HK-Z-1

Krajský přebor první třídy ženy
TabulkaUVPKSMB
1.Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod24222069:182096:157064
2.TJ Sokol Bílá Třemešná26215070:292279:188362
3.Orel jednota Hradec Králové26215067:312254:192858
4.Volejbalový klub Hronov, z.s. B261511054:422078:199248
5.TJ Slavia Hradec Králové B261115045:512065:207935
6.TJ Slavia Hradec Králové C261115043:491957:204434
7.Orel jednota Studenec24717029:571722:196222
8.Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s.24420020:641536:198812
9.Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice26224016:721562:21037
 

Rozpis zápasů

 1. kolo
1 7.10. 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Orel jednota Hradec Králové 3:0 (24,19,23)
2 7.10. 10:00 Orel jednota Studenec - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 3:0 (15,17,26)
3 7.10. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 0:3 (-27,-23,-13)
4 7.10. 10:00 - Volejbalový klub Hronov, z.s. B
5 7.10. 10:00 TJ Slavia Hradec Králové B - TJ Slavia Hradec Králové C 3:1 (16,22,-21,22)
 2. kolo
6 7.10. 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Orel jednota Hradec Králové 1:3 (-24,-19,15,-15)
7 7.10. 13:00 Orel jednota Studenec - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 3:1 (22,20,-16,21)
8 7.10. 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 1:3 (19,-15,-7,-18)
9 7.10. 13:00 - Volejbalový klub Hronov, z.s. B
10 7.10. 13:00 TJ Slavia Hradec Králové B - TJ Slavia Hradec Králové C 3:1 (-24,19,22,19)
 3. kolo
11 14.10. 10:00 Orel jednota Hradec Králové - TJ Slavia Hradec Králové C 3:1 (-23,14,19,18)
12 14.10. 09:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - TJ Slavia Hradec Králové B 0:3 (-23,-23,-25)
13 14.10. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod -
14 14.10. 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice 0:3 (-18,-14,-18)
15 14.10. 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Orel jednota Studenec 3:1 (-21,15,20,16)
 4. kolo
16 14.10. 13:00 Orel jednota Hradec Králové - TJ Slavia Hradec Králové C 3:0 (15,23,23)
17 14.10. 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - TJ Slavia Hradec Králové B 3:1 (21,-19,17,21)
18 14.10. 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod -
19 14.10. 13:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice 0:3 (-20,-16,-15)
20 14.10. 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Orel jednota Studenec 3:0 (14,17,15)
 5. kolo
21 21.10. 10:00 Orel jednota Studenec - Orel jednota Hradec Králové 2:3 (24,-15,-20,19,-14)
22 21.10. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - TJ Sokol Bílá Třemešná 1:3 (-21,-17,22,-15)
23 21.10. 10:00 - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s.
24 21.10. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - TJ Slavia Hradec Králové B 3:0 (21,17,16)
25 21.10. 10:00 TJ Slavia Hradec Králové C - Volejbalový klub Hronov, z.s. B 2:3 (25,-19,-25,24,-12)
 6. kolo
26 21.10. 13:00 Orel jednota Studenec - Orel jednota Hradec Králové 1:3 (-14,19,-19,-21)
27 21.10. 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - TJ Sokol Bílá Třemešná 2:3 (21,22,-22,-23,-10)
28 21.10. 13:00 - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s.
