EX-M

1. část soutěže
TabulkaUVPKSMB
1.AERO Odolena Voda00000:00:00
2.Kladno volejbal cz00000:00:00
3.VK Dukla Liberec00000:00:00
4.ČEZ Karlovarsko00000:00:00
5.VK Ostrava00000:00:00
6.Black Volley Beskydy00000:00:00
7.VK Lvi Praha00000:00:00
8.Volejbal Brno00000:00:00
9.VK Benátky nad Jizerou00000:00:00
10.VK Jihostroj České Budějovice00000:00:00
11.SKV Ústí nad Labem00000:00:00
12.Fatra Zlín00000:00:00
13.VK Příbram00000:00:00
 

Rozpis zápasů

 1. kolo
11001 24.9. 17:00 Č. Budějovice - Ostrava
11002 24.9. 17:00 Lvi - O. Voda
11003 24.9. 17:00 Zlín - Brno
11004 24.9. 18:00 Kladno - Ústí n. L.
11005 24.9. 17:00 Benátky n. J. - Liberec
11006 24.9. 17:00 Karlovarsko - Beskydy
 2. kolo
11007 29.9. 17:00 Ostrava - Beskydy
11008 29.9. 17:00 Liberec - Karlovarsko
11009 29.9. 17:00 Ústí n. L. - Benátky n. J.
11010 29.9. 17:00 Brno - Kladno
11011 29.9. 17:00 O. Voda - Zlín
11012 29.9. 18:00 Příbram - Lvi
 3. kolo
11013 1.10. 17:00 Lvi - Č. Budějovice
11014 1.10. 17:00 Zlín - Příbram
11015 1.10. 18:00 Kladno - O. Voda
11016 1.10. 17:00 Benátky n. J. - Brno
11017 1.10. 17:00 Karlovarsko - Ústí n. L.
11018 1.10. 17:00 Beskydy - Liberec
 4. kolo
11019 6.10. 17:00 Ostrava - Liberec
11020 6.10. 17:00 Ústí n. L. - Beskydy
11021 6.10. 17:00 Brno - Karlovarsko
11022 6.10. 17:00 O. Voda - Benátky n. J.
11023 6.10. 18:00 Příbram - Kladno
11024 6.10. 17:00 Č. Budějovice - Zlín
 5. kolo
11025 8.10. 17:00 Lvi - Ostrava
11026 9.10. 18:00 Kladno - Č. Budějovice
11027 8.10. 17:00 Benátky n. J. - Příbram
11028 8.10. 17:00 Karlovarsko - O. Voda
11029 8.10. 17:00 Beskydy - Brno
11030 8.10. 17:00 Liberec - Ústí n. L.
 6. kolo
11031 15.10. 17:00 Ostrava - Ústí n. L.
11032 15.10. 17:00 Brno - Liberec
11033 15.10. 17:00 O. Voda - Beskydy
11034 15.10. 17:00 Příbram - Karlovarsko
11035 15.10. 17:00 Č. Budějovice - Benátky n. J.
11036 15.10. 17:00 Lvi - Zlín
 7. kolo
11037 20.10. 17:00 Zlín - Ostrava
11038 20.10. 18:00 Kladno - Lvi
11039 20.10. 17:00 Karlovarsko - Č. Budějovice
11040 20.10. 17:00 Beskydy - Příbram
11041 20.10. 17:00 Liberec - O. Voda
11042 20.10. 17:00 Ústí n. L. - Brno
 8. kolo
11043 22.10. 17:00 Ostrava - Brno
11044 22.10. 17:00 O. Voda - Ústí n. L.
11045 22.10. 17:00 Příbram - Liberec
11046 22.10. 17:00 Č. Budějovice - Beskydy
11047 22.10. 17:00 Lvi - Benátky n. J.
11048 22.10. 17:00 Zlín - Kladno
 9. kolo
11049 29.10. 18:00 Kladno - Ostrava
11050 29.10. 17:00 Benátky n. J. - Zlín
11051 29.10. 17:00 Karlovarsko - Lvi
11052 29.10. 17:00 Liberec - Č. Budějovice
11053 29.10. 17:00 Ústí n. L. - Příbram
11054 29.10. 17:00 Brno - O. Voda
 10. kolo
11055 5.11. 17:00 Ostrava - O. Voda
11056 5.11. 17:00 Příbram - Brno
11057 5.11. 17:00 Č. Budějovice - Ústí n. L.
11058 5.11. 17:00 Lvi - Beskydy
11059 5.11. 17:00 Zlín - Karlovarsko
11060 5.11. 18:00 Kladno - Benátky n. J.
 11. kolo
11061 12.11. 17:00 Benátky n. J. - Ostrava
11062 12.11. 17:00 Karlovarsko - Kladno
11063 12.11. 17:00 Beskydy - Zlín
11064 12.11. 17:00 Liberec - Lvi
11065 12.11. 17:00 Brno - Č. Budějovice
11066 12.11. 17:00 O. Voda - Příbram
 12. kolo
11067 19.11. 17:00 Ostrava - Příbram
11068 19.11. 17:00 Č. Budějovice - O. Voda
11069 19.11. 17:00 Lvi - Ústí n. L.
11070 19.11. 17:00 Zlín - Liberec
11071 19.11. 18:00 Kladno - Beskydy
11072 19.11. 17:00 Benátky n. J. - Karlovarsko
 13. kolo
11073 26.11. 17:00 Karlovarsko - Ostrava
11074 26.11. 17:00 Beskydy - Benátky n. J.
11075 26.11. 17:00 Liberec - Kladno
11076 26.11. 17:00 Ústí n. L. - Zlín
11077 26.11. 17:00 Brno - Lvi
11078 26.11. 17:00 Příbram - Č. Budějovice
 14. kolo
11079 3.12. 17:00 Ostrava - Č. Budějovice
11080 3.12. 17:00 O. Voda - Lvi
11081 3.12. 17:00 Brno - Zlín
11082 3.12. 17:00 Ústí n. L. - Kladno
11083 3.12. 17:00 Liberec - Benátky n. J.
11084 3.12. 17:00 Beskydy - Karlovarsko
 15. kolo
11085 10.12. 17:00 Beskydy - Ostrava
11086 10.12. 17:00 Karlovarsko - Liberec
11087 10.12. 17:00 Benátky n. J. - Ústí n. L.
11088 10.12. 18:00 Kladno - Brno
11089 10.12. 17:00 Zlín - O. Voda
11090 10.12. 17:00 Lvi - Příbram
 16. kolo
11091 17.12. 17:00 Č. Budějovice - Lvi
11092 17.12. 17:00 Příbram - Zlín
11093 17.12. 17:00 O. Voda - Kladno
11094 17.12. 17:00 Brno - Benátky n. J.
11095 17.12. 17:00 Ústí n. L. - Karlovarsko
11096 17.12. 17:00 Liberec - Beskydy
 17. kolo
11097 22.12. 17:00 Liberec - Ostrava
11098 22.12. 17:00 Beskydy - Ústí n. L.
11099 22.12. 17:00 Karlovarsko - Brno
11100 22.12. 17:00 Benátky n. J. - O. Voda
11101 22.12. 18:00 Kladno - Příbram
11102 22.12. 17:00 Zlín - Č. Budějovice
 18. kolo
11103 29.12. 17:00 Ostrava - Lvi
11104 29.12. 17:00 Č. Budějovice - Kladno
11105 29.12. 18:00 Příbram - Benátky n. J.
11106 29.12. 17:00 O. Voda - Karlovarsko
11107 29.12. 17:00 Brno - Beskydy
11108 29.12. 17:00 Ústí n. L. - Liberec
 19. kolo
11109 7.1. 17:00 Ústí n. L. - Ostrava
11110 7.1. 17:00 Liberec - Brno
11111 7.1. 17:00 Beskydy - O. Voda
11112 7.1. 17:00 Karlovarsko - Příbram
11113 7.1. 17:00 Benátky n. J. - Č. Budějovice
11114 7.1. 17:00 Zlín - Lvi
 20. kolo
11115 14.1. 17:00 Ostrava - Zlín
11116 14.1. 17:00 Lvi - Kladno
11117 14.1. 17:00 Č. Budějovice - Karlovarsko
11118 14.1. 17:00 Příbram - Beskydy
11119 14.1. 17:00 O. Voda - Liberec
11120 14.1. 17:00 Brno - Ústí n. L.
 21. kolo
11121 21.1. 17:00 Brno - Ostrava
11122 21.1. 17:00 Ústí n. L. - O. Voda
11123 21.1. 17:00 Liberec - Příbram
11124 21.1. 17:00 Beskydy - Č. Budějovice
11125 21.1. 17:00 Benátky n. J. - Lvi
11126 21.1. 18:00 Kladno - Zlín
 22. kolo
11127 28.1. 17:00 Ostrava - Kladno
11128 28.1. 17:00 Zlín - Benátky n. J.
11129 28.1. 17:00 Lvi - Karlovarsko
11130 28.1. 17:00 Č. Budějovice - Liberec
11131 28.1. 17:00 Příbram - Ústí n. L.
11132 28.1. 17:00 O. Voda - Brno
 23. kolo
11133 4.2. 17:00 O. Voda - Ostrava
11134 4.2. 17:00 Brno - Příbram
11135 4.2. 17:00 Ústí n. L. - Č. Budějovice
11136 4.2. 17:00 Beskydy - Lvi
11137 4.2. 17:00 Karlovarsko - Zlín
11138 4.2. 17:00 Benátky n. J. - Kladno
 24. kolo
11139 11.2. 17:00 Ostrava - Benátky n. J.
11140 11.2. 18:00 Kladno - Karlovarsko
11141 11.2. 17:00 Zlín - Beskydy
11142 11.2. 17:00 Lvi - Liberec
11143 11.2. 17:00 Č. Budějovice - Brno
11144 11.2. 17:00 Příbram - O. Voda
 25. kolo
11145 18.2. 17:00 Příbram - Ostrava
11146 18.2. 17:00 O. Voda - Č. Budějovice
11147 18.2. 17:00 Ústí n. L. - Lvi
11148 18.2. 17:00 Liberec - Zlín
11149 18.2. 17:00 Beskydy - Kladno
11150 18.2. 17:00 Karlovarsko - Benátky n. J.
 26. kolo
11151 4.3. 17:00 Ostrava - Karlovarsko
11152 4.3. 17:00 Benátky n. J. - Beskydy
11153 4.3. 18:00 Kladno - Liberec
11154 4.3. 17:00 Zlín - Ústí n. L.
11155 4.3. 17:00 Lvi - Brno
11156 4.3. 17:00 Č. Budějovice - Příbram
Vedoucí soutěže: Ing. Ivan IRO, Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6, MT: 725964880; E-mail: iro@cvf.cz; Skype: ivoiro1967