2. třída žen
Tabulka | U | V | P | K | S | M | B |
1. | Sportovní klub Start Praha | 6 | 5 | 1 | 0 | 17:7 | 571:452 | 15 |
2. | Tělovýchovná jednota Praha - Podolí | 5 | 5 | 0 | 0 | 15:6 | 479:406 | 13 |
3. | Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov | 6 | 4 | 2 | 0 | 14:10 | 536:506 | 12 |
4. | Tělocvičná jednota Sokol Modřany B | 7 | 4 | 3 | 0 | 14:12 | 601:582 | 12 |
5. | Tělocvičná jednota Sokol Modřany C | 6 | 4 | 2 | 0 | 14:9 | 519:504 | 11 |
6. | Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad A | 7 | 3 | 4 | 0 | 14:12 | 552:550 | 10 |
7. | Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice | 7 | 3 | 4 | 0 | 10:15 | 474:538 | 8 |
8. | SAVO Praha | 6 | 1 | 5 | 0 | 10:16 | 518:576 | 6 |
9. | TJ Orion Praha A | 6 | 1 | 5 | 0 | 6:16 | 431:514 | 3 |
10. | Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad C | 6 | 1 | 5 | 0 | 6:17 | 457:510 | 3 |
Rozpis zápasů
| 1. kolo |
1 |
31.8. 17:30 |
Praha - Podolí |
- |
TJ Orion Praha A |
3:1 (20,13,-25,19) |
2 |
31.8. 17:30 |
Vyšehrad A |
- |
Modřany C |
1:3 (-21,-15,17,-19) |
3 |
31.8. 17:30 |
Start Praha |
- |
SAVO Praha |
3:2 (-24,17,12,-17,11) |
4 |
31.8. 17:30 |
Modřany B |
- |
Vyšehrad C |
3:0 (20,22,10) |
5 |
31.8. 17:30 |
Slovan Bohnice |
- |
Sokol I. Smíchov |
1:3 (-10,18,-18,-14) |
| 2. kolo |
6 |
9.5. 18:00 |
TJ Orion Praha A |
- |
Sokol I. Smíchov |
|
7 |
5.9. 17:30 |
Vyšehrad C |
- |
Slovan Bohnice |
2:3 (18,-16,12,-20,-13) |
8 |
5.9. 17:30 |
SAVO Praha |
- |
Modřany B |
1:3 (-21,23,-16,-22) |
9 |
5.9. 17:30 |
Modřany C |
- |
Start Praha |
3:2 (-19,25,-13,22,11) |
10 |
5.9. 17:30 |
Praha - Podolí |
- |
Vyšehrad A |
3:2 (21,-19,19,-25,9) |
| 3. kolo |
11 |
7.9. 17:30 |
Vyšehrad A |
- |
TJ Orion Praha A |
3:0 (14,17,12) |
12 |
23.5. 18:00 |
Start Praha |
- |
Praha - Podolí |
|
13 |
7.9. 17:30 |
Modřany B |
- |
Modřany C |
3:1 (17,26,-19,21) |
14 |
7.9. 17:30 |
Slovan Bohnice |
- |
SAVO Praha |
3:0 (13,16,16) |
15 |
7.9. 17:30 |
Sokol I. Smíchov |
- |
Vyšehrad C |
3:0 (24,23,24) |
| 4. kolo |
16 |
12.9. 17:30 |
TJ Orion Praha A |
- |
Vyšehrad C |
3:1 (16,19,-14,15) |
17 |
12.9. 17:30 |
SAVO Praha |
- |
Sokol I. Smíchov |
2:3 (-29,20,-17,25,-10) |
18 |
12.9. 17:30 |
Modřany C |
- |
Slovan Bohnice |
3:0 (25,14,15) |
