B-M-P
Městský přebor mužů
Tabulka | U | V | P | K | S | M | B | |
1. | Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín | 4 | 4 | 0 | 0 | 12:3 | 365:306 | 12 |
2. | MAC Eagles | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:1 | 250:186 | 9 |
3. | Lužánky BBBB | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:5 | 273:281 | 6 |
4. | Tělocvičná jednota Sokol Brno - Řečkovice | 4 | 2 | 2 | 0 | 7:8 | 324:344 | 5 |
5. | Orel Brno - Židenice | 5 | 1 | 4 | 0 | 8:12 | 427:434 | 5 |
6. | T.J. KOMÍN, z.s. | 5 | 1 | 4 | 0 | 5:14 | 371:441 | 2 |
7. | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:6 | 151:169 | 0 |
Rozpis zápasů
1. kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | 5.9. 17:30 | Lužánky BBBB | - | ||
2 | 5.9. 17:30 | MAC Eagles | - | TJ Komín | 3:0 (14,14,19) |
3 | 5.9. 17:30 | Orel Židenice | - | Sokol Řečkovice | 2:3 (18,20,-23,-22,-13) |
4 | 5.9. 17:30 | SKP Kometa Brno | - | Sokol Komín | 1:3 (-21,19,-20,-20) |
2. kolo | |||||
5 | 7.9. 17:30 | - | Sokol Komín | ||
6 | 7.9. 17:30 | Sokol Řečkovice | - | SKP Kometa Brno | |
7 | 7.9. 17:30 | TJ Komín | - | Orel Židenice | 3:2 (-18,18,18,-17,9) |
8 | 7.9. 17:30 | Lužánky BBBB | - | MAC Eagles | |
3. kolo | |||||
9 | 12.9. 17:30 | MAC Eagles | - | ||
10 | 12.9. 17:30 | Orel Židenice | - | Lužánky BBBB | 1:3 (15,-23,-22,-24) |
11 | 12.9. 17:30 | SKP Kometa Brno | - | TJ Komín | |
12 | 12.9. 17:30 | Sokol Komín | - | Sokol Řečkovice | 3:0 (23,17,22) |
4. kolo | |||||
13 | 14.9. 17:30 | - | Sokol Řečkovice | ||
14 | 14.9. 17:30 | TJ Komín | - | Sokol Komín | 1:3 (23,-16,-15,-18) |
15 | 14.9. 17:30 | Lužánky BBBB | - | SKP Kometa Brno | |
16 | 14.9. 17:30 | MAC Eagles | - | Orel Židenice | 3:0 (18,20,17) |
5. kolo | |||||
17 | 19.9. 17:30 | Orel Židenice | - | ||
18 | 19.9. 17:30 | SKP Kometa Brno | - | MAC Eagles | |
19 | 19.9. 17:30 | Sokol Komín | - | Lužánky BBBB | 3:1 (-23,19,22,18) |
20 | 19.9. 17:30 | Sokol Řečkovice | - | TJ Komín | 3:0 (19,20,22) |
6. kolo | |||||
21 | 21.9. 17:30 | - | TJ Komín | ||
22 | 21.9. 17:30 | Lužánky BBBB | - | Sokol Řečkovice | |
23 | 21.9. 17:30 | MAC Eagles | - | Sokol Komín | |
24 | 21.9. 17:30 | Orel Židenice | - | SKP Kometa Brno | 3:0 (22,22,21) |
7. kolo | |||||
25 | 26.9. 17:30 | SKP Kometa Brno | - | ||
26 | 26.9. 17:30 | Sokol Komín | - | Orel Židenice | |
27 | 26.9. 17:30 | Sokol Řečkovice | - | MAC Eagles | 1:3 (-24,-20,24,-14) |
28 | 26.9. 17:30 | TJ Komín | - | Lužánky BBBB | 1:3 (-23,-21,23,-20) |
8. kolo | |||||
29 | 14.5. 17:30 | - | Lužánky BBBB | ||
30 | 14.5. 17:30 | TJ Komín | - | MAC Eagles | |
31 | 14.5. 17:30 | Sokol Řečkovice | - | Orel Židenice | |
32 | 14.5. 17:30 | Sokol Komín | - | SKP Kometa Brno | |
9. kolo | |||||
33 | 16.5. 17:30 | Sokol Komín | - | ||
34 | 16.5. 17:30 | SKP Kometa Brno | - | Sokol Řečkovice | |
35 | 16.5. 17:30 | Orel Židenice | - | TJ Komín | |
36 | 16.5. 17:30 | MAC Eagles | - | Lužánky BBBB | |
10. kolo | |||||
37 | 21.5. 17:30 | - | MAC Eagles | ||
38 | 21.5. 17:30 | Lužánky BBBB | - | Orel Židenice | |
39 | 21.5. 17:30 | TJ Komín | - | SKP Kometa Brno | |
40 | 21.5. 17:30 | Sokol Řečkovice | - | Sokol Komín | |
11. kolo | |||||
41 | 23.5. 17:30 | Sokol Řečkovice | - | ||
42 | 23.5. 17:30 | Sokol Komín | - | TJ Komín | |
43 | 23.5. 17:30 | SKP Kometa Brno | - | Lužánky BBBB | |
44 | 23.5. 17:30 | Orel Židenice | - | MAC Eagles | |
12. kolo | |||||
45 | 28.5. 17:30 | - | Orel Židenice | ||
46 | 28.5. 17:30 | MAC Eagles | - | SKP Kometa Brno | |
47 | 28.5. 17:30 | Lužánky BBBB | - | Sokol Komín | |
48 | 28.5. 17:30 | TJ Komín | - | Sokol Řečkovice | |
13. kolo | |||||
49 | 30.5. 17:30 | TJ Komín | - | ||
50 | 30.5. 17:30 | Sokol Řečkovice | - | Lužánky BBBB | |
51 | 30.5. 17:30 | Sokol Komín | - | MAC Eagles | |
52 | 30.5. 17:30 | SKP Kometa Brno | - | Orel Židenice | |
14. kolo | |||||
53 | 4.6. 17:30 | - | SKP Kometa Brno | ||
54 | 4.6. 17:30 | Orel Židenice | - | Sokol Komín | |
55 | 4.6. 17:30 | MAC Eagles | - | Sokol Řečkovice | |
56 | 4.6. 17:30 | Lužánky BBBB | - | TJ Komín |