VY-ZCI

TabulkaUVPKSMB
1.Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.00000:00:00
2.Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s.00000:00:00
3.TJ Žďár nad Sázavou z.s.00000:00:00
4.Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.00000:00:00
 

Rozpis zápasů

 1. kolo
1 7.10. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.
2 7.10. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s.
3 7.10. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s.
4 7.10. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.
5 7.10. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.
6 7.10. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.
 2. kolo
7 4.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.
8 4.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s.
9 4.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s.
10 4.11. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.
11 4.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s.
12 4.11. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.
 3. kolo
13 25.11. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s.
14 25.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.
15 25.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s.
16 25.11. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.
17 25.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s.
18 25.11. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s.
 4. kolo
19 16.12. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s.
20 16.12. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.
21 16.12. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s.
22 16.12. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.
23 16.12. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.
24 16.12. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s.
 5. kolo
25 6.1. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.
26 6.1. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s.
27 6.1. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s.
28 6.1. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.
29 6.1. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.
30 6.1. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.
 6. kolo
31 27.1. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.
32 27.1. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s.
33 27.1. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s.
34 27.1. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.
35 27.1. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s.
36 27.1. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.
 7. kolo
37 24.2. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s.
38 24.2. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.
39 24.2. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s.
40 24.2. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.
41 24.2. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s.
42 24.2. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s.
 8. kolo
43 17.3. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. - TJ Žďár nad Sázavou z.s.
44 17.3. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.
45 17.3. 09:00 Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s.
46 17.3. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s.
47 17.3. 09:00 TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.
48 17.3. 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s.
Vedoucí soutěže p. Zdeněk Meitner, Pavlovova 14, 586 04 Jihlava