JM-M-1

JM- Krajský přebor mužů 1.třídy
TabulkaUVPKSMB
1.Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s.26224070:202146:179966
2.VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.26215064:322172:198558
3.Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B26188062:332195:191055
4.VK Žabovřesky24177057:311956:178850
5.Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih261115048:552170:218334
6.VK PFN Znojmo "A"24420030:641952:213018
7.TJ Holubice26620025:671825:220216
8.TJ TESLA BRNO z.s.26323021:751866:22859
 

Rozpis zápasů

 1. kolo
1 7.10. 10:00 TJ TESLA BRNO z.s. - Sokol Brno - jih B 0:3 (-6,-16,-15)
2 7.10. 10:00 TJ Holubice C - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 0:3 (-18,-13,-18)
3 7.10. 10:00 VK Žabovřesky - TJ Lokomotiva - Ingstav 0:3 (-22,-13,-18)
4 7.10. 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - VK Znojmo - Přímětice "A" 3:0 (21,12,21)
 2. kolo
5 7.10. 14:30 TJ TESLA BRNO z.s. - Sokol Brno - jih B 0:3 (-14,-20,-17)
6 7.10. 13:00 TJ Holubice C - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 0:3 (-14,-16,-16)
7 7.10. 13:00 VK Žabovřesky - TJ Lokomotiva - Ingstav 2:3 (19,-19,-18,20,-7)
8 7.10. 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - VK Znojmo - Přímětice "A" 3:1 (22,-16,23,19)
 3. kolo
9 14.10. 10:00 TJ TESLA BRNO z.s. - VK Znojmo - Přímětice "A" 2:3 (-22,11,23,-17,-12)
10 14.10. 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav - VOLEJBAL VYŠKOV 3:0 (22,19,20)
11 10.12. 09:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VK Žabovřesky 3:0 (18,15,19)
12 14.10. 10:00 TJ Holubice C - Sokol Brno - jih B 2:3 (22,-19,-17,21,-12)
 4. kolo
13 14.10. 13:00 TJ TESLA BRNO z.s. - VK Znojmo - Přímětice "A" 3:2 (-17,-18,22,23,13)
14 14.10. 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav - VOLEJBAL VYŠKOV 3:0 (22,21,22)
15 10.12. 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VK Žabovřesky 3:1 (18,19,-23,24)
16 14.10. 13:00 TJ Holubice C - Sokol Brno - jih B 1:3 (-22,-17,16,-15)
 5. kolo
17 21.10. 10:00 TJ Holubice C - TJ TESLA BRNO z.s. 3:0 (22,29,22)
18 21.10. 10:00 VK Žabovřesky - Sokol Brno - jih B 3:2 (21,15,-25,-19,12)
19 21.10. 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:1 (19,-23,20,21)
20 21.10. 09:00 VK Znojmo - Přímětice "A" - TJ Lokomotiva - Ingstav 0:3 (-15,-17,-21)
 6. kolo
21 21.10. 13:00 TJ Holubice C - TJ TESLA BRNO z.s. 3:0 (20,18,21)
22 21.10. 13:00 VK Žabovřesky - Sokol Brno - jih B 3:2 (-17,22,-16,14,9)
23 21.10. 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:2 (22,-16,20,-22,13)
24 21.10. 13:00 VK Znojmo - Přímětice "A" - TJ Lokomotiva - Ingstav 1:3 (-13,23,-20,-16)
 7. kolo
25 2.11. 20:00 TJ TESLA BRNO z.s. - TJ Lokomotiva - Ingstav 1:3 (-19,24,-15,-23)
26 5.11. 09:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VK Znojmo - Přímětice "A" 3:0 (19,22,13)
27 4.11. 09:00 Sokol Brno - jih B - VOLEJBAL VYŠKOV 2:3 (-23,-24,21,13,-11)
28 4.11. 10:00 TJ Holubice C - VK Žabovřesky 0:3 (-15,-15,-16)
 8. kolo
29 9.11. 20:00 TJ TESLA BRNO z.s. - TJ Lokomotiva - Ingstav 1:3 (-12,-18,30,-19)
30 5.11. 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VK Znojmo - Přímětice "A" 3:0 (23,19,23)
31 4.11. 13:00 Sokol Brno - jih B - VOLEJBAL VYŠKOV 2:3 (17,-23,-19,12,-12)
32 4.11. 13:00 TJ Holubice C - VK Žabovřesky 0:3 (-25,-14,-14)
 9. kolo
33 11.11. 10:00 VK Žabovřesky - TJ TESLA BRNO z.s. 3:1 (10,-16,11,19)
