JM-JKY

TabulkaUVPKSMB
1.Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna28280084:62212:132483
2.Lokomotiva FOSFA Břeclav26224069:212124:158666
3.DDM HIPPO Kuřim26188056:261838:150354
4.VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A281414046:461941:189642
5.VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B281216045:501988:188237
6.Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří28523021:721655:209515
7.Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A26323011:721296:19918
8.SK Duhovka Břeclav, z.s.22410818:571001:17785
 

Rozpis zápasů

 1. kolo
2 7.10. 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - SK Duhovka Břeclav, z.s. 3:1 (20,-22,14,21)
3 7.10. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Předklášteří 3:0 (5,11,12)
4 16.12. 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - ---
5 7.10. 10:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A 3:0 (9,14,21)
 2. kolo
7 7.10. 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - SK Duhovka Břeclav, z.s. 1:3 (-25,-20,16,-22)
8 7.10. 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Předklášteří 3:0 (15,7,15)
9 16.12. 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - ---
10 7.10. 13:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A 3:0 (18,9,9)
 3. kolo
12 14.10. 10:00 --- - Lokomotiva FOSFA Břeclav
13 14.10. 10:00 Předklášteří - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B 0:3 (-15,-16,-15)
14 14.10. 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 1:3 (-21,26,-13,-16)
15 14.10. 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - DDM Kuřim 0:3 (-8,-12,-12)
 4. kolo
17 14.10. 13:00 --- - Lokomotiva FOSFA Břeclav
18 14.10. 13:00 Předklášteří - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B 1:3 (-19,-21,26,-19)
19 14.10. 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-19,-7,-19)
20 14.10. 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - DDM Kuřim 0:3 (-13,-12,-19)
 5. kolo
22 21.10. 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - DDM Kuřim 3:0 (12,21,11)
23 21.10. 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - SK Duhovka Břeclav, z.s. 3:0 (22,12,9)
24 21.10. 10:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - Předklášteří 3:0 (2,7,24)
25 21.10. 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - ---
 6. kolo
27 21.10. 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - DDM Kuřim 3:0 (17,23,22)
28 21.10. 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - SK Duhovka Břeclav, z.s. 1:3 (-22,18,-17,-22)
29 21.10. 13:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - Předklášteří 3:0 (21,11,9)
30 21.10. 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - ---
 7. kolo
32 4.11. 10:00 Předklášteří - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A 2:3 (14,22,-18,-21,-11)
33 4.11. 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Lokomotiva FOSFA Břeclav 0:3 (-12,-16,-28)
34 4.11. 10:00 DDM Kuřim - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B 3:0 (14,15,12)
35 4.11. 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-14,-21,-23)
 8. kolo
37 4.11. 13:00 Předklášteří - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A 3:0 (18,24,19)
38 4.11. 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Lokomotiva FOSFA Břeclav 1:3 (22,-15,-11,-24)
39 4.11. 13:00 DDM Kuřim - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B 3:1 (22,12,-24,16)
40 4.11. 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-14,-14,-15)
 9. kolo
42 11.11. 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A 1:3 (-18,17,-13,-8)
43 11.11. 10:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - DDM Kuřim 3:1 (-23,11,15,17)
44 11.11. 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - SK Duhovka Břeclav, z.s. 1:3 (-16,-15,13,-20)
45 11.11. 10:00 --- - Předklášteří
 10. kolo
47 11.11. 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A 0:3 (-19,-16,-22)
48 11.11. 13:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - DDM Kuřim 3:0 (19,12,16)
49 11.11. 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - SK Duhovka Břeclav, z.s. 0:3 (-12,-10,-20)
50 11.11. 13:00 --- - Předklášteří
 11. kolo
52 18.11. 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - ---
53 18.11. 10:00 DDM Kuřim - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A 3:0 (5,10,16)
54 18.11. 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Lokomotiva FOSFA Břeclav 0:3 (-22,-16,-20)
55 28.11. 18:20 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B 3:1 (21,-22,18,12)
 12. kolo
57 18.11. 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - ---
58 18.11. 13:00 DDM Kuřim - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A 3:0 (15,13,12)
59 18.11. 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Lokomotiva FOSFA Břeclav 1:3 (-20,21,-11,-16)
60 3.3. 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B 3:0 (14,14,24)
 13. kolo
62 25.11. 10:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-21,-15,-20)
63 25.11. 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A 0:3 (-22,-6,-23)
64 25.11. 10:00 --- - DDM Kuřim
65 25.11. 10:00 Předklášteří - SK Duhovka Břeclav, z.s. 3:2 (28,-22,18,-17,4)
 14. kolo
67 25.11. 13:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-9,-18,-13)
68 25.11. 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A 1:3 (-14,18,-18,-17)
69 25.11. 13:00 --- - DDM Kuřim
70 25.11. 13:00 Předklášteří - SK Duhovka Břeclav, z.s. 3:1 (-22,15,19,23)
 15. kolo
72 2.12. 10:00 DDM Kuřim - Předklášteří 3:1 (-20,18,13,18)
73 2.12. 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - ---
74 2.12. 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A 3:0 (6,13,19)
75 2.12. 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Lokomotiva FOSFA Břeclav 1:3 (-23,-14,23,-17)
 16. kolo
77 2.12. 13:00 DDM Kuřim - Předklášteří 3:0 (21,19,17)
78 2.12. 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - ---
79 2.12. 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A 3:0 (11,17,7)
80 2.12. 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Lokomotiva FOSFA Břeclav 1:3 (-27,-23,22,-18)
 17. kolo
82 31.3. 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B 0:3 (-19,-11,-19)
83 9.12. 10:00 --- - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna
84 9.12. 10:00 Předklášteří - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A 0:3 (-17,-22,-24)
85 9.12. 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - DDM Kuřim 0:3 (-12,-18,-18)
 18. kolo
87 31.3. 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B 0:3 (-9,-18,-13)
88 9.12. 13:00 --- - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna
89 9.12. 13:00 Předklášteří - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A 1:3 (-21,23,-19,-24)
90 9.12. 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - DDM Kuřim 0:3 (-18,-6,-21)
 19. kolo
92 13.1. 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A X:3
93 13.1. 10:00 Předklášteří - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-17,-14,-19)
94 13.1. 10:00 --- - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B
95 13.1. 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - Lokomotiva FOSFA Břeclav 0:3 (-12,-18,-16)
 20. kolo
97 13.1. 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A X:3
98 13.1. 13:00 Předklášteří - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-9,-17,-11)
99 13.1. 13:00 --- - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B
100 13.1. 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - Lokomotiva FOSFA Břeclav 0:3 (-11,-6,-13)
 21. kolo
102 20.1. 10:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - ---
103 20.1. 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Předklášteří 3:0 (7,13,12)
104 20.1. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - SK Duhovka Břeclav, z.s. 3:X
105 3.2. 10:00 DDM Kuřim - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A 3:0 (17,16,18)
 22. kolo
107 20.1. 13:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - ---
108 20.1. 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Předklášteří 3:0 (11,22,12)
109 20.1. 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - SK Duhovka Břeclav, z.s. 3:X
110 3.2. 13:00 DDM Kuřim - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A 3:0 (18,7,23)
 23. kolo
112 27.1. 10:00 DDM Kuřim - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-11,-23,-23)
113 27.1. 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B X:3
114 27.1. 10:00 Předklášteří - Lokomotiva FOSFA Břeclav 0:3 (-4,-14,-15)
115 27.1. 10:00 --- - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A
 24. kolo
117 27.1. 13:00 DDM Kuřim - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-8,-16,-11)
118 27.1. 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B X:3
119 27.1. 13:00 Předklášteří - Lokomotiva FOSFA Břeclav 0:3 (-14,-6,-26)
120 27.1. 13:00 --- - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A
 25. kolo
122 2.2. 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - Předklášteří 3:1 (14,-23,17,11)
123 10.2. 10:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - SK Duhovka Břeclav, z.s.
124 10.2. 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - DDM Kuřim 0:3 (-22,-16,-17)
125 18.2. 18:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A 3:0 (10,14,15)
 26. kolo
127 2.2. 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - Předklášteří 3:0 (23,22,22)
128 10.2. 13:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - SK Duhovka Břeclav, z.s.
129 10.2. 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - DDM Kuřim 0:3 (-19,-17,-20)
130 25.2. 18:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A 3:0 (22,17,15)
 27. kolo
132 24.2. 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B 1:3 (-18,-17,22,-16)
133 24.2. 10:00 DDM Kuřim - Lokomotiva FOSFA Břeclav 0:3 (-15,-16,-18)
134 24.2. 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A
135 24.2. 10:00 Předklášteří - ---
 28. kolo
137 24.2. 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B 3:0 (28,17,16)
138 24.2. 13:00 DDM Kuřim - Lokomotiva FOSFA Břeclav 1:3 (-21,24,-13,-22)
139 24.2. 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A
140 24.2. 13:00 Předklášteří - ---
 29. kolo
142 3.3. 10:00 --- - SK Duhovka Břeclav, z.s.
143 3.3. 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - DDM Kuřim 0:3 (-9,-15,-11)
144 3.3. 10:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A 3:1 (14,-21,25,22)
145 3.3. 09:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 1:3 (17,-20,-10,-14)
 30. kolo
147 3.3. 13:00 --- - SK Duhovka Břeclav, z.s.
148 3.3. 16:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - DDM Kuřim 0:3 (-19,-20,-16)
149 3.3. 13:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A 3:0 (13,17,18)
150 3.3. 11:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-18,-18,-21)
 31. kolo
152 10.3. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Lokomotiva FOSFA Břeclav 3:1 (-21,21,7,20)
153 10.3. 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A 3:0 (15,23,11)
154 10.3. 10:00 DDM Kuřim - ---
155 10.3. 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Předklášteří X:3
 32. kolo
157 10.3. 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Lokomotiva FOSFA Břeclav 3:2 (15,-14,24,-20,10)
158 10.3. 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A 3:0 (14,18,19)
159 10.3. 13:00 DDM Kuřim - ---
160 10.3. 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Předklášteří X:3
 33. kolo
162 17.3. 10:00 Předklášteří - DDM Kuřim 0:3 (-10,-12,-7)
163 17.3. 10:00 --- - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A
164 17.3. 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-12,-12,-10)
165 17.3. 10:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B 3:0 (16,8,15)
 34. kolo
167 17.3. 13:00 Předklášteří - DDM Kuřim 0:3 (-12,-8,-19)
168 17.3. 13:00 --- - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A
169 17.3. 16:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-9,-11,-8)
170 17.3. 13:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B 3:2 (-22,8,-22,14,7)
 35. kolo
172 24.3. 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A 3:0 (2,9,18)
173 24.3. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - ---
174 24.3. 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Předklášteří 3:0 (19,26,21)
175 24.3. 10:00 DDM Kuřim - SK Duhovka Břeclav, z.s.
 36. kolo
177 24.3. 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A 3:0 (20,11,17)
178 24.3. 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - ---
179 24.3. 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Předklášteří 3:0 (20,18,19)
180 24.3. 13:00 DDM Kuřim - SK Duhovka Břeclav, z.s.