JC-Z-2B

Jihočeský přebor ženy 2B
TabulkaUVPKSMB
1.TJ Slavoj Ledenice550015:2407:31015
2.SK Špaček440012:2324:18311
3.TJ Sokol Radomyšl532011:8397:3639
4.VSK Slávia ZF ČB42208:6305:2757
5.TJ Sokol Křemže32106:3207:1806
6.TJ Slavoj Husinec41304:9271:3063
7.TJ Hluboká nad Vltavou B51404:13279:3883
8.Loko ČB B41303:10222:2903
9.VSK Č. Krumlov40402:12228:3450
 

Rozpis zápasů

 1. kolo
2 9.9. 17:00 SK Špaček - Hluboká nad Vltavou B 3:0 (11,10,3)
3 9.9. 19:00 VSK ČK - Slávia ZF ČB 0:3 (-8,-18,-22)
4 9.9. 17:00 Sokol Radomyšl - Slavoj Husinec 0:3 (-20,-19,-23)
5 9.9. 19:30 Slavoj Ledenice - Sokol Křemže 3:0 (19,20,18)
 2. kolo
7 16.9. 19:00 Slavoj Husinec - Slavoj Ledenice 1:3 (-16,-16,19,-23)
8 16.9. 17:00 Slávia ZF ČB - Sokol Radomyšl 2:3 (13,-22,21,-19,-10)
9 16.9. 17:00 Hluboká nad Vltavou B - VSK ČK 3:1 (12,17,-26,18)
10 16.9. 17:00 Loko ČB B - SK Špaček 0:3 (-13,-9,-11)
 3. kolo
12 23.9. 19:00 VSK ČK - Loko ČB B 1:3 (-16,-6,19,-18)
13 23.9. 17:00 Sokol Radomyšl - Hluboká nad Vltavou B 3:0 (16,11,13)
14 23.9. 19:30 Slavoj Ledenice - Slávia ZF ČB 3:0 (18,17,19)
15 23.9. 18:30 Sokol Křemže - Slavoj Husinec 3:0 (21,20,22)
 4. kolo
17 10.4. 00:00 Slávia ZF ČB - Sokol Křemže
18 5.10. 18:00 Hluboká nad Vltavou B - Slavoj Ledenice 1:3 (13,-5,-23,-19)
19 30.9. 17:00 Loko ČB B - Sokol Radomyšl 0:3 (-20,-20,-8)
20 30.9. 17:00 SK Špaček - VSK ČK 3:0 (14,7,19)
 5. kolo
22 7.10. 17:00 Sokol Radomyšl - SK Špaček 2:3 (19,-15,-11,15,-10)
23 7.10. 19:30 Slavoj Ledenice - Loko ČB B 3:0 (15,13,19)
24 8.10. 18:30 Sokol Křemže - Hluboká nad Vltavou B 3:0 (8,14,20)
25 7.10. 19:00 Slavoj Husinec - Slávia ZF ČB 0:3 (-19,-21,-13)
 6. kolo
27 10.4. 00:00 Hluboká nad Vltavou B - Slavoj Husinec
28 10.4. 00:00 Loko ČB B - Sokol Křemže
29 10.4. 00:00 SK Špaček - Slavoj Ledenice
30 10.4. 00:00 Sokol Radomyšl - VSK ČK
 7. kolo
32 10.4. 00:00 Slavoj Ledenice - VSK ČK
33 10.4. 00:00 Sokol Křemže - SK Špaček
34 10.4. 00:00 Slavoj Husinec - Loko ČB B
35 10.4. 00:00 Slávia ZF ČB - Hluboká nad Vltavou B
 8. kolo
37 10.4. 00:00 Loko ČB B - Slávia ZF ČB
38 10.4. 00:00 SK Špaček - Slavoj Husinec
39 10.4. 00:00 VSK ČK - Sokol Křemže
40 10.4. 00:00 Sokol Radomyšl - Slavoj Ledenice
 9. kolo
42 10.4. 00:00 Sokol Křemže - Sokol Radomyšl
43 10.4. 00:00 Slavoj Husinec - VSK ČK
44 10.4. 00:00 Slávia ZF ČB - SK Špaček
45 10.4. 00:00 Hluboká nad Vltavou B - Loko ČB B
 10. kolo
47 16.6. 17:30 Hluboká nad Vltavou B - SK Špaček
48 16.6. 17:30 Slávia ZF ČB - VSK ČK
49 16.6. 17:30 Slavoj Husinec - Sokol Radomyšl
50 16.6. 17:30 Sokol Křemže - Slavoj Ledenice
 11. kolo
52 23.6. 17:30 Slavoj Ledenice - Slavoj Husinec
53 23.6. 17:30 Sokol Radomyšl - Slávia ZF ČB
54 23.6. 19:00 VSK ČK - Hluboká nad Vltavou B
55 23.6. 17:30 SK Špaček - Loko ČB B
 12. kolo
57 28.4. 17:30 Loko ČB B - VSK ČK
58 28.4. 17:30 Hluboká nad Vltavou B - Sokol Radomyšl
59 28.4. 17:30 Slávia ZF ČB - Slavoj Ledenice
60 28.4. 17:30 Slavoj Husinec - Sokol Křemže
 13. kolo
62 5.5. 17:30 Sokol Křemže - Slávia ZF ČB
63 5.5. 17:30 Slavoj Ledenice - Hluboká nad Vltavou B
64 5.5. 17:30 Sokol Radomyšl - Loko ČB B
65 5.5. 19:00 VSK ČK - SK Špaček
 14. kolo
67 12.5. 17:30 SK Špaček - Sokol Radomyšl
68 12.5. 17:30 Loko ČB B - Slavoj Ledenice
69 12.5. 17:30 Hluboká nad Vltavou B - Sokol Křemže
70 12.5. 17:30 Slávia ZF ČB - Slavoj Husinec
 15. kolo
72 19.5. 17:30 Slavoj Husinec - Hluboká nad Vltavou B
73 19.5. 17:30 Sokol Křemže - Loko ČB B
74 19.5. 17:30 Slavoj Ledenice - SK Špaček
75 19.5. 17:30 VSK ČK - Sokol Radomyšl
 16. kolo
77 26.5. 19:00 VSK ČK - Slavoj Ledenice
78 26.5. 17:30 SK Špaček - Sokol Křemže
79 26.5. 17:30 Loko ČB B - Slavoj Husinec
80 26.5. 17:30 Hluboká nad Vltavou B - Slávia ZF ČB
 17. kolo
82 2.6. 17:30 Slávia ZF ČB - Loko ČB B
83 2.6. 17:30 Slavoj Husinec - SK Špaček
84 2.6. 17:30 Sokol Křemže - VSK ČK
85 2.6. 17:30 Slavoj Ledenice - Sokol Radomyšl
 18. kolo
87 9.6. 17:30 Sokol Radomyšl - Sokol Křemže
88 9.6. 17:30 VSK ČK - Slavoj Husinec
89 9.6. 17:30 SK Špaček - Slávia ZF ČB
90 9.6. 17:30 Loko ČB B - Hluboká nad Vltavou B