34 11.11. 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ Holubice C 3:1 (21,-23,14,10)
35 11.11. 10:00 VK Znojmo - Přímětice "A" - Sokol Brno - jih B 2:3 (-20,-22,16,22,-11)
36 11.11. 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:1 (-20,20,18,16)
 10. kolo
37 11.11. 13:00 VK Žabovřesky - TJ TESLA BRNO z.s. 3:0 (19,17,19)
38 11.11. 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ Holubice C 3:0 (23,23,16)
39 11.11. 13:00 VK Znojmo - Přímětice "A" - Sokol Brno - jih B 2:3 (-21,23,13,-21,-6)
40 11.11. 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:0 (21,21,23)
 11. kolo
41 25.11. 10:00 TJ TESLA BRNO z.s. - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 0:3 (-14,-20,-14)
42 25.11. 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav - Sokol Brno - jih B 3:0 (24,12,23)
43 3.2. 10:00 TJ Holubice C - VK Znojmo - Přímětice "A" 1:3 (-24,-19,25,-22)
44 25.11. 10:00 VK Žabovřesky - VOLEJBAL VYŠKOV 3:1 (19,-21,14,21)
 12. kolo
45 25.11. 13:00 TJ TESLA BRNO z.s. - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 0:3 (-23,-18,-17)
46 25.11. 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav - Sokol Brno - jih B 3:0 (21,22,17)
47 3.2. 13:00 TJ Holubice C - VK Znojmo - Přímětice "A" 3:2 (-25,-13,25,22,14)
48 25.11. 13:00 VK Žabovřesky - VOLEJBAL VYŠKOV 3:0 (15,17,21)
 13. kolo
49 3.12. 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ TESLA BRNO z.s. 3:1 (18,16,-23,23)
50 2.12. 10:00 VK Znojmo - Přímětice "A" - VK Žabovřesky 0:3 (-21,-19,-25)
51 2.12. 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav - TJ Holubice C 3:0 (17,18,23)
52 3.12. 10:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - Sokol Brno - jih B 2:3 (22,-18,-20,19,-13)
 14. kolo
53 3.12. 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ TESLA BRNO z.s. 3:0 (20,21,18)
54 2.12. 13:00 VK Znojmo - Přímětice "A" - VK Žabovřesky 0:3 (-19,-19,-20)
55 2.12. 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav - TJ Holubice C 3:0 (15,18,22)
56 3.12. 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - Sokol Brno - jih B 3:0 (21,13,13)
 15. kolo
57 6.1. 09:00 Sokol Brno - jih B - TJ TESLA BRNO z.s. 3:0 (16,15,18)
58 7.1. 09:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Holubice C 3:0 (8,10,14)
59 6.1. 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav - VK Žabovřesky 3:0 (20,21,20)
60 6.1. 10:00 VK Znojmo - Přímětice "A" - VOLEJBAL VYŠKOV 0:3 (-23,-18,-15)
 16. kolo
61 6.1. 13:00 Sokol Brno - jih B - TJ TESLA BRNO z.s. 3:1 (-23,21,19,20)
62 7.1. 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Holubice C 3:1 (-21,19,23,12)
63 6.1. 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav - VK Žabovřesky 1:3 (-21,-12,19,-23)
64 6.1. 13:00 VK Znojmo - Přímětice "A" - VOLEJBAL VYŠKOV 1:3 (-21,20,-15,-25)
 17. kolo
65 13.1. 10:00 VK Znojmo - Přímětice "A" - TJ TESLA BRNO z.s. 2:3 (23,-19,-20,12,-14)
66 14.1. 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ Lokomotiva - Ingstav 3:0 (20,17,23)
67 9.3. 10:00 VK Žabovřesky - TJ Sokol Šlapanice u Brna B
68 13.1. 09:00 Sokol Brno - jih B - TJ Holubice C 3:0 (17,23,19)
 18. kolo
69 13.1. 13:00 VK Znojmo - Přímětice "A" - TJ TESLA BRNO z.s. 2:3 (-22,20,-16,19,-13)
70 14.1. 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ Lokomotiva - Ingstav 0:3 (-16,-22,-15)
71 9.3. 13:00 VK Žabovřesky - TJ Sokol Šlapanice u Brna B
72 13.1. 13:00 Sokol Brno - jih B - TJ Holubice C 3:0 (18,25,24)
 19. kolo
73 20.1. 10:00 TJ TESLA BRNO z.s. - TJ Holubice C 1:3 (22,-12,-17,-24)
74 20.1. 09:00 Sokol Brno - jih B - VK Žabovřesky 2:3 (22,-22,-19,18,-10)
75 21.1. 10:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VOLEJBAL VYŠKOV 2:3 (-27,15,-19,23,-13)
76 20.1. 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav - VK Znojmo - Přímětice "A" 3:0 (15,16,16)
 20. kolo
77 20.1. 13:00 TJ TESLA BRNO z.s. - TJ Holubice C 2:3 (20,25,-30,-23,-12)
78 20.1. 13:00 Sokol Brno - jih B - VK Žabovřesky 1:3 (16,-19,-20,-22)
79 21.1. 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - VOLEJBAL VYŠKOV 0:3 (-16,-19,-17)
80 20.1. 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav - VK Znojmo - Přímětice "A" 3:0 (15,14,20)
 21. kolo
81 27.1. 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav - TJ TESLA BRNO z.s. 3:0 (12,19,18)
82 27.1. 10:00 VK Znojmo - Přímětice "A" - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 3:0 (20,25,21)
83 27.1. 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - Sokol Brno - jih B 3:0 (18,16,16)
84 9.12. 10:00 VK Žabovřesky - TJ Holubice C 3:0 (14,19,18)
 22. kolo
85 27.1. 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav - TJ TESLA BRNO z.s. 3:0 (18,21,16)
86 27.1. 13:00 VK Znojmo - Přímětice "A" - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 1:3 (17,-14,-24,-23)
87 27.1. 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - Sokol Brno - jih B 3:1 (16,18,-23,22)
88 9.12. 13:00 VK Žabovřesky - TJ Holubice C 3:0 (17,15,15)
 23. kolo
89 17.2. 10:00 TJ TESLA BRNO z.s. - VK Žabovřesky 0:3 (-22,-18,-19)
90 17.2. 10:00 TJ Holubice C - VOLEJBAL VYŠKOV 0:3 (-15,-18,-18)
91 16.3. 09:00 Sokol Brno - jih B - VK Znojmo - Přímětice "A"
92 18.2. 10:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Lokomotiva - Ingstav 3:1 (18,22,-23,22)
 24. kolo
93 17.2. 13:00 TJ TESLA BRNO z.s. - VK Žabovřesky 0:3 (-23,-23,-18)
94 17.2. 13:00 TJ Holubice C - VOLEJBAL VYŠKOV 0:3 (-17,-17,-20)
95 16.3. 13:00 Sokol Brno - jih B - VK Znojmo - Přímětice "A"
96 18.2. 13:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Lokomotiva - Ingstav 3:2 (21,-23,-23,26,5)
 25. kolo
97 25.2. 11:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - TJ TESLA BRNO z.s. 3:0 (19,22,17)
98 24.2. 09:00 Sokol Brno - jih B - TJ Lokomotiva - Ingstav 1:3 (-22,-19,18,-22)
99 24.2. 10:00 VK Znojmo - Přímětice "A" - TJ Holubice C 3:1 (31,20,-24,20)
100 24.2. 09:00 VOLEJBAL VYŠKOV - VK Žabovřesky 3:1 (10,19,-16,18)
 26. kolo
101 25.2. 15:00 TJ Sokol Šlapanice u Brna B - TJ TESLA BRNO z.s. 3:2 (20,-27,-20,16,5)
102 24.2. 13:00 Sokol Brno - jih B - TJ Lokomotiva - Ingstav 1:3 (21,-19,-18,-14)
103 24.2. 13:00 VK Znojmo - Přímětice "A" - TJ Holubice C 2:3 (21,-21,17,-22,-13)
104 24.2. 14:00 VOLEJBAL VYŠKOV - VK Žabovřesky 3:2 (17,-23,18,-21,15)
 27. kolo
105 2.3. 10:00 TJ TESLA BRNO z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV
106 2.3. 10:00 VK Žabovřesky - VK Znojmo - Přímětice "A"
107 2.3. 10:00 TJ Holubice C - TJ Lokomotiva - Ingstav
108 10.1. 19:45 Sokol Brno - jih B - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 1:3 (-16,21,-20,-12)
 28. kolo
109 2.3. 13:00 TJ TESLA BRNO z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV
110 2.3. 13:00 VK Žabovřesky - VK Znojmo - Přímětice "A"
111 2.3. 13:00 TJ Holubice C - TJ Lokomotiva - Ingstav
112 17.1. 19:45 Sokol Brno - jih B - TJ Sokol Šlapanice u Brna B 0:3 (-22,-21,-14)