JM-Z-2

JM- Krajský přebor žen 2.třídy
TabulkaUVPKSMB
1.TJ Minerva Boskovice28244077:282433:196969
2.Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s.28217070:322347:198062
3.Orel jednota Brno - Obřany26197062:372190:194954
4.VK Lužánky - SVČ261511057:452243:214045
5.Orel jednota Pozořice261214050:522148:214539
6.VOLEJBAL VYŠKOV B301317054:622467:244138
7.TJ Sokol Šlapanice C301317048:622266:243438
8.DDM HIPPO Kuřim281117048:562244:227236
9.Žabovřesky261016044:542066:209733
10.Orel Křenovice2802802:841168:21450
 

Rozpis zápasů

 1. kolo
1 1.10. 10:00 VK Lužánky - SVČ - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 1:3 (-20,-24,17,-22)
2 1.10. 10:00 Orel jednota Pozořice - DDM Kuřim 3:1 (17,-18,21,21)
3 1.10. 10:00 TJ Minerva Boskovice - Orel Křenovice 3:0 (15,17,5)
4 1.10. 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - Žabovřesky 3:1 (22,17,-23,18)
5 1.10. 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - TJ Sokol Šlapanice C 3:2 (22,-23,22,-22,15)
 2. kolo
6 1.10. 13:00 VK Lužánky - SVČ - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 2:3 (16,22,-19,-24,-4)
7 1.10. 13:00 Orel jednota Pozořice - DDM Kuřim 3:1 (-21,15,26,28)
8 1.10. 13:00 TJ Minerva Boskovice - Orel Křenovice 3:0 (18,14,20)
9 1.10. 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - Žabovřesky 0:3 (-23,-13,-17)
10 1.10. 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - TJ Sokol Šlapanice C 3:2 (21,-22,-22,17,13)
 3. kolo
11 8.10. 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - TJ Sokol Šlapanice C 3:0 (14,9,18)
12 8.10. 10:00 Žabovřesky - Orel jednota Brno - Obřany 1:3 (-14,18,-13,-19)
13 7.10. 10:00 Orel Křenovice - VOLEJBAL VYŠKOV 0:3 (-12,-20,-12)
14 8.10. 10:00 DDM Kuřim - TJ Minerva Boskovice 3:0 (20,14,15)
15 8.10. 10:00 VK Lužánky - SVČ - Orel jednota Pozořice 0:3 (-25,-16,-16)
 4. kolo
16 8.10. 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - TJ Sokol Šlapanice C 3:0 (17,13,13)
17 8.10. 13:00 Žabovřesky - Orel jednota Brno - Obřany 0:3 (-16,-15,-17)
18 7.10. 13:00 Orel Křenovice - VOLEJBAL VYŠKOV 0:3 (-15,-8,-14)
19 8.10. 13:00 DDM Kuřim - TJ Minerva Boskovice 2:3 (-19,-22,22,23,-6)
20 8.10. 13:00 VK Lužánky - SVČ - Orel jednota Pozořice 3:2 (-26,-24,24,12,9)
 5. kolo
21 15.10. 10:00 Orel jednota Pozořice - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 3:2 (-26,25,21,-17,3)
22 15.10. 10:00 TJ Minerva Boskovice - VK Lužánky - SVČ 2:3 (15,21,-19,-20,-17)
23 15.10. 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - DDM Kuřim 3:2 (18,-21,16,-26,12)
24 15.10. 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - Orel Křenovice 3:0 (15,8,9)
25 15.10. 10:00 TJ Sokol Šlapanice C - Žabovřesky 0:3 (-18,-18,-20)
 6. kolo
26 15.10. 13:00 Orel jednota Pozořice - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 0:3 (-11,-24,-18)
27 15.10. 13:00 TJ Minerva Boskovice - VK Lužánky - SVČ 3:1 (13,-20,23,18)
28 15.10. 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - DDM Kuřim 1:3 (-21,20,-15,-22)
29 15.10. 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - Orel Křenovice 3:0 (2,8,12)
30 15.10. 13:00 TJ Sokol Šlapanice C - Žabovřesky 0:3 (-15,-12,-11)
 7. kolo
31 22.10. 10:00 Žabovřesky - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 0:3 (-13,-22,-23)
32 22.10. 10:00 Orel Křenovice - TJ Sokol Šlapanice C 0:3 (-12,-19,-19)
33 22.10. 10:00 DDM Kuřim - Orel jednota Brno - Obřany 1:3 (-16,-20,19,-16)
34 22.10. 10:00 VK Lužánky - SVČ - VOLEJBAL VYŠKOV 3:0 (26,20,21)
35 22.10. 10:00 Orel jednota Pozořice - TJ Minerva Boskovice 2:3 (22,-25,21,-17,-9)
 8. kolo
36 22.10. 13:00 Žabovřesky - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 2:3 (23,-20,-17,21,-12)
37 22.10. 13:00 Orel Křenovice - TJ Sokol Šlapanice C 0:3 (-20,-12,-10)
38 22.10. 13:00 DDM Kuřim - Orel jednota Brno - Obřany 1:3 (14,-25,-22,-22)
39 22.10. 13:00 VK Lužánky - SVČ - VOLEJBAL VYŠKOV 0:3 (-17,-11,-21)
40 22.10. 13:00 Orel jednota Pozořice - TJ Minerva Boskovice 1:3 (16,-22,-21,-16)
 9. kolo
41 5.11. 10:00 TJ Minerva Boskovice - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 3:1 (27,12,-23,20)
42 5.11. 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - Orel jednota Pozořice 3:1 (20,20,-17,19)
43 5.11. 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Lužánky - SVČ 3:2 (12,-24,-13,18,12)
44 5.11. 11:00 TJ Sokol Šlapanice C - DDM Kuřim 3:1 (-17,17,17,22)
45 5.11. 10:00 Žabovřesky - Orel Křenovice 3:0 (5,12,10)
 10. kolo
46 5.11. 13:00 TJ Minerva Boskovice - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 1:3 (-15,14,-18,-19)
47 5.11. 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - Orel jednota Pozořice 3:2 (-20,15,18,-20,13)
48 5.11. 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Lužánky - SVČ 0:3 (-22,-14,-23)
49 5.11. 15:00 TJ Sokol Šlapanice C - DDM Kuřim 0:3 (-21,-20,-12)
50 5.11. 13:00 Žabovřesky - Orel Křenovice 3:0 (16,9,6)
 11. kolo
51 11.11. 10:00 Orel Křenovice - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 0:3 (-14,-15,-5)
52 12.11. 10:00 DDM Kuřim - Žabovřesky 2:3 (-18,12,-22,24,-9)
53 12.11. 10:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Sokol Šlapanice C 3:1 (18,17,-22,12)
54 24.3. 10:00 Orel jednota Pozořice - Orel jednota Brno - Obřany
55 12.11. 10:00 TJ Minerva Boskovice - VOLEJBAL VYŠKOV 3:1 (15,-16,17,23)
 12. kolo
56 11.11. 13:00 Orel Křenovice - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 0:3 (-18,-13,-12)
57 12.11. 13:00 DDM Kuřim - Žabovřesky 3:0 (21,18,21)
58 12.11. 13:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Sokol Šlapanice C 3:0 (24,13,12)
59 24.3. 13:00 Orel jednota Pozořice - Orel jednota Brno - Obřany
60 12.11. 13:00 TJ Minerva Boskovice - VOLEJBAL VYŠKOV 3:2 (-22,-15,15,9,10)
 13. kolo
61 26.11. 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 0:3 (-25,-11,-15)
62 26.11. 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - TJ Minerva Boskovice 0:3 (-16,-21,-15)
63 23.11. 20:00 TJ Sokol Šlapanice C - Orel jednota Pozořice 3:2 (-20,21,20,-20,14)
64 26.11. 10:00 Žabovřesky - VK Lužánky - SVČ 0:3 (-19,-21,-24)
65 25.11. 10:00 Orel Křenovice - DDM Kuřim 0:3 (-8,-14,-14)
 14. kolo
66 26.11. 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 1:3 (-11,-14,21,-23)
67 26.11. 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - TJ Minerva Boskovice 0:3 (-19,-15,-15)
68 30.11. 20:00 TJ Sokol Šlapanice C - Orel jednota Pozořice 0:3 (-19,-20,-10)
69 26.11. 13:00 Žabovřesky - VK Lužánky - SVČ 1:3 (-18,-20,17,-20)
70 25.11. 13:00 Orel Křenovice - DDM Kuřim 0:3 (-14,-15,-16)
 15. kolo
71 3.12. 10:00 DDM Kuřim - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 0:3 (-21,-21,-16)
72 3.12. 10:00 VK Lužánky - SVČ - Orel Křenovice 3:0 (16,12,19)
73 3.12. 10:00 Orel jednota Pozořice - Žabovřesky 3:1 (-22,15,16,22)
74 3.12. 10:00 TJ Minerva Boskovice - TJ Sokol Šlapanice C 3:0 (20,9,9)
75 3.12. 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - Orel jednota Brno - Obřany 3:0 (20,17,14)
 16. kolo
76 3.12. 13:00 DDM Kuřim - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 3:2 (25,-13,19,-21,9)
77 3.12. 13:00 VK Lužánky - SVČ - Orel Křenovice 3:0 (12,8,18)
78 3.12. 13:00 Orel jednota Pozořice - Žabovřesky 3:2 (18,-18,21,-12,12)
79 3.12. 13:00 TJ Minerva Boskovice - TJ Sokol Šlapanice C 3:0 (14,22,14)
80 3.12. 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - Orel jednota Brno - Obřany 3:2 (-11,19,16,-23,5)
 17. kolo
81 23.3. 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s.
82 10.12. 11:00 TJ Sokol Šlapanice C - VOLEJBAL VYŠKOV 3:1 (18,20,-21,18)
83 24.3. 10:00 Žabovřesky - TJ Minerva Boskovice
84 9.12. 10:00 Orel Křenovice - Orel jednota Pozořice 0:3 (-15,-21,-9)
85 24.3. 10:00 DDM Kuřim - VK Lužánky - SVČ
 18. kolo
86 23.3. 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s.
87 10.12. 15:00 TJ Sokol Šlapanice C - VOLEJBAL VYŠKOV 3:1 (20,-25,24,15)
88 24.3. 13:00 Žabovřesky - TJ Minerva Boskovice
89 9.12. 13:00 Orel Křenovice - Orel jednota Pozořice 1:3 (-12,-17,22,-20)
90 24.3. 13:00 DDM Kuřim - VK Lužánky - SVČ
 19. kolo
91 24.2. 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VK Lužánky - SVČ 3:1 (22,-21,19,16)
92 7.1. 09:00 DDM Kuřim - Orel jednota Pozořice 0:3 (-12,-11,-6)
93 6.1. 10:00 Orel Křenovice - TJ Minerva Boskovice 0:3 (-7,-7,-17)
94 7.1. 10:00 Žabovřesky - VOLEJBAL VYŠKOV 3:1 (-16,19,21,21)
95 7.1. 11:00 TJ Sokol Šlapanice C - Orel jednota Brno - Obřany 3:1 (21,23,-21,17)
 20. kolo
96 24.2. 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VK Lužánky - SVČ 0:3 (-24,-20,-15)
97 7.1. 12:00 DDM Kuřim - Orel jednota Pozořice 0:3 (-15,-23,-21)
98 6.1. 13:00 Orel Křenovice - TJ Minerva Boskovice 0:3 (-10,-18,-20)
99 7.1. 13:00 Žabovřesky - VOLEJBAL VYŠKOV 3:1 (-16,21,17,23)
100 7.1. 15:00 TJ Sokol Šlapanice C - Orel jednota Brno - Obřany 1:3 (22,-20,-12,-22)
 21. kolo
101 14.1. 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - TJ Sokol Šlapanice C 3:1 (12,18,-26,22)
102 14.1. 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - Žabovřesky 3:2 (-23,-18,17,21,7)
103 14.1. 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - Orel Křenovice 3:0 (12,10,19)
104 14.1. 09:00 TJ Minerva Boskovice - DDM Kuřim 3:2 (19,-18,20,-28,15)
105 7.4. 10:00 Orel jednota Pozořice - VK Lužánky - SVČ
 22. kolo
106 14.1. 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - TJ Sokol Šlapanice C 3:0 (23,17,14)
107 14.1. 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - Žabovřesky 3:1 (-23,20,18,17)
108 14.1. 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - Orel Křenovice 3:1 (13,11,-23,8)
109 14.1. 12:00 TJ Minerva Boskovice - DDM Kuřim 3:1 (23,17,-24,15)
110 7.4. 13:00 Orel jednota Pozořice - VK Lužánky - SVČ
 23. kolo
111 21.1. 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Orel jednota Pozořice 3:0 (22,23,18)
112 21.1. 10:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Minerva Boskovice 0:3 (-15,-19,-27)
113 21.1. 09:00 DDM Kuřim - VOLEJBAL VYŠKOV 3:0 (17,17,21)
114 20.1. 09:00 Orel Křenovice - Orel jednota Brno - Obřany 0:3 (-17,-23,-16)
115 21.1. 10:00 Žabovřesky - TJ Sokol Šlapanice C 3:1 (22,-18,20,23)
 24. kolo
116 21.1. 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Orel jednota Pozořice 3:2 (16,-19,14,-24,9)
117 21.1. 13:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Minerva Boskovice 3:2 (-19,22,21,-7,10)
118 21.1. 12:00 DDM Kuřim - VOLEJBAL VYŠKOV 0:3 (-20,-23,-18)
119 20.1. 13:00 Orel Křenovice - Orel jednota Brno - Obřany 0:3 (-7,-14,-18)
120 21.1. 13:00 Žabovřesky - TJ Sokol Šlapanice C 2:3 (15,23,-21,-21,-10)
 25. kolo
121 28.1. 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Žabovřesky 3:0 (23,21,20)
122 28.1. 10:00 TJ Sokol Šlapanice C - Orel Křenovice 3:0 (12,13,19)
123 28.1. 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - DDM Kuřim 3:0 (20,17,22)
124 28.1. 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - VK Lužánky - SVČ 1:3 (-21,24,-18,-17)
125 28.1. 10:00 TJ Minerva Boskovice - Orel jednota Pozořice 3:0 (18,23,6)
 26. kolo
126 28.1. 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Žabovřesky 1:3 (-18,20,-23,-23)
127 28.1. 13:00 TJ Sokol Šlapanice C - Orel Křenovice 3:0 (16,14,14)
128 28.1. 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - DDM Kuřim 3:1 (-20,22,14,20)
129 28.1. 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - VK Lužánky - SVČ 1:3 (15,-20,-23,-21)
130 28.1. 13:00 TJ Minerva Boskovice - Orel jednota Pozořice 3:0 (11,17,18)
 27. kolo
131 18.2. 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - TJ Minerva Boskovice 1:3 (23,-21,-18,-17)
132 18.2. 10:00 Orel jednota Pozořice - VOLEJBAL VYŠKOV 3:2 (-22,-21,20,22,7)
133 18.2. 10:00 VK Lužánky - SVČ - Orel jednota Brno - Obřany 2:3 (21,-23,-16,18,-23)
134 18.2. 10:00 DDM Kuřim - TJ Sokol Šlapanice C 0:3 (-25,-16,-19)
135 7.4. 10:00 Orel Křenovice - Žabovřesky
 28. kolo
136 18.2. 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - TJ Minerva Boskovice 0:3 (-17,-21,-17)
137 18.2. 13:00 Orel jednota Pozořice - VOLEJBAL VYŠKOV 2:3 (16,14,-18,-22,-12)
138 18.2. 13:00 VK Lužánky - SVČ - Orel jednota Brno - Obřany 3:2 (-22,-22,16,14,12)
139 18.2. 13:00 DDM Kuřim - TJ Sokol Šlapanice C 3:1 (24,25,-23,23)
140 7.4. 13:00 Orel Křenovice - Žabovřesky
 29. kolo
141 25.2. 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Orel Křenovice 3:0 (7,13,16)
142 25.2. 10:00 Žabovřesky - DDM Kuřim 0:3 (-24,-20,-14)
143 25.2. 09:00 TJ Sokol Šlapanice C - VK Lužánky - SVČ 3:2 (-22,21,19,-16,17)
144 25.2. 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - Orel jednota Pozořice 3:0 (15,17,19)
145 25.2. 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ Minerva Boskovice 0:3 (-20,-14,-19)
 30. kolo
146 25.2. 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Orel Křenovice 3:0 (6,16,14)
147 25.2. 13:00 Žabovřesky - DDM Kuřim 1:3 (23,-21,-17,-14)
148 25.2. 13:00 TJ Sokol Šlapanice C - VK Lužánky - SVČ 3:1 (18,19,-14,23)
149 25.2. 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - Orel jednota Pozořice 3:0 (11,19,16)
150 25.2. 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ Minerva Boskovice 2:3 (-23,17,26,-23,-11)
 31. kolo
151 3.3. 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV
152 3.3. 10:00 TJ Minerva Boskovice - Orel jednota Brno - Obřany
153 3.3. 10:00 Orel jednota Pozořice - TJ Sokol Šlapanice C
154 3.3. 10:00 VK Lužánky - SVČ - Žabovřesky
155 3.3. 10:00 DDM Kuřim - Orel Křenovice
 32. kolo
156 3.3. 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV
157 3.3. 13:00 TJ Minerva Boskovice - Orel jednota Brno - Obřany
158 3.3. 13:00 Orel jednota Pozořice - TJ Sokol Šlapanice C
159 3.3. 13:00 VK Lužánky - SVČ - Žabovřesky
160 3.3. 13:00 DDM Kuřim - Orel Křenovice
 33. kolo
161 10.3. 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - DDM Kuřim
162 9.3. 10:00 Orel Křenovice - VK Lužánky - SVČ
163 10.3. 10:00 Žabovřesky - Orel jednota Pozořice
164 9.3. 10:00 TJ Sokol Šlapanice C - TJ Minerva Boskovice
165 10.3. 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - VOLEJBAL VYŠKOV
 34. kolo
166 10.3. 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - DDM Kuřim
167 9.3. 13:00 Orel Křenovice - VK Lužánky - SVČ
168 10.3. 13:00 Žabovřesky - Orel jednota Pozořice
169 9.3. 13:00 TJ Sokol Šlapanice C - TJ Minerva Boskovice
170 10.3. 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - VOLEJBAL VYŠKOV
 35. kolo
171 17.3. 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Orel jednota Brno - Obřany
172 17.3. 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ Sokol Šlapanice C
173 17.3. 10:00 TJ Minerva Boskovice - Žabovřesky
174 17.3. 10:00 Orel jednota Pozořice - Orel Křenovice
175 17.3. 10:00 VK Lužánky - SVČ - DDM Kuřim
 36. kolo
176 17.3. 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Orel jednota Brno - Obřany
177 17.3. 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ Sokol Šlapanice C
178 17.3. 13:00 TJ Minerva Boskovice - Žabovřesky
179 17.3. 13:00 Orel jednota Pozořice - Orel Křenovice
180 17.3. 13:00 VK Lužánky - SVČ - DDM Kuřim