68. Volejbalová Dřevěnice se blíží

68. ročník nejoblíbenějšího turnaje letos po roce pauzy odstartuje! Těšíme se z toho, že jsme alespoň trochu ten koronavirus porazili a těšíme se na jiné zápasy – na ty na antuce.  

Zahajujeme v sobotu 31. července 2021 a hned v 8.00 hodin se představí ve společné soutěži junioři a kadeti a také (rovněž v jedné kategorii) juniorky a kadetky. O hodinu později nastoupí veteráni nad 40 let a seniorky stejné věkové skupiny. Krátce po desáté pořadatelé vylosují elitní třídu mužů, tihle borci se na kurt dostanou okolo 11.00 hodin.

V neděli 1. srpna začínáme hrát rovněž v 8.00 hodin. Trošku dříve vstávat budou muset superveteráni nad 50 let, muži v I.B třídě (tedy týmy I. a II. ligy) a ženy od extraligy po II. ligu). Zhruba v 9.00 hodin se přidají opět extraligoví muži, kteří budou hrát o ceněnou trofej semifinále a zhruba ve 14.30 hodin pak finále.

Pořadatelé, kterých opět nastoupí na 150, hlásí, že jsou připraveni a na všechny účastníky se opravdu těší! Nejvíce by je potěšilo, kdyby letos přibylo nějakým zásadním způsobem mládežnických družstev. Takže dorostenky a dorostenci – ještě je čas přehodnotit prázdninové plány a 31. července se vydat do Mekky volejbalu, do Dřevěnice. Přihlášky jsou možné ještě přímo v příslušný den do 8.00 přímo na sportovišti.

A jen pro pořádek – 68. Volejbalová Dřevěnice pokračuje i ve dnech 7. a 8. srpna. V sobotu hrají volnou soutěž muži a stejnou soutěž i ženy a v neděli nastoupí smíšená družstva ve formátu čtyři muži a dvě ženy.

 

Autor: Václav Nidrle - ředitel turnaje