ST-M-2A

Krajský přebor II. třídy mužů, skupina A
TabulkaUVPKSMB
1.Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště00000:00:00
2.SK Volejbal Kolín B00000:00:00
3.TJ SPARTA Kutná Hora00000:00:00
4.Volejbalový klub Benátky nad Jizerou B00000:00:00
5.Žraloci Pňov-Předhradí00000:00:00
6.VK PRASYL Mladá Boleslav00000:00:00
 

Rozpis zápasů

 1. kolo
1 29.8. 10:00 Benátky nad Jizerou B. - Mnichovo Hradiště C
2 29.8. 10:00 Mladá Boleslav - Kutná Hora
3 3.9. 17:00 Kolín B - Pňov-Předhradí
4 29.8. 10:00 Benátky nad Jizerou B. - Mnichovo Hradiště C
5 29.8. 10:00 Mladá Boleslav - Kutná Hora
6 3.9. 19:00 Kolín B - Pňov-Předhradí
 2. kolo
7 5.9. 10:00 Mnichovo Hradiště C - Pňov-Předhradí
8 5.9. 10:00 Kutná Hora - Kolín B
9 5.9. 10:00 Benátky nad Jizerou B. - Mladá Boleslav
10 5.9. 10:00 Mnichovo Hradiště C - Pňov-Předhradí
11 5.9. 10:00 Kutná Hora - Kolín B
12 5.9. 10:00 Benátky nad Jizerou B. - Mladá Boleslav
 3. kolo
13 12.9. 10:00 Mladá Boleslav - Mnichovo Hradiště C
14 12.9. 10:00 Kolín B - Benátky nad Jizerou B.
15 12.9. 10:00 Pňov-Předhradí - Kutná Hora
16 12.9. 10:00 Mladá Boleslav - Mnichovo Hradiště C
17 12.9. 10:00 Kolín B - Benátky nad Jizerou B.
18 12.9. 10:00 Pňov-Předhradí - Kutná Hora
 4. kolo
19 19.9. 10:00 Mnichovo Hradiště C - Kutná Hora
20 19.9. 10:00 Benátky nad Jizerou B. - Pňov-Předhradí
21 9.5. 10:00 Mladá Boleslav - Kolín B
22 19.9. 10:00 Mnichovo Hradiště C - Kutná Hora
23 19.9. 10:00 Benátky nad Jizerou B. - Pňov-Předhradí
24 9.5. 10:00 Mladá Boleslav - Kolín B
 5. kolo
25 26.9. 10:00 Kolín B - Mnichovo Hradiště C
26 26.9. 10:00 Pňov-Předhradí - Mladá Boleslav
27 26.9. 10:00 Kutná Hora - Benátky nad Jizerou B.
28 26.9. 10:00 Kolín B - Mnichovo Hradiště C
29 26.9. 10:00 Pňov-Předhradí - Mladá Boleslav
30 26.9. 10:00 Kutná Hora - Benátky nad Jizerou B.
 6. kolo
31 3.10. 10:00 Mnichovo Hradiště C - Benátky nad Jizerou B.
32 3.10. 10:00 Kutná Hora - Mladá Boleslav
33 3.10. 10:00 Pňov-Předhradí - Kolín B
34 3.10. 10:00 Mnichovo Hradiště C - Benátky nad Jizerou B.
35 3.10. 10:00 Kutná Hora - Mladá Boleslav
36 3.10. 10:00 Pňov-Předhradí - Kolín B
 7. kolo
37 24.4. 10:00 Pňov-Předhradí - Mnichovo Hradiště C
38 24.4. 10:00 Kolín B - Kutná Hora
39 24.4. 10:00 Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B.
40 24.4. 10:00 Pňov-Předhradí - Mnichovo Hradiště C
41 24.4. 10:00 Kolín B - Kutná Hora
42 24.4. 10:00 Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B.
 8. kolo
43 1.5. 10:00 Mnichovo Hradiště C - Mladá Boleslav
44 1.5. 10:00 Benátky nad Jizerou B. - Kolín B
45 1.5. 10:00 Kutná Hora - Pňov-Předhradí
46 1.5. 10:00 Mnichovo Hradiště C - Mladá Boleslav
47 1.5. 10:00 Benátky nad Jizerou B. - Kolín B
48 1.5. 10:00 Kutná Hora - Pňov-Předhradí
 9. kolo
49 8.5. 10:00 Kutná Hora - Mnichovo Hradiště C
50 8.5. 10:00 Pňov-Předhradí - Benátky nad Jizerou B.
51 8.5. 10:00 Kolín B - Mladá Boleslav
52 8.5. 10:00 Kutná Hora - Mnichovo Hradiště C
53 8.5. 10:00 Pňov-Předhradí - Benátky nad Jizerou B.
54 8.5. 10:00 Kolín B - Mladá Boleslav
 10. kolo
55 15.5. 10:00 Mnichovo Hradiště C - Kolín B
56 15.5. 10:00 Mladá Boleslav - Pňov-Předhradí
57 15.5. 10:00 Benátky nad Jizerou B. - Kutná Hora
58 15.5. 10:00 Mnichovo Hradiště C - Kolín B
59 15.5. 10:00 Mladá Boleslav - Pňov-Předhradí
60 15.5. 10:00 Benátky nad Jizerou B. - Kutná Hora