19 |
12.9. 17:30 |
Praha - Podolí |
- |
Modřany B |
3:1 (23,19,-21,16) |
20 |
12.9. 17:30 |
Vyšehrad A |
- |
Start Praha |
1:3 (-14,-16,23,-17) |
| 5. kolo |
21 |
26.9. 17:30 |
Start Praha |
- |
TJ Orion Praha A |
3:0 (16,23,20) |
22 |
14.9. 17:30 |
Modřany B |
- |
Vyšehrad A |
0:3 (-19,-23,-21) |
23 |
14.9. 17:30 |
Slovan Bohnice |
- |
Praha - Podolí |
0:3 (-15,-13,-19) |
24 |
14.9. 17:30 |
Sokol I. Smíchov |
- |
Modřany C |
3:1 (18,-26,24,16) |
25 |
14.9. 17:30 |
Vyšehrad C |
- |
SAVO Praha |
3:2 (-19,23,-13,16,9) |
| 6. kolo |
26 |
19.9. 17:30 |
TJ Orion Praha A |
- |
SAVO Praha |
1:3 (17,-20,-19,-20) |
27 |
19.9. 17:30 |
Modřany C |
- |
Vyšehrad C |
3:0 (22,24,17) |
28 |
19.9. 17:30 |
Praha - Podolí |
- |
Sokol I. Smíchov |
3:2 (-20,16,-14,20,10) |
29 |
19.9. 17:30 |
Vyšehrad A |
- |
Slovan Bohnice |
1:3 (-12,18,-15,-22) |
30 |
19.9. 17:30 |
Start Praha |
- |
Modřany B |
3:1 (-34,14,22,16) |
| 7. kolo |
31 |
21.9. 17:30 |
Modřany B |
- |
TJ Orion Praha A |
3:1 (19,-22,17,16) |
32 |
21.9. 17:30 |
Slovan Bohnice |
- |
Start Praha |
0:3 (-12,-19,-12) |
33 |
21.9. 17:30 |
Sokol I. Smíchov |
- |
Vyšehrad A |
0:3 (-16,-18,-18) |
34 |
30.4. 18:00 |
Vyšehrad C |
- |
Praha - Podolí |
|
35 |
23.5. 18:00 |
SAVO Praha |
- |
Modřany C |
|
| 8. kolo |
36 |
7.5. 18:00 |
TJ Orion Praha A |
- |
Modřany C |
|
37 |
7.5. 18:00 |
Praha - Podolí |
- |
SAVO Praha |
|
38 |
7.5. 18:00 |
Vyšehrad A |
- |
Vyšehrad C |
|
39 |
7.5. 18:00 |
Start Praha |
- |
Sokol I. Smíchov |
|
40 |
7.5. 18:00 |
Modřany B |
- |
Slovan Bohnice |
|
| 9. kolo |
41 |
14.5. 18:00 |
Slovan Bohnice |
- |
TJ Orion Praha A |
|
42 |
14.5. 18:00 |
Sokol I. Smíchov |
- |
Modřany B |
|
43 |
14.5. 18:00 |
Vyšehrad C |
- |
Start Praha |
|
44 |
14.5. 18:00 |
SAVO Praha |
- |
Vyšehrad A |
|
45 |
14.5. 18:00 |
Modřany C |
- |
Praha - Podolí |
|
| 10. kolo |
46 |
16.5. 18:00 |
TJ Orion Praha A |
- |
Praha - Podolí |
|
47 |
16.5. 18:00 |
Modřany C |
- |
Vyšehrad A |
|
48 |
16.5. 18:00 |
SAVO Praha |
- |
Start Praha |
|
49 |
16.5. 18:00 |
Vyšehrad C |
- |
Modřany B |
|
50 |
16.5. 18:00 |
Sokol I. Smíchov |
- |
Slovan Bohnice |
|
| 11. kolo |
51 |
21.5. 18:00 |
Sokol I. Smíchov |
- |
TJ Orion Praha A |
|
52 |
21.5. 18:00 |
Slovan Bohnice |
- |
Vyšehrad C |
|
53 |
21.5. 18:00 |
Modřany B |
- |
SAVO Praha |
|
54 |
21.5. 18:00 |
Start Praha |
- |
Modřany C |
|
55 |
21.5. 18:00 |
Vyšehrad A |
- |
Praha - Podolí |
|
| 12. kolo |
56 |
28.5. 18:00 |
TJ Orion Praha A |
- |
Vyšehrad A |
|
57 |
28.5. 18:00 |
Praha - Podolí |
- |
Start Praha |
|
58 |
28.5. 18:00 |
Modřany C |
- |
Modřany B |
|
59 |
28.5. 18:00 |
SAVO Praha |
- |
Slovan Bohnice |
|
60 |
28.5. 18:00 |
Vyšehrad C |
- |
Sokol I. Smíchov |
|
| 13. kolo |
61 |
30.5. 18:00 |
Vyšehrad C |
- |
TJ Orion Praha A |
|
62 |
30.5. 18:00 |
Sokol I. Smíchov |
- |
SAVO Praha |
|
63 |
30.5. 18:00 |
Slovan Bohnice |
- |
Modřany C |
|
64 |
30.5. 18:00 |
Modřany B |
- |
Praha - Podolí |
|
65 |
30.5. 18:00 |
Start Praha |
- |
Vyšehrad A |
|
| 14. kolo |
66 |
4.6. 18:00 |
TJ Orion Praha A |
- |
Start Praha |
|
67 |
4.6. 18:00 |
Vyšehrad A |
- |
Modřany B |
|
68 |
4.6. 18:00 |
Praha - Podolí |
- |
Slovan Bohnice |
|
69 |
4.6. 18:00 |
Modřany C |
- |
Sokol I. Smíchov |
|
70 |
4.6. 18:00 |
SAVO Praha |
- |
Vyšehrad C |
|
| 15. kolo |
71 |
6.6. 18:00 |
SAVO Praha |
- |
TJ Orion Praha A |
|
72 |
6.6. 18:00 |
Vyšehrad C |
- |
Modřany C |
|
73 |
6.6. 18:00 |
Sokol I. Smíchov |
- |
Praha - Podolí |
|
74 |
6.6. 18:00 |
Slovan Bohnice |
- |
Vyšehrad A |
|
75 |
6.6. 18:00 |
Modřany B |
- |
Start Praha |
|
| 16. kolo |
76 |
13.6. 18:00 |
TJ Orion Praha A |
- |
Modřany B |
|
77 |
13.6. 18:00 |
Start Praha |
- |
Slovan Bohnice |
|
78 |
13.6. 18:00 |
Vyšehrad A |
- |
Sokol I. Smíchov |
|
79 |
13.6. 18:00 |
Praha - Podolí |
- |
Vyšehrad C |
|
80 |
13.6. 18:00 |
Modřany C |
- |
SAVO Praha |
|
| 17. kolo |
81 |
18.6. 18:00 |
Modřany C |
- |
TJ Orion Praha A |
|
82 |
18.6. 18:00 |
SAVO Praha |
- |
Praha - Podolí |
|
83 |
18.6. 18:00 |
Vyšehrad C |
- |
Vyšehrad A |
|
84 |
18.6. 18:00 |
Sokol I. Smíchov |
- |
Start Praha |
|
85 |
18.6. 18:00 |
Slovan Bohnice |
- |
Modřany B |
|
| 18. kolo |
86 |
20.6. 18:00 |
TJ Orion Praha A |
- |
Slovan Bohnice |
|
87 |
20.6. 18:00 |
Modřany B |
- |
Sokol I. Smíchov |
|
88 |
20.6. 18:00 |
Start Praha |
- |
Vyšehrad C |
|
89 |
20.6. 18:00 |
Vyšehrad A |
- |
SAVO Praha |
|
90 |
20.6. 18:00 |
Praha - Podolí |
- |
Modřany C |
|
vedoucí soutěže: Tomáš Buchar, tel.: 775 692 593, email: stk@volejbalpraha.cz