CB-Z-1

Českobudějovický přebor ženy 1
TabulkaUVPKSMB
1.TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s.440012:0300:18312
2.Tělocvičná jednota Sokol Lišov642013:11526:48911
3.TJ Spartak Trhové Sviny z.s.431010:5349:3019
4.TJ DYNAMO České Budějovice z.s.22006:3203:1855
5.TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s.51407:13382:4554
6.Sportovní klub policie České Budějovice, z.s.61507:17450:5484
7.TJ Sokol Dubné51406:12364:4133
8.Tělocvičná jednota Sokol Lišov00000:00:00
 

Rozpis zápasů

 1. kolo
1 26.8. 17:00 Sp. Trhové Sviny - SKP ČB B 3:0 (14,17,9)
2 30.11. 00:00 Lokomotiva C - Sokol Lišov C
3 26.8. 17:00 Sokol Lišov B - LOKOMOTIVA D 0:3 (-18,-22,-13)
4 30.11. 00:00 Sokol Dubné - DYNAMO ČB
 2. kolo
5 2.9. 17:30 SKP ČB B - DYNAMO ČB 2:3 (24,-22,-21,19,-11)
6 2.9. 17:00 LOKOMOTIVA D - Sokol Dubné 3:0 (18,17,14)
7 27.1. 18:30 Sokol Lišov C - Sokol Lišov B
8 2.9. 17:00 Sp. Trhové Sviny - Lokomotiva C 3:1 (22,24,-22,14)
 3. kolo
9 9.9. 17:00 Lokomotiva C - SKP ČB B 2:3 (17,-24,-21,22,-12)
10 9.9. 17:00 Sokol Lišov B - Sp. Trhové Sviny 3:1 (-20,23,16,17)
11 22.1. 19:00 Sokol Dubné - Sokol Lišov C
12 30.11. 00:00 DYNAMO ČB - LOKOMOTIVA D
 4. kolo
13 16.9. 17:00 SKP ČB B - LOKOMOTIVA D 0:3 (-18,-16,-15)
14 13.1. 18:30 Sokol Lišov C - DYNAMO ČB
15 16.9. 17:00 Sp. Trhové Sviny - Sokol Dubné 3:1 (18,22,-20,16)
16 16.9. 17:00 Lokomotiva C - Sokol Lišov B 1:3 (-14,-16,18,-19)
 5. kolo
17 23.9. 18:15 Sokol Lišov B - SKP ČB B 3:2 (-20,9,-22,19,12)
18 23.9. 17:00 Sokol Dubné - Lokomotiva C 1:3 (9,-22,-15,-22)
19 30.11. 00:00 DYNAMO ČB - Sp. Trhové Sviny
20 30.11. 00:00 LOKOMOTIVA D - Sokol Lišov C
 6. kolo
21 11.11. 19:00 SKP ČB B - Sokol Lišov C
22 30.11. 00:00 Sp. Trhové Sviny - LOKOMOTIVA D
23 9.11. 18:30 Lokomotiva C - DYNAMO ČB
24 30.9. 18:15 Sokol Lišov B - Sokol Dubné 3:1 (17,-23,19,13)
 7. kolo
25 7.10. 17:00 Sokol Dubné - SKP ČB B 3:0 (18,19,24)
26 5.10. 18:30 DYNAMO ČB - Sokol Lišov B 3:1 (-20,19,20,16)
27 7.10. 17:00 LOKOMOTIVA D - Lokomotiva C 3:0 (8,14,10)
28 30.11. 00:00 Sokol Lišov C - Sp. Trhové Sviny
 8. kolo
29 23.6. 17:30 SKP ČB B - Sp. Trhové Sviny
30 23.6. 17:30 Sokol Lišov C - Lokomotiva C
31 23.6. 17:30 LOKOMOTIVA D - Sokol Lišov B
32 23.6. 17:30 DYNAMO ČB - Sokol Dubné
 9. kolo
33 12.5. 17:30 DYNAMO ČB - SKP ČB B
34 12.5. 17:30 Sokol Dubné - LOKOMOTIVA D
35 12.5. 17:30 Sokol Lišov B - Sokol Lišov C
36 12.5. 17:30 Lokomotiva C - Sp. Trhové Sviny
 10. kolo
37 19.5. 17:30 SKP ČB B - Lokomotiva C
38 19.5. 17:30 Sp. Trhové Sviny - Sokol Lišov B
39 19.5. 17:30 Sokol Lišov C - Sokol Dubné
40 19.5. 17:30 LOKOMOTIVA D - DYNAMO ČB
 11. kolo
41 26.5. 17:30 LOKOMOTIVA D - SKP ČB B
42 26.5. 17:30 DYNAMO ČB - Sokol Lišov C
43 26.5. 17:30 Sokol Dubné - Sp. Trhové Sviny
44 26.5. 17:30 Sokol Lišov B - Lokomotiva C
 12. kolo
45 2.6. 17:30 SKP ČB B - Sokol Lišov B
46 2.6. 17:30 Lokomotiva C - Sokol Dubné
47 2.6. 17:30 Sp. Trhové Sviny - DYNAMO ČB
48 2.6. 17:30 Sokol Lišov C - LOKOMOTIVA D
 13. kolo
49 9.6. 17:30 Sokol Lišov C - SKP ČB B
50 9.6. 17:30 LOKOMOTIVA D - Sp. Trhové Sviny
51 9.6. 17:30 DYNAMO ČB - Lokomotiva C
52 9.6. 17:30 Sokol Dubné - Sokol Lišov B
 14. kolo
53 16.6. 17:30 SKP ČB B - Sokol Dubné
54 16.6. 17:30 Sokol Lišov B - DYNAMO ČB
55 16.6. 17:30 Lokomotiva C - LOKOMOTIVA D
56 16.6. 17:30 Sp. Trhové Sviny - Sokol Lišov C
Vedoucí soutěže: Jiří Kratochvíl 602 105 014, regionck@seznam.cz