ST-KKY-A

Krajský přebor kadetek - skupina A
TabulkaUVPKSMB
1.Tělocvičná jednota Sokol Kostomlaty nad Labem00000:00:00
2.Volejbalový klub Benátky nad Jizerou00000:00:00
3.Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem00000:00:00
4.TJ AŠ Mladá Boleslav00000:00:00
5.TJ SPARTA Kutná Hora00000:00:00
6.Volleyball Nymburk00000:00:00
7.Tělovýchovná jednota Neratovice00000:00:00
 

Rozpis zápasů

 1. kolo
1 6.9. 10:00 Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem
2 6.9. 10:00 Mladá Boleslav - Neratovice
3 6.9. 10:00 Brandýs nad Labem - Mladá Boleslav
4 6.9. 10:00 Neratovice - Benátky nad Jizerou
5 6.9. 10:00 Kostomlaty nad Labem - Nymburk
6 6.9. 10:00 Nymburk - Kutná Hora
7 6.9. 10:00 Kutná Hora - Kostomlaty nad Labem
 2. kolo
8 12.9. 10:00 Nymburk - Mladá Boleslav
9 12.9. 10:00 Kutná Hora - Benátky nad Jizerou
10 12.9. 10:00 Mladá Boleslav - Kutná Hora
11 12.9. 10:00 Benátky nad Jizerou - Nymburk
12 20.9. 10:00 Brandýs nad Labem - Neratovice
13 12.9. 10:00 Neratovice - Kostomlaty nad Labem
14 12.9. 10:00 Kostomlaty nad Labem - Brandýs nad Labem
 3. kolo
15 4.10. 10:00 Neratovice - Kutná Hora
16 4.10. 10:00 Brandýs nad Labem - Nymburk
17 4.10. 10:00 Kutná Hora - Brandýs nad Labem
18 4.10. 10:00 Nymburk - Neratovice
19 4.10. 10:00 Kostomlaty nad Labem - Benátky nad Jizerou
20 4.10. 10:00 Benátky nad Jizerou - Mladá Boleslav
21 4.10. 10:00 Mladá Boleslav - Kostomlaty nad Labem
 4. kolo
22 8.11. 10:00 Nymburk - Neratovice
23 8.11. 10:00 Kutná Hora - Brandýs nad Labem
24 8.11. 10:00 Neratovice - Kutná Hora
25 8.11. 10:00 Brandýs nad Labem - Nymburk
26 8.11. 10:00 Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou
27 8.11. 10:00 Benátky nad Jizerou - Kostomlaty nad Labem
28 8.11. 10:00 Kostomlaty nad Labem - Mladá Boleslav
 5. kolo
29 29.11. 10:00 Neratovice - Benátky nad Jizerou
30 29.11. 10:00 Brandýs nad Labem - Mladá Boleslav
31 29.11. 10:00 Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem
32 29.11. 10:00 Mladá Boleslav - Neratovice
33 29.11. 10:00 Kutná Hora - Kostomlaty nad Labem
34 29.11. 10:00 Kostomlaty nad Labem - Nymburk
35 29.11. 10:00 Nymburk - Kutná Hora
 6. kolo
36 12.12. 10:00 Benátky nad Jizerou - Nymburk
37 12.12. 10:00 Mladá Boleslav - Kutná Hora
38 12.12. 10:00 Nymburk - Mladá Boleslav
39 12.12. 10:00 Kutná Hora - Benátky nad Jizerou
40 12.12. 10:00 Kostomlaty nad Labem - Brandýs nad Labem
41 12.12. 10:00 Brandýs nad Labem - Neratovice
42 12.12. 10:00 Neratovice - Kostomlaty nad Labem