Republiková kvalifikace U14 mladších žáků

Níže naleznete informace ohledně rozlosování republikové kvalifikace U14 mladších žáků, která proběhne 13. – 14. dubna 2024.

lo

Na základě rozhodnutí vedoucího soutěže U14 se skupina A a B uskuteční v sobotu  13. 4. 2024 v Novém Jičíně, skupiny C, D, E, F, G, H pak  v Havlíčkově Brodě. Skupiny C, D a E v sobotu, skupiny F, G a H v neděli (v příloze základní informace o Havlíčkově Brodě).

Součástí kvalifikace bude testování všech týmů U14. V Novém Jičíně proběhne v sobotu 14. 4. 2024 za účasti svazového trenéra J. Zacha, v Havlíčkově Brodě proběhne v sobotu za účasti vedoucího úseku mládeže ČVS P. Judy, v neděli pak za účasti  svazového trenéra J. Zacha. Čas testování lze odhadnout maximálně na 60 až 90 minut. Testy nebudou obsahovat K test, takže budou časově rychlejší. Tabulku na testování + popis testování najdete v příloze. Bližší informace dostanete minimálně čtrnáct dní  před kvalifikací a testování bude součástí časového harmogramu pořadatelů kvalifikace.

Žádám tímto pořadatele kvalifikace Nový Jičín a Havlíčkův Brod o vypracování konkrétních propozic kvalifikace, včetně rozlosování, pořadí zápasů a zařazení testování. Testování se provede před zahájením zápasů ve skupinách, aby byly zaručeny stejné podmínky pro všechna družstva. Tyto propozice je pak nutné zaslat vedoucímu soutěže a  J. Lejskovi (zařídí VIS) a všem zúčastněným družstvům.

Přílohy:

 

Autor: Jiří Zach - svazový trenér ČVS - chlapci a vedoucí soutěže U14