JM-M-2

JM- Krajský přebor mužů 2.třídy
TabulkaUVPKSMB
1.VK PFN Znojmo "B"1293031:151036:89626
2.VK Moravská Slávia Brno, z.s.1284030:211086:99923
3.Orel jednota Pozořice1284025:21996:98620
4.Slovácký sportovní klub Břeclav1266025:211018:100820
5.Volejbalové sdružení Drásov1257026:261133:107719
6.Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna1257023:281020:109415
7.Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s.1211107:35773:10023
 

Rozpis zápasů

 1. kolo
1 10.9. 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - SK Rájec - Jestřebí 3:0 (20,11,24)
2 29.10. 10:00 Orel jednota Pozořice - VS Drásov 3:1 (21,23,-16,21)
3 2.9. 10:00 Sokol Šlapanice C - VK Moravská Slavia 2:3 (-18,-13,15,23,-9)
4 2.9. 10:00 - VK Znojmo - Přímětice "B"
 2. kolo
5 10.9. 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - SK Rájec - Jestřebí 3:0 (13,24,22)
6 29.10. 13:00 Orel jednota Pozořice - VS Drásov 3:2 (22,-20,22,-22,10)
7 2.9. 13:00 Sokol Šlapanice C - VK Moravská Slavia 1:3 (-17,21,-18,-22)
8 2.9. 13:00 - VK Znojmo - Přímětice "B"
 3. kolo
9 9.9. 10:00 VK Znojmo - Přímětice "B" - SK Rájec - Jestřebí 3:1 (12,-19,14,14)
10 9.9. 10:00 VK Moravská Slavia -
11 10.9. 10:00 VS Drásov - Sokol Šlapanice C 2:3 (-25,-22,13,17,-9)
12 21.10. 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - Orel jednota Pozořice 3:1 (-18,18,20,22)
 4. kolo
13 9.9. 13:00 VK Znojmo - Přímětice "B" - SK Rájec - Jestřebí 3:0 (21,28,13)
14 9.9. 13:00 VK Moravská Slavia -
15 10.9. 13:00 VS Drásov - Sokol Šlapanice C 3:2 (-23,16,-19,22,9)
16 21.10. 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - Orel jednota Pozořice 3:0 (24,24,24)
 5. kolo
17 17.9. 10:00 Orel jednota Pozořice - SK Rájec - Jestřebí 3:0 (17,22,22)
18 16.9. 10:00 Sokol Šlapanice C - Slovácký sportovní klub Břeclav 1:3 (-9,-23,23,-19)
19 16.9. 10:00 - VS Drásov
20 16.9. 10:00 VK Znojmo - Přímětice "B" - VK Moravská Slavia 3:0 (13,15,13)
 6. kolo
21 17.9. 13:00 Orel jednota Pozořice - SK Rájec - Jestřebí 3:0 (21,15,10)
22 16.9. 13:00 Sokol Šlapanice C - Slovácký sportovní klub Břeclav 3:1 (8,20,-26,23)
23 16.9. 13:00 - VS Drásov
24 16.9. 13:00 VK Znojmo - Přímětice "B" - VK Moravská Slavia 3:2 (-17,18,18,-14,12)
 7. kolo
25 23.9. 10:00 SK Rájec - Jestřebí - VK Moravská Slavia 0:3 (-17,-18,-20)
26 23.9. 10:00 VS Drásov - VK Znojmo - Přímětice "B" 2:3 (-21,14,-20,21,-12)
27 23.9. 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav -
28 23.9. 10:00 Orel jednota Pozořice - Sokol Šlapanice C 3:2 (16,-18,-23,15,12)
 8. kolo
29 23.9. 13:00 SK Rájec - Jestřebí - VK Moravská Slavia 0:3 (-18,-16,-16)
30 23.9. 13:00 VS Drásov - VK Znojmo - Přímětice "B" 3:1 (-23,22,23,16)
31 23.9. 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav -
32 23.9. 13:00 Orel jednota Pozořice - Sokol Šlapanice C 3:0 (23,23,18)
 9. kolo
33 26.9. 17:00 Sokol Šlapanice C - SK Rájec - Jestřebí 3:2 (-20,-18,14,18,7)
34 30.9. 10:00 - Orel jednota Pozořice
35 30.9. 10:00 VK Znojmo - Přímětice "B" - Slovácký sportovní klub Břeclav 3:1 (15,18,-20,20)
36 1.10. 10:00 VK Moravská Slavia - VS Drásov 3:0 (23,19,20)
 10. kolo
37 26.9. 18:30 Sokol Šlapanice C - SK Rájec - Jestřebí 3:0 (21,18,18)
38 30.9. 13:00 - Orel jednota Pozořice
39 30.9. 13:00 VK Znojmo - Přímětice "B" - Slovácký sportovní klub Břeclav 1:3 (23,-21,-18,-18)
40 1.10. 13:00 VK Moravská Slavia - VS Drásov 3:2 (-22,16,-16,14,14)
 11. kolo
41 5.10. 17:00 SK Rájec - Jestřebí - VS Drásov 3:2 (17,22,-20,-13,11)
42 7.10. 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - VK Moravská Slavia 2:3 (-19,25,23,-19,-7)
43 8.10. 10:00 Orel jednota Pozořice - VK Znojmo - Přímětice "B" 0:3 (-20,-19,-22)
44 7.10. 10:00 Sokol Šlapanice C -
 12. kolo
45 5.10. 18:00 SK Rájec - Jestřebí - VS Drásov 1:3 (-15,-19,23,-17)
46 7.10. 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - VK Moravská Slavia 2:3 (-18,16,-22,18,-9)
47 8.10. 13:00 Orel jednota Pozořice - VK Znojmo - Přímětice "B" 0:3 (-21,-14,-15)
48 7.10. 13:00 Sokol Šlapanice C -
 13. kolo
49 14.10. 10:00 - SK Rájec - Jestřebí
50 14.10. 10:00 VK Znojmo - Přímětice "B" - Sokol Šlapanice C 2:3 (-20,22,13,-21,-12)
51 14.10. 10:00 VK Moravská Slavia - Orel jednota Pozořice 2:3 (-23,-23,22,23,-12)
52 15.10. 10:00 VS Drásov - Slovácký sportovní klub Břeclav 3:1 (18,25,-19,20)
 14. kolo
53 14.10. 13:00 - SK Rájec - Jestřebí
54 14.10. 13:00 VK Znojmo - Přímětice "B" - Sokol Šlapanice C 3:0 (11,17,14)
55 14.10. 13:00 VK Moravská Slavia - Orel jednota Pozořice 2:3 (-19,-17,8,16,-13)
56 15.10. 13:00 VS Drásov - Slovácký sportovní klub Břeclav 3:0 (13,22,23)
 15. kolo
57 4.5. 10:00 SK Rájec - Jestřebí - Slovácký sportovní klub Břeclav
58 4.5. 10:00 VS Drásov - Orel jednota Pozořice
59 4.5. 10:00 VK Moravská Slavia - Sokol Šlapanice C
60 4.5. 10:00 VK Znojmo - Přímětice "B" -
 16. kolo
61 4.5. 13:00 SK Rájec - Jestřebí - Slovácký sportovní klub Břeclav
62 4.5. 13:00 VS Drásov - Orel jednota Pozořice
63 4.5. 13:00 VK Moravská Slavia - Sokol Šlapanice C
64 4.5. 13:00 VK Znojmo - Přímětice "B" -
 17. kolo
65 11.5. 10:00 SK Rájec - Jestřebí - VK Znojmo - Přímětice "B"
66 11.5. 10:00 - VK Moravská Slavia
67 11.5. 10:00 Sokol Šlapanice C - VS Drásov
68 12.5. 10:00 Orel jednota Pozořice - Slovácký sportovní klub Břeclav
 18. kolo
69 11.5. 13:00 SK Rájec - Jestřebí - VK Znojmo - Přímětice "B"
70 11.5. 13:00 - VK Moravská Slavia
71 11.5. 13:00 Sokol Šlapanice C - VS Drásov
72 12.5. 13:00 Orel jednota Pozořice - Slovácký sportovní klub Břeclav
 19. kolo
73 18.5. 10:00 SK Rájec - Jestřebí - Orel jednota Pozořice
74 18.5. 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - Sokol Šlapanice C
75 18.5. 10:00 VS Drásov -
76 18.5. 10:00 VK Moravská Slavia - VK Znojmo - Přímětice "B"
 20. kolo
77 18.5. 13:00 SK Rájec - Jestřebí - Orel jednota Pozořice
78 18.5. 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - Sokol Šlapanice C
79 18.5. 13:00 VS Drásov -
80 18.5. 13:00 VK Moravská Slavia - VK Znojmo - Přímětice "B"
 21. kolo
81 25.5. 10:00 VK Moravská Slavia - SK Rájec - Jestřebí
82 25.5. 10:00 VK Znojmo - Přímětice "B" - VS Drásov
83 25.5. 10:00 - Slovácký sportovní klub Břeclav
84 25.5. 10:00 Sokol Šlapanice C - Orel jednota Pozořice
 22. kolo
85 25.5. 13:00 VK Moravská Slavia - SK Rájec - Jestřebí
86 25.5. 13:00 VK Znojmo - Přímětice "B" - VS Drásov
87 25.5. 13:00 - Slovácký sportovní klub Břeclav
88 25.5. 13:00 Sokol Šlapanice C - Orel jednota Pozořice
 23. kolo
89 1.6. 10:00 SK Rájec - Jestřebí - Sokol Šlapanice C
90 2.6. 10:00 Orel jednota Pozořice -
91 1.6. 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - VK Znojmo - Přímětice "B"
92 1.6. 10:00 VS Drásov - VK Moravská Slavia
 24. kolo
93 1.6. 13:00 SK Rájec - Jestřebí - Sokol Šlapanice C
94 2.6. 13:00 Orel jednota Pozořice -
95 1.6. 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - VK Znojmo - Přímětice "B"
96 1.6. 13:00 VS Drásov - VK Moravská Slavia
 25. kolo
97 8.6. 10:00 VS Drásov - SK Rájec - Jestřebí
98 8.6. 10:00 VK Moravská Slavia - Slovácký sportovní klub Břeclav
99 8.6. 10:00 VK Znojmo - Přímětice "B" - Orel jednota Pozořice
100 8.6. 10:00 - Sokol Šlapanice C
 26. kolo
101 8.6. 13:00 VS Drásov - SK Rájec - Jestřebí
102 8.6. 13:00 VK Moravská Slavia - Slovácký sportovní klub Břeclav
103 8.6. 13:00 VK Znojmo - Přímětice "B" - Orel jednota Pozořice
104 8.6. 13:00 - Sokol Šlapanice C
 27. kolo
105 15.6. 10:00 SK Rájec - Jestřebí -
106 13.4. 10:00 Sokol Šlapanice C - VK Znojmo - Přímětice "B"
107 16.6. 10:00 Orel jednota Pozořice - VK Moravská Slavia
108 15.6. 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - VS Drásov
 28. kolo
109 15.6. 13:00 SK Rájec - Jestřebí -
110 13.4. 13:00 Sokol Šlapanice C - VK Znojmo - Přímětice "B"
111 16.6. 13:00 Orel jednota Pozořice - VK Moravská Slavia
112 15.6. 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - VS Drásov