VY-ZCI

TabulkaUVPKSMB
1.Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s.24240048:11214:66271
2.Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.24177034:141072:87451
3.TJ Žďár nad Sázavou z.s.241113024:271045:108234
4.Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B24618013:37865:117218
5.Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.2422205:45822:12286
 

Rozpis zápasů

 1. kolo
1 7.10. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (13,9)
2 7.10. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. 2:1 (14,-23,6)
3 7.10. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:2 (-9,-15)
4 7.10. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 0:2 (-20,-17)
5 7.10. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:2 (-14,-18)
6 7.10. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (12,22)
 2. kolo
7 28.10. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B 2:0 (21,12)
8 28.10. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. 2:0 (18,22)
9 28.10. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:2 (-9,-5)
10 28.10. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 0:2 (-12,-23)
11 28.10. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:2 (-8,-19)
12 28.10. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B 2:0 (12,23)
 3. kolo
13 4.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 0:2 (-23,-21)
14 4.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. 2:0 (9,14)
15 4.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:2 (-9,-11)
16 4.11. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B 2:0 (15,19)
17 4.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:2 (-12,-7)
18 4.11. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (22,20)
 4. kolo
19 25.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (10,18)
20 25.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B - TJ Žďár nad Sázavou z.s. 0:2 (-18,-11)
21 25.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B 2:1 (24,-13,12)
22 25.11. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 0:2 (-3,-14)
23 25.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B 2:0 (13,10)
24 25.11. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:1 (17,-23,6)
 5. kolo
25 16.12. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (10,12)
26 16.12. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B 2:0 (8,10)
27 16.12. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:2 (-13,-6)
28 16.12. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 0:2 (-17,-16)
29 16.12. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:2 (-13,-17)
30 16.12. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (22,24)
 6. kolo
31 6.1. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (16,22)
32 6.1. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B - TJ Žďár nad Sázavou z.s. 0:2 (-20,-16)
33 6.1. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B 0:2 (-20,-17)
34 6.1. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 0:2 (-23,-20)
35 6.1. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B 2:0 (12,19)
36 6.1. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (12,19)
 7. kolo
37 27.1. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (14,16)
38 27.1. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. 2:0 (24,12)
39 27.1. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:2 (-15,-8)
40 27.1. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 0:2 (-19,-13)
41 27.1. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:2 (-13,-20)
42 27.1. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (15,15)
 8. kolo
43 24.2. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B 2:0 (18,18)
44 24.2. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. 2:0 (16,18)
45 24.2. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:2 (-22,-6)
46 24.2. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 2:0 (19,20)
47 24.2. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:2 (-11,-18)
48 24.2. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B 0:2 (-18,-22)
 9. kolo
49 10.3. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (22,19)
50 10.3. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s. 2:0 (8,23)
51 10.3. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:2 (-12,-19)
52 10.3. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B 1:2 (-22,15,-14)
53 10.3. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:2 (-10,-12)
54 10.3. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (31,23)
 10. kolo
55 17.3. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B 2:0 (20,8)
56 17.3. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (18,13)
57 17.3. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:2 (-8,-16)
58 17.3. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 0:2 (-23,-10)
59 17.3. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 0:2 (-13,-19)
60 17.3. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. B - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 2:0 (24,19)
Vedoucí soutěže p. Zdeněk Meitner, Pavlovova 14, 586 04 Jihlava