29 21.10. 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - TJ Slavia Hradec Králové B 3:1 (-21,17,20,21)
30 21.10. 13:00 TJ Slavia Hradec Králové C - Volejbalový klub Hronov, z.s. B 3:0 (13,15,25)
 7. kolo
31 4.11. 10:00 Orel jednota Hradec Králové - Volejbalový klub Hronov, z.s. B 3:2 (17,-19,25,-21,8)
32 4.11. 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - TJ Slavia Hradec Králové C 2:3 (-30,10,-25,20,-11)
33 4.11. 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Slavia Hradec Králové B 0:3 (-16,-11,-15)
34 4.11. 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná -
35 5.11. 10:00 Orel jednota Studenec - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice 3:1 (21,20,-21,17)
 8. kolo
36 4.11. 13:00 Orel jednota Hradec Králové - Volejbalový klub Hronov, z.s. B 3:2 (21,-15,-21,12,15)
37 4.11. 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - TJ Slavia Hradec Králové C 3:0 (20,24,15)
38 4.11. 13:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Slavia Hradec Králové B 0:3 (-16,-15,-21)
39 4.11. 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná -
40 5.11. 13:00 Orel jednota Studenec - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice 3:0 (19,17,23)
 9. kolo
41 11.11. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - Orel jednota Hradec Králové 0:3 (-24,-18,-16)
42 11.11. 10:00 - Orel jednota Studenec
43 11.11. 09:00 TJ Slavia Hradec Králové B - TJ Sokol Bílá Třemešná 1:3 (-16,23,-16,-19)
44 11.11. 10:00 TJ Slavia Hradec Králové C - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 3:0 (15,16,21)
45 11.11. 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 1:3 (-19,-21,23,-21)
 10. kolo
46 11.11. 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - Orel jednota Hradec Králové 1:3 (16,-23,-21,-15)
47 11.11. 13:00 - Orel jednota Studenec
48 11.11. 13:00 TJ Slavia Hradec Králové B - TJ Sokol Bílá Třemešná 1:3 (-22,21,-15,-11)
49 11.11. 13:00 TJ Slavia Hradec Králové C - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 3:0 (16,17,21)
50 11.11. 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 0:3 (-21,-19,-18)
 11. kolo
51 25.11. 10:00 Orel jednota Hradec Králové - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 1:3 (25,-16,-9,-11)
52 25.11. 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. B 1:3 (24,-16,-23,-11)
53 25.11. 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - TJ Slavia Hradec Králové C 3:0 (14,15,14)
54 25.11. 10:00 Orel jednota Studenec - TJ Slavia Hradec Králové B 0:3 (-20,-22,-16)
55 25.11. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice -
 12. kolo
56 25.11. 13:00 Orel jednota Hradec Králové - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 1:3 (-23,-23,24,-12)
57 25.11. 13:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Volejbalový klub Hronov, z.s. B 1:3 (-18,16,-18,-13)
58 25.11. 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - TJ Slavia Hradec Králové C 3:1 (16,-16,18,19)
59 25.11. 13:00 Orel jednota Studenec - TJ Slavia Hradec Králové B 2:3 (20,-21,16,-14,-15)
60 25.11. 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice -
 13. kolo
61 2.12. 10:00 - Orel jednota Hradec Králové
62 2.12. 09:00 TJ Slavia Hradec Králové B - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice 3:1 (-26,6,14,20)
63 2.12. 10:00 TJ Slavia Hradec Králové C - Orel jednota Studenec 3:0 (23,15,15)
64 2.12. 09:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - TJ Sokol Bílá Třemešná 3:1 (15,20,-17,18)
65 2.12. 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 3:0 (13,21,16)
 14. kolo
66 2.12. 13:00 - Orel jednota Hradec Králové
67 2.12. 13:00 TJ Slavia Hradec Králové B - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice 3:0 (11,13,15)
68 2.12. 13:00 TJ Slavia Hradec Králové C - Orel jednota Studenec 3:0 (21,22,19)
69 2.12. 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - TJ Sokol Bílá Třemešná 0:3 (-14,-20,-11)
70 2.12. 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 3:0 (12,17,15)
 15. kolo
71 9.12. 10:00 Orel jednota Hradec Králové - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 3:0 (11,13,16)
72 9.12. 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 3:1 (23,-15,16,18)
73 9.12. 10:00 Orel jednota Studenec - Volejbalový klub Hronov, z.s. B 0:3 (-20,-10,-20)
74 9.12. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - TJ Slavia Hradec Králové C 0:3 (-21,-16,-13)
75 9.12. 10:00 - TJ Slavia Hradec Králové B
 16. kolo
76 9.12. 13:00 Orel jednota Hradec Králové - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 3:0 (9,21,23)
77 9.12. 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 2:3 (22,-13,24,-19,-14)
78 9.12. 13:00 Orel jednota Studenec - Volejbalový klub Hronov, z.s. B 0:3 (-11,-22,-22)
79 9.12. 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - TJ Slavia Hradec Králové C 0:3 (-14,-16,-17)
80 9.12. 13:00 - TJ Slavia Hradec Králové B
 17. kolo
81 16.12. 10:00 TJ Slavia Hradec Králové B - Orel jednota Hradec Králové 2:3 (-23,28,25,-22,-16)
82 16.12. 10:00 TJ Slavia Hradec Králové C -
83 24.2. 09:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice 3:0 (21,7,18)
84 16.12. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Orel jednota Studenec 3:0 (22,13,7)
85 16.12. 09:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná 0:3 (-19,-10,-9)
 18. kolo
86 16.12. 13:00 TJ Slavia Hradec Králové B - Orel jednota Hradec Králové 0:3 (-19,-11,-12)
87 16.12. 13:00 TJ Slavia Hradec Králové C -
88 24.2. 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice 3:0 (16,16,17)
89 16.12. 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Orel jednota Studenec 3:0 (19,14,20)
90 16.12. 13:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Sokol Bílá Třemešná 1:3 (19,-20,-7,-11)
 19. kolo
91 13.1. 10:00 Orel jednota Hradec Králové - TJ Sokol Bílá Třemešná 3:1 (20,16,-20,22)
92 13.1. 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Orel jednota Studenec 3:1 (-19,18,21,31)
93 13.1. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice 3:0 (12,14,16)
94 13.1. 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B -
95 13.1. 10:00 TJ Slavia Hradec Králové C - TJ Slavia Hradec Králové B 3:0 (18,21,18)
 20. kolo
96 13.1. 13:00 Orel jednota Hradec Králové - TJ Sokol Bílá Třemešná 3:2 (21,22,-22,-23,8)
97 13.1. 13:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Orel jednota Studenec 2:3 (-11,17,-21,23,-8)
98 13.1. 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice 3:0 (11,7,7)
99 13.1. 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B -
100 13.1. 13:00 TJ Slavia Hradec Králové C - TJ Slavia Hradec Králové B 3:1 (22,-22,23,16)
 21. kolo
101 20.1. 10:00 TJ Slavia Hradec Králové C - Orel jednota Hradec Králové 0:3 (-22,-17,-15)
102 20.1. 09:00 TJ Slavia Hradec Králové B - Volejbalový klub Hronov, z.s. B 1:3 (-8,-18,18,-20)
103 20.1. 10:00 - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod
104 20.1. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 0:3 (-18,-19,-23)
105 20.1. 10:00 Orel jednota Studenec - TJ Sokol Bílá Třemešná 1:3 (-21,20,-13,-21)
 22. kolo
106 20.1. 13:00 TJ Slavia Hradec Králové C - Orel jednota Hradec Králové 1:3 (-24,22,-15,-16)
107 20.1. 13:00 TJ Slavia Hradec Králové B - Volejbalový klub Hronov, z.s. B 0:3 (-23,-18,-15)
108 20.1. 13:00 - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod
109 20.1. 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 1:3 (-23,19,-17,-19)
110 20.1. 13:00 Orel jednota Studenec - TJ Sokol Bílá Třemešná 0:3 (-14,-14,-18)
 23. kolo
111 27.1. 10:00 Orel jednota Hradec Králové - Orel jednota Studenec 3:0 (13,22,14)
112 27.1. 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice 3:0 (15,21,12)
113 27.1. 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. -
114 27.1. 10:00 TJ Slavia Hradec Králové B - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 2:3 (29,-12,-21,23,-11)
115 27.1. 09:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - TJ Slavia Hradec Králové C 3:0 (17,14,18)
 24. kolo
116 27.1. 13:00 Orel jednota Hradec Králové - Orel jednota Studenec 3:0 (12,17,13)
117 27.1. 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice 3:0 (18,10,7)
118 27.1. 13:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. -
119 27.1. 13:00 TJ Slavia Hradec Králové B - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 0:3 (-11,-25,-20)
120 27.1. 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - TJ Slavia Hradec Králové C 3:0 (16,21,16)
 25. kolo
121 3.2. 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - Orel jednota Hradec Králové 3:1 (-19,21,24,21)
122 3.2. 10:00 TJ Slavia Hradec Králové C - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 1:3 (23,-21,-9,-14)
123 3.2. 11:00 TJ Slavia Hradec Králové B - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 3:0 (11,11,11)
124 3.2. 10:00 - TJ Sokol Bílá Třemešná
125 3.2. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - Orel jednota Studenec 1:3 (-24,23,-22,-18)
 26. kolo
126 3.2. 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - Orel jednota Hradec Králové 3:1 (-14,18,12,27)
127 3.2. 13:00 TJ Slavia Hradec Králové C - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod 0:3 (-12,-19,-27)
128 3.2. 15:00 TJ Slavia Hradec Králové B - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 3:1 (14,16,-22,14)
129 3.2. 13:00 - TJ Sokol Bílá Třemešná
130 3.2. 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - Orel jednota Studenec 1:3 (-21,17,-12,-13)
 27. kolo
131 10.2. 10:00 Orel jednota Hradec Králové - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice 3:0 (7,7,16)
132 10.2. 10:00 Orel jednota Studenec -
133 10.2. 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - TJ Slavia Hradec Králové B 3:2 (19,-23,-22,18,13)
134 10.2. 09:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Slavia Hradec Králové C 1:3 (-19,23,-21,-18)
135 10.2. 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Volejbalový klub Hronov, z.s. B 3:0 (13,19,13)
 28. kolo
136 10.2. 13:00 Orel jednota Hradec Králové - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice 3:0 (13,6,15)
137 10.2. 13:00 Orel jednota Studenec -
138 10.2. 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - TJ Slavia Hradec Králové B 3:0 (19,25,17)
139 10.2. 13:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - TJ Slavia Hradec Králové C 3:2 (19,16,-21,-19,11)
140 10.2. 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Volejbalový klub Hronov, z.s. B 3:2 (13,-13,10,-20,7)
 29. kolo
141 2.3. 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Orel jednota Hradec Králové
142 2.3. 09:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s.
143 2.3. 10:00 TJ Slavia Hradec Králové C - TJ Sokol Bílá Třemešná
144 2.3. 09:00 TJ Slavia Hradec Králové B - Orel jednota Studenec
145 2.3. 10:00 - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice
 30. kolo
146 2.3. 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - Orel jednota Hradec Králové
147 2.3. 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s.
148 2.3. 13:00 TJ Slavia Hradec Králové C - TJ Sokol Bílá Třemešná
149 2.3. 13:00 TJ Slavia Hradec Králové B - Orel jednota Studenec
150 2.3. 13:00 - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice
 31. kolo
151 9.3. 10:00 Orel jednota Hradec Králové -
152 9.3. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - TJ Slavia Hradec Králové B
153 9.3. 10:00 Orel jednota Studenec - TJ Slavia Hradec Králové C
154 17.2. 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Volejbalový klub Hronov, z.s. B 3:2 (14,-23,17,-21,3)
155 9.3. 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod
 32. kolo
156 9.3. 13:00 Orel jednota Hradec Králové -
157 9.3. 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - TJ Slavia Hradec Králové B
158 9.3. 13:00 Orel jednota Studenec - TJ Slavia Hradec Králové C
159 17.2. 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Volejbalový klub Hronov, z.s. B 3:0 (21,21,18)
160 9.3. 13:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod
 33. kolo
161 16.3. 10:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Orel jednota Hradec Králové
162 16.3. 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - TJ Sokol Bílá Třemešná
163 16.3. 10:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - Orel jednota Studenec
164 16.3. 10:00 TJ Slavia Hradec Králové C - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice
165 16.3. 10:00 TJ Slavia Hradec Králové B -
 34. kolo
166 16.3. 13:00 Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. - Orel jednota Hradec Králové
167 16.3. 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod - TJ Sokol Bílá Třemešná
168 16.3. 13:00 Volejbalový klub Hronov, z.s. B - Orel jednota Studenec
169 16.3. 13:00 TJ Slavia Hradec Králové C - Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice
170 16.3. 13:00 TJ Slavia Hradec Králové B -
 35. kolo
171 23.3. 10:00 Orel jednota Hradec Králové - TJ Slavia Hradec Králové B
172 23.3. 10:00 - TJ Slavia Hradec Králové C
173 23.3. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - Volejbalový klub Hronov, z.s. B
174 23.3. 10:00 Orel jednota Studenec - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod
175 23.3. 10:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s.
 36. kolo
176 23.3. 13:00 Orel jednota Hradec Králové - TJ Slavia Hradec Králové B
177 23.3. 13:00 - TJ Slavia Hradec Králové C
178 23.3. 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice - Volejbalový klub Hronov, z.s. B
179 23.3. 13:00 Orel jednota Studenec - Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod
180 23.3. 13:00 TJ Sokol Bílá Třemešná - Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Vedoucí soutěže Jaroslav Vik, jaroslav.vik@seznam.cz