NA-Z-II
OP II.třída ženy
Tabulka | U | V | P | K | S | M | B | |
1. | SPORT KLUB Náchod, z.s. | 6 | 6 | 0 | 0 | 18:1 | 470:307 | 18 |
2. | Tělovýchovná jednota Sokol Velký Dřevíč, z.s. | 6 | 4 | 2 | 0 | 13:11 | 498:483 | 10 |
3. | TJ Slavoj Teplice nad Metují, z.s. | 6 | 3 | 3 | 0 | 12:11 | 490:448 | 9 |
4. | Tělocvičná jednota Sokol Studnice | 6 | 3 | 3 | 0 | 11:11 | 466:425 | 9 |
5. | Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod B | 6 | 2 | 4 | 0 | 10:14 | 487:540 | 7 |
6. | Volejbalové centrum nad Metují B, z.s. | 6 | 2 | 4 | 0 | 9:15 | 461:530 | 6 |
7. | Tělovýchovná jednota Jiskra Jaroměř, z.s. | 6 | 1 | 5 | 0 | 6:16 | 377:516 | 4 |
Rozpis zápasů
1. kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | 22.8. 17:30 | SK Náchod | - | VoCe nad Met. B | 3:1 (11,-20,19,10) |
2 | 22.8. 17:30 | St. Město B | - | V.Dřevíč | 3:1 (14,-14,21,25) |
3 | 6.9. 17:30 | Studnice | - | Teplice | 2:3 (22,13,-20,-20,-4) |
2. kolo | |||||
4 | 15.9. 17:30 | V.Dřevíč | - | Studnice | 3:0 (12,23,21) |
5 | 29.8. 17:30 | VoCe nad Met. B | - | St. Město B | 3:1 (18,26,-13,15) |
6 | 29.8. 17:30 | Jaroměř | - | SK Náchod | 0:3 (-11,-15,-16) |
3. kolo | |||||
7 | 5.9. 17:30 | St. Město B | - | Jaroměř | 1:3 (-22,15,-24,-18) |
8 | 5.9. 17:30 | Studnice | - | VoCe nad Met. B | 3:0 (23,13,16) |
9 | 13.9. 17:30 | Teplice | - | V.Dřevíč | 2:3 (16,-19,-12,16,-14) |
4. kolo | |||||
10 | 12.9. 17:30 | Teplice | - | VoCe nad Met. B | 3:0 (11,18,18) |
11 | 12.9. 17:30 | Jaroměř | - | Studnice | 0:3 (-14,-8,-17) |
12 | 12.9. 17:30 | SK Náchod | - | St. Město B | 3:0 (20,12,12) |
5. kolo | |||||
13 | 19.9. 17:00 | Studnice | - | SK Náchod | 0:3 (-20,-20,-16) |
14 | 19.9. 17:00 | Teplice | - | Jaroměř | 3:0 (11,19,9) |
15 | 19.9. 17:00 | V.Dřevíč | - | VoCe nad Met. B | 3:2 (15,24,-20,-15,11) |
6. kolo | |||||
16 | 26.9. 17:00 | Jaroměř | - | V.Dřevíč | 1:3 (21,-14,-8,-19) |
17 | 26.9. 17:00 | SK Náchod | - | Teplice | 3:0 (22,20,15) |
18 | 26.9. 17:00 | St. Město B | - | Studnice | 2:3 (-10,-16,25,20,-6) |
7. kolo | |||||
19 | 3.10. 17:00 | Teplice | - | St. Město B | 1:3 (20,-20,-22,-21) |
20 | 3.10. 17:00 | V.Dřevíč | - | SK Náchod | 0:3 (-16,-12,-15) |
21 | 3.10. 17:00 | VoCe nad Met. B | - | Jaroměř | 3:2 (-23,18,-18,21,11) |
8. kolo | |||||
22 | 7.5. 17:30 | VoCe nad Met. B | - | SK Náchod | |
23 | 7.5. 17:30 | V.Dřevíč | - | St. Město B | |
24 | 7.5. 17:30 | Teplice | - | Studnice | |
9. kolo | |||||
25 | 14.5. 17:30 | Studnice | - | V.Dřevíč | |
26 | 14.5. 17:30 | St. Město B | - | VoCe nad Met. B | |
27 | 14.5. 17:30 | SK Náchod | - | Jaroměř | |
10. kolo | |||||
28 | 21.5. 17:30 | Jaroměř | - | St. Město B | |
29 | 21.5. 17:30 | VoCe nad Met. B | - | Studnice | |
30 | 21.5. 17:30 | V.Dřevíč | - | Teplice | |
11. kolo | |||||
31 | 28.5. 17:30 | VoCe nad Met. B | - | Teplice | |
32 | 28.5. 17:30 | Studnice | - | Jaroměř | |
33 | 28.5. 17:30 | St. Město B | - | SK Náchod | |
12. kolo | |||||
34 | 4.6. 17:30 | SK Náchod | - | Studnice | |
35 | 4.6. 17:30 | Jaroměř | - | Teplice | |
36 | 4.6. 17:30 | VoCe nad Met. B | - | V.Dřevíč | |
13. kolo | |||||
37 | 11.6. 17:30 | V.Dřevíč | - | Jaroměř | |
38 | 11.6. 17:30 | Teplice | - | SK Náchod | |
39 | 11.6. 17:30 | Studnice | - | St. Město B | |
14. kolo | |||||
40 | 18.6. 17:30 | St. Město B | - | Teplice | |
41 | 18.6. 17:30 | SK Náchod | - | V.Dřevíč | |
42 | 18.6. 17:30 | Jaroměř | - | VoCe nad Met. B |