KP ÚL ženy 1. třída
| 1. kolo |
1 |
30.9. 09:00 |
Volejbal Ústí n. L. |
- |
VTK Čížkovice, z.s. |
3:2 (17,14,-20,-22,7) |
2 |
30.9. 10:00 |
Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. |
- |
Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. |
3:0 (8,14,5) |
3 |
30.9. 10:00 |
|
- |
Chabařovice - Ústí |
|
4 |
23.9. 10:00 |
ASK Lovosice z.s. |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice |
1:3 (17,-17,-15,-18) |
| 2. kolo |
5 |
30.9. 13:00 |
Volejbal Ústí n. L. |
- |
VTK Čížkovice, z.s. |
3:1 (20,14,-19,21) |
6 |
30.9. 14:00 |
Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. |
- |
Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. |
3:0 (9,6,11) |
7 |
30.9. 14:00 |
|
- |
Chabařovice - Ústí |
|
8 |
23.9. 14:00 |
ASK Lovosice z.s. |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice |
0:3 (-18,-16,-10) |
| 3. kolo |
9 |
14.10. 10:00 |
VTK Čížkovice, z.s. |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice |
1:3 (-22,21,-23,-15) |
10 |
9.9. 08:30 |
Chabařovice - Ústí |
- |
ASK Lovosice z.s. |
2:3 (-10,10,-15,25,-7) |
11 |
14.10. 10:00 |
Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. |
- |
|
|
12 |
13.1. 10:00 |
Volejbal Ústí n. L. |
- |
Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. |
1:3 (20,-17,-16,-12) |
| 4. kolo |
13 |
14.10. 14:00 |
VTK Čížkovice, z.s. |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice |
1:3 (19,-19,-18,-17) |
14 |
9.9. 12:30 |
Chabařovice - Ústí |
- |
ASK Lovosice z.s. |
1:3 (-13,21,-18,-19) |
15 |
14.10. 14:00 |
Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. |
- |
|
|
16 |
13.1. 14:00 |
Volejbal Ústí n. L. |
- |
Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. |
3:1 (19,-20,21,22) |
| 5. kolo |
17 |
4.11. 10:00 |
Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. |
- |
VTK Čížkovice, z.s. |
3:0 (15,12,6) |
18 |
4.11. 10:00 |
|
- |
Volejbal Ústí n. L. |
|
19 |
4.11. 10:00 |
ASK Lovosice z.s. |
- |
Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. |
3:0 (7,12,20) |
20 |
4.11. 10:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice |
- |
Chabařovice - Ústí |
3:0 (7,19,17) |
| 6. kolo |
21 |
4.11. 14:00 |
Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. |
- |
VTK Čížkovice, z.s. |
3:0 (23,8,8) |
22 |
4.11. 14:00 |
|
- |
Volejbal Ústí n. L. |
|
23 |
4.11. 14:00 |
ASK Lovosice z.s. |
- |
Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. |
3:0 (10,16,10) |
24 |
4.11. 14:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice |
- |
Chabařovice - Ústí |
3:0 (22,10,10) |
| 7. kolo |
25 |
11.11. 10:00 |
VTK Čížkovice, z.s. |
- |
Chabařovice - Ústí |
3:1 (18,-28,13,19) |
26 |
11.11. 10:00 |
Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice |
0:3 (-17,-8,-16) |
27 |
11.11. 11:00 |
Volejbal Ústí n. L. |
- |
ASK Lovosice z.s. |
1:3 (23,-19,-25,-24) |
28 |
11.11. 10:00 |
Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. |
- |
|
|
| 8. kolo |
29 |
11.11. 14:00 |
VTK Čížkovice, z.s. |
- |
Chabařovice - Ústí |
3:0 (18,22,10) |
30 |
11.11. 14:00 |
Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice |
0:3 (-10,-18,-10) |
31 |
11.11. 15:00 |
Volejbal Ústí n. L. |
- |
ASK Lovosice z.s. |
2:3 (26,-22,19,-19,-11) |
32 |
11.11. 14:00 |
Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. |
- |
|
|
| 9. kolo |
33 |
25.11. 10:00 |
|
- |
VTK Čížkovice, z.s. |
|
34 |
25.11. 10:00 |
ASK Lovosice z.s. |
- |
Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. |
0:3 (-18,-16,-25) |
35 |
25.11. 10:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice |
- |
Volejbal Ústí n. L. |
0:3 (-18,-18,-22) |
36 |
16.9. 11:00 |
Chabařovice - Ústí |
- |
Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. |
3:0 (19,15,10) |
| 10. kolo |
37 |
25.11. 14:00 |
|
- |
VTK Čížkovice, z.s. |
|
38 |
25.11. 14:00 |
ASK Lovosice z.s. |
- |
Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. |
0:3 (-18,-14,-16) |
39 |
25.11. 14:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice |
- |
Volejbal Ústí n. L. |
3:0 (20,4,18) |
40 |
16.9. 15:00 |
Chabařovice - Ústí |
- |
Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. |
3:0 (18,10,16) |
| 11. kolo |
41 |
2.12. 10:00 |
Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. |
- |
VTK Čížkovice, z.s. |
0:3 (-9,-9,-17) |
42 |
2.12. 09:00 |
Volejbal Ústí n. L. |
- |
Chabařovice - Ústí |
3:0 (14,18,15) |
43 |
9.12. 10:00 |
Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice |
2:3 (23,-18,28,-20,-12) |
44 |
2.12. 10:00 |
|
- |
ASK Lovosice z.s. |
|
| 12. kolo |
45 |
2.12. 14:00 |
Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. |
- |
VTK Čížkovice, z.s. |
0:3 (-16,-13,-20) |
46 |
2.12. 13:00 |
Volejbal Ústí n. L. |
- |
Chabařovice - Ústí |
3:2 (22,21,-14,-23,7) |
47 |
9.12. 14:00 |
Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice |
0:3 (-22,-18,-21) |
48 |
2.12. 14:00 |
|
- |
ASK Lovosice z.s. |
|
| 13. kolo |
49 |
16.12. 14:30 |
ASK Lovosice z.s. |
- |
VTK Čížkovice, z.s. |
3:2 (22,17,-21,-22,6) |
50 |
16.12. 10:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice |
- |
|
|
51 |
16.12. 10:00 |
Chabařovice - Ústí |
- |
Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. |
0:3 (-18,-13,-23) |
52 |
16.12. 10:00 |
Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. |
- |
Volejbal Ústí n. L. |
0:3 (-4,-9,-8) |
| 14. kolo |
53 |
16.12. 18:00 |
ASK Lovosice z.s. |
- |
VTK Čížkovice, z.s. |
1:3 (22,-10,-19,-18) |
54 |
16.12. 14:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice |
- |
|
|
55 |
16.12. 14:00 |
Chabařovice - Ústí |
- |
Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. |
0:3 (-17,-18,-8) |
56 |
16.12. 14:00 |
Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. |
- |
Volejbal Ústí n. L. |
0:3 (-5,-6,-11) |
| 15. kolo |
57 |
6.1. 10:00 |
VTK Čížkovice, z.s. |
- |
Volejbal Ústí n. L. |
0:3 (-16,-17,-14) |
58 |
6.1. 10:00 |
Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. |
- |
Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. |
0:3 (-16,-6,-7) |
59 |
6.1. 10:00 |
Chabařovice - Ústí |
- |
|
|
60 |
6.1. 10:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice |
- |
ASK Lovosice z.s. |
3:1 (-21,23,17,4) |
| 16. kolo |
61 |
6.1. 14:00 |
VTK Čížkovice, z.s. |
- |
Volejbal Ústí n. L. |
1:3 (-20,-16,25,-15) |
62 |
6.1. 14:00 |
Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. |
- |
Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. |
0:3 (-10,-11,-18) |
63 |
6.1. 14:00 |
Chabařovice - Ústí |
- |
|
|
64 |
6.1. 14:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice |
- |
ASK Lovosice z.s. |
3:2 (-20,21,25,-18,12) |
| 17. kolo |
65 |
13.1. 10:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice |
- |
VTK Čížkovice, z.s. |
3:0 (12,15,17) |
66 |
13.1. 10:00 |
ASK Lovosice z.s. |
- |
Chabařovice - Ústí |
3:1 (-14,23,21,13) |
67 |
13.1. 10:00 |
|
- |
Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. |
|
68 |
14.10. 10:00 |
Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. |
- |
Volejbal Ústí n. L. |
3:0 (14,15,22) |
| 18. kolo |
69 |
13.1. 14:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice |
- |
VTK Čížkovice, z.s. |
3:0 (20,20,22) |
70 |
13.1. 14:00 |
ASK Lovosice z.s. |
- |
Chabařovice - Ústí |
2:3 (20,-23,20,-20,-11) |
71 |
13.1. 14:00 |
|
- |
Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. |
|
72 |
14.10. 14:00 |
Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. |
- |
Volejbal Ústí n. L. |
3:0 (15,17,25) |
| 19. kolo |
73 |
20.1. 10:00 |
VTK Čížkovice, z.s. |
- |
Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. |
0:3 (-17,-17,-16) |
74 |
20.1. 10:00 |
Volejbal Ústí n. L. |
- |
|
|
75 |
21.1. 10:00 |
ASK Lovosice z.s. |
- |
Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. |
3:0 (8,9,13) |
76 |
20.1. 10:00 |
Chabařovice - Ústí |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice |
3:0 (22,20,20) |
| 20. kolo |
77 |
20.1. 14:00 |
VTK Čížkovice, z.s. |
- |
Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. |
0:3 (-16,-12,-10) |
78 |
20.1. 14:00 |
Volejbal Ústí n. L. |
- |
|
|
79 |
21.1. 14:00 |
ASK Lovosice z.s. |
- |
Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. |
3:0 (20,8,8) |
80 |
20.1. 14:00 |
Chabařovice - Ústí |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice |
1:3 (13,-16,-20,-24) |
| 21. kolo |
81 |
3.2. 10:00 |
Chabařovice - Ústí |
- |
VTK Čížkovice, z.s. |
3:2 (-16,18,-21,25,10) |
82 |
3.2. 10:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice |
- |
Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. |
3:0 (10,11,11) |
83 |
3.2. 14:00 |
ASK Lovosice z.s. |
- |
Volejbal Ústí n. L. |
3:0 (20,12,16) |
84 |
3.2. 10:00 |
|
- |
Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. |
|
| 22. kolo |
85 |
3.2. 14:00 |
Chabařovice - Ústí |
- |
VTK Čížkovice, z.s. |
3:0 (18,14,14) |
86 |
3.2. 14:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice |
- |
Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. |
3:0 (14,8,14) |
87 |
3.2. 17:00 |
ASK Lovosice z.s. |
- |
Volejbal Ústí n. L. |
3:0 (19,21,20) |
88 |
3.2. 14:00 |
|
- |
Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. |
|
| 23. kolo |
89 |
24.2. 10:00 |
VTK Čížkovice, z.s. |
- |
|
|
90 |
24.2. 10:00 |
Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. |
- |
ASK Lovosice z.s. |
3:0 (18,23,19) |
91 |
24.2. 10:00 |
Volejbal Ústí n. L. |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice |
0:3 (-14,-17,-19) |
92 |
22.9. 16:00 |
Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. |
- |
Chabařovice - Ústí |
0:3 (-20,-18,-26) |
| 24. kolo |
93 |
24.2. 14:00 |
VTK Čížkovice, z.s. |
- |
|
|
94 |
24.2. 14:00 |
Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. |
- |
ASK Lovosice z.s. |
3:1 (14,18,-16,22) |
95 |
24.2. 14:00 |
Volejbal Ústí n. L. |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice |
0:3 (-20,-18,-21) |
96 |
22.9. 19:00 |
Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. |
- |
Chabařovice - Ústí |
1:3 (-18,-10,24,-8) |
| 25. kolo |
97 |
16.3. 10:00 |
VTK Čížkovice, z.s. |
- |
Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. |
3:0 (10,8,21) |
98 |
14.9. 17:00 |
Chabařovice - Ústí |
- |
Volejbal Ústí n. L. |
1:3 (-16,-21,15,-20) |
99 |
7.4. 10:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice |
- |
Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. |
2:3 (-17,21,20,-21,-10) |
100 |
16.3. 10:00 |
ASK Lovosice z.s. |
- |
|
|
| 26. kolo |
101 |
16.3. 14:00 |
VTK Čížkovice, z.s. |
- |
Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. |
3:0 (12,11,12) |
102 |
14.9. 19:00 |
Chabařovice - Ústí |
- |
Volejbal Ústí n. L. |
3:1 (22,15,-14,10) |
103 |
7.4. 14:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice |
- |
Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. |
3:0 (23,22,16) |
104 |
16.3. 14:00 |
ASK Lovosice z.s. |
- |
|
|
| 27. kolo |
105 |
23.3. 10:00 |
VTK Čížkovice, z.s. |
- |
ASK Lovosice z.s. |
1:3 (-22,22,-15,-19) |
106 |
23.3. 10:00 |
|
- |
Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice |
|
107 |
23.3. 10:00 |
Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. |
- |
Chabařovice - Ústí |
|
108 |
10.2. 10:00 |
Volejbal Ústí n. L. |
- |
Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. |
3:0 (14,9,19) |
| 28. kolo |
109 |
23.3. 14:00 |
VTK Čížkovice, z.s. |
- |
ASK Lovosice z.s. |
1:3 (22,-22,-20,-6) |
110 |
23.3. 14:00 |
|
- |
Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice |
|
111 |
23.3. 14:00 |
Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. |
- |
Chabařovice - Ústí |
|
112 |
10.2. 14:00 |
Volejbal Ústí n. L. |
- |
Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. |
3:0 (16,11,16) |