| 1. kolo |
1 |
7.10. 10:00 |
Sportovní klub Jihlava, z.s. |
- |
TJ Spartak Pelhřimov |
3:0 (18,17,21) |
2 |
7.10. 10:00 |
SK Telč, z.s. |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice |
2:3 (-17,17,21,-15,-8) |
| 2. kolo |
3 |
7.10. 13:00 |
Sportovní klub Jihlava, z.s. |
- |
TJ Spartak Pelhřimov |
3:0 (21,16,22) |
4 |
7.10. 13:00 |
SK Telč, z.s. |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice |
1:3 (-13,22,-23,-14) |
| 3. kolo |
5 |
24.2. 13:00 |
TJ Spartak Pelhřimov |
- |
SK Telč, z.s. |
3:1 (18,13,-22,19) |
6 |
14.10. 09:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
- |
Sportovní klub Jihlava, z.s. |
1:3 (-18,-21,20,-14) |
| 4. kolo |
7 |
24.2. 15:00 |
TJ Spartak Pelhřimov |
- |
SK Telč, z.s. |
3:2 (-16,24,23,-16,12) |
8 |
14.10. 13:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
- |
Sportovní klub Jihlava, z.s. |
3:1 (23,-21,20,20) |
| 5. kolo |
9 |
18.11. 10:00 |
SK Telč, z.s. |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
3:0 (22,24,20) |
10 |
21.10. 10:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice |
- |
TJ Spartak Pelhřimov |
3:0 (15,23,19) |
| 6. kolo |
11 |
18.11. 13:00 |
SK Telč, z.s. |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
3:2 (23,-20,14,-22,6) |
12 |
21.10. 13:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice |
- |
TJ Spartak Pelhřimov |
3:2 (-12,18,20,-20,8) |
| 7. kolo |
13 |
4.11. 10:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice |
0:3 (-18,-15,-15) |
14 |
4.11. 10:00 |
Sportovní klub Jihlava, z.s. |
- |
SK Telč, z.s. |
0:3 (-17,-21,-21) |
| 8. kolo |
15 |
4.11. 13:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice |
0:3 (-11,-20,-18) |
16 |
4.11. 13:00 |
Sportovní klub Jihlava, z.s. |
- |
SK Telč, z.s. |
3:1 (-19,16,18,17) |
| 9. kolo |
17 |
11.11. 10:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice |
- |
Sportovní klub Jihlava, z.s. |
3:0 (18,11,22) |
18 |
11.11. 10:00 |
TJ Spartak Pelhřimov |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
2:3 (-16,-21,23,19,-12) |
| 10. kolo |
19 |
11.11. 13:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice |
- |
Sportovní klub Jihlava, z.s. |
3:1 (-23,23,16,12) |
20 |
11.11. 13:00 |
TJ Spartak Pelhřimov |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
3:2 (-20,-21,22,14,7) |
| 11. kolo |
21 |
25.11. 10:00 |
TJ Spartak Pelhřimov |
- |
Sportovní klub Jihlava, z.s. |
3:0 (15,27,15) |
22 |
25.11. 10:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice |
- |
SK Telč, z.s. |
3:0 (23,21,24) |
| 12. kolo |
23 |
25.11. 13:00 |
TJ Spartak Pelhřimov |
- |
Sportovní klub Jihlava, z.s. |
1:3 (-28,-19,25,-25) |
24 |
25.11. 13:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice |
- |
SK Telč, z.s. |
3:0 (18,18,14) |
| 13. kolo |
25 |
14.10. 10:00 |
SK Telč, z.s. |
- |
TJ Spartak Pelhřimov |
1:3 (-16,-23,20,-22) |
26 |
28.10. 10:00 |
Sportovní klub Jihlava, z.s. |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
3:0 (22,20,12) |
| 14. kolo |
27 |
14.10. 13:00 |
SK Telč, z.s. |
- |
TJ Spartak Pelhřimov |
2:3 (21,-23,-20,23,-10) |
28 |
28.10. 13:00 |
Sportovní klub Jihlava, z.s. |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
3:1 (20,-23,16,16) |
| 15. kolo |
29 |
6.1. 09:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
- |
SK Telč, z.s. |
1:3 (-16,-17,20,-20) |
30 |
9.12. 10:00 |
TJ Spartak Pelhřimov |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice |
1:3 (-23,-17,20,-22) |
| 16. kolo |
31 |
6.1. 13:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
- |
SK Telč, z.s. |
1:3 (-18,-24,18,-19) |
32 |
9.12. 13:00 |
TJ Spartak Pelhřimov |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice |
1:3 (-21,-19,23,-23) |
| 17. kolo |
33 |
13.1. 10:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
0:3 (-24,-17,-26) |
34 |
13.1. 10:00 |
SK Telč, z.s. |
- |
Sportovní klub Jihlava, z.s. |
3:0 (23,17,17) |
| 18. kolo |
35 |
13.1. 13:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
1:3 (-21,19,-21,-21) |
36 |
13.1. 13:00 |
SK Telč, z.s. |
- |
Sportovní klub Jihlava, z.s. |
3:0 (22,24,21) |
| 19. kolo |
37 |
20.1. 10:00 |
Sportovní klub Jihlava, z.s. |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice |
1:3 (14,-20,-18,-22) |
38 |
16.3. 09:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
- |
TJ Spartak Pelhřimov |
1:3 (-18,-21,19,-19) |
| 20. kolo |
39 |
20.1. 13:00 |
Sportovní klub Jihlava, z.s. |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice |
1:3 (20,-19,-22,-17) |
40 |
16.3. 13:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
- |
TJ Spartak Pelhřimov |
1:3 (-21,18,-21,-23) |
| 21. kolo |
41 |
27.1. 10:00 |
Sportovní klub Jihlava, z.s. |
- |
TJ Spartak Pelhřimov |
3:0 (20,21,21) |
42 |
27.1. 09:00 |
SK Telč, z.s. |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice |
3:0 (23,19,21) |
| 22. kolo |
43 |
27.1. 13:00 |
Sportovní klub Jihlava, z.s. |
- |
TJ Spartak Pelhřimov |
1:3 (-27,-19,17,-19) |
44 |
27.1. 13:00 |
SK Telč, z.s. |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice |
3:1 (23,-19,9,21) |
| 23. kolo |
45 |
10.2. 10:00 |
TJ Spartak Pelhřimov |
- |
SK Telč, z.s. |
2:3 (-12,18,-24,19,-8) |
46 |
10.2. 09:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
- |
Sportovní klub Jihlava, z.s. |
2:3 (18,20,-16,-22,-12) |
| 24. kolo |
47 |
10.2. 13:00 |
TJ Spartak Pelhřimov |
- |
SK Telč, z.s. |
1:3 (-18,-21,22,-19) |
48 |
10.2. 13:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
- |
Sportovní klub Jihlava, z.s. |
0:3 (-22,-22,-16) |
| 25. kolo |
49 |
3.2. 10:00 |
SK Telč, z.s. |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
3:2 (-29,-22,24,22,12) |
50 |
17.2. 10:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice |
- |
TJ Spartak Pelhřimov |
3:2 (23,-17,-21,15,8) |
| 26. kolo |
51 |
3.2. 13:00 |
SK Telč, z.s. |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
3:0 (23,21,14) |
52 |
17.2. 13:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice |
- |
TJ Spartak Pelhřimov |
3:0 (15,22,11) |
| 27. kolo |
53 |
9.3. 09:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice |
0:3 (-22,-14,-19) |
54 |
9.3. 10:00 |
Sportovní klub Jihlava, z.s. |
- |
SK Telč, z.s. |
3:2 (21,-17,23,-18,12) |
| 28. kolo |
55 |
9.3. 13:00 |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice |
0:3 (-18,-23,-20) |
56 |
9.3. 13:00 |
Sportovní klub Jihlava, z.s. |
- |
SK Telč, z.s. |
0:3 (-13,-16,-19) |
| 29. kolo |
57 |
16.3. 10:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice |
- |
Sportovní klub Jihlava, z.s. |
3:1 (-20,24,23,17) |
58 |
2.3. 10:00 |
TJ Spartak Pelhřimov |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
2:3 (19,-20,22,-26,-12) |
| 30. kolo |
59 |
16.3. 13:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Hrotovice |
- |
Sportovní klub Jihlava, z.s. |
3:2 (-18,17,-23,24,17) |
60 |
2.3. 13:00 |
TJ Spartak Pelhřimov |
- |
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. "B" |
3:0 (22,23,19) |