraslice - Volejbalový sportovní klub Baník Sokolov, z.s.
23 14.1. 09:00 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "A" - Volejbalový sportovní klub Baník Sokolov, z.s.
24 14.1. 09:00 BVC Chodov - Volejbalový sportovní klub Tatran Kraslice
25 14.1. 09:00 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "B" - Volejbalový sportovní klub Tatran Kraslice
26 14.1. 09:00 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "A" - BVC Chodov
27 14.1. 09:00 Volejbalový sportovní klub Baník Sokolov, z.s. - BVC Chodov
28 14.1. 09:00 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "B" - Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "A"
29 14.1. 09:00 Volejbalový sportovní klub Tatran Kraslice - Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "A"
30 14.1. 09:00 Volejbalový sportovní klub Baník Sokolov, z.s. - Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "B"
 4. kolo
31 4.3. 09:00 BVC Chodov - Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "B"
32 4.3. 09:00 Volejbalový sportovní klub Tatran Kraslice - Volejbalový sportovní klub Baník Sokolov, z.s.
33 4.3. 09:00 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "A" - Volejbalový sportovní klub Baník Sokolov, z.s.
34 4.3. 09:00 BVC Chodov - Volejbalový sportovní klub Tatran Kraslice
35 4.3. 09:00 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "B" - Volejbalový sportovní klub Tatran Kraslice
36 4.3. 09:00 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "A" - BVC Chodov
37 4.3. 09:00 Volejbalový sportovní klub Baník Sokolov, z.s. - BVC Chodov
38 4.3. 09:00 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "B" - Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "A"
39 4.3. 09:00 Volejbalový sportovní klub Tatran Kraslice - Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "A"
40 4.3. 09:00 Volejbalový sportovní klub Baník Sokolov, z.s. - Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. "B"