| 1. kolo |
2 |
22.11. 18:00 |
TJ Tatran Prachatice, z.s. |
- |
TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. |
2:3 (22,-19,15,-24,-11) |
3 |
24.4. 19:30 |
SK Špaček |
- |
TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" |
|
4 |
31.8. 17:30 |
Tělocvičná jednota Sokol Křemže |
- |
Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. |
3:0 (14,19,25) |
5 |
30.8. 19:30 |
TJ Slavoj Ledenice z.s. |
- |
TJ Meteor České Budějovice z.s. |
3:2 (-20,22,-20,23,9) |
| 2. kolo |
7 |
5.9. 19:00 |
Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. |
- |
TJ Slavoj Ledenice z.s. |
0:3 (-22,-16,-18) |
8 |
6.9. 17:00 |
TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Křemže |
1:3 (-17,15,-13,-14) |
9 |
20.3. 20:30 |
TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. |
- |
SK Špaček |
0:3 (-20,-15,-21) |
10 |
17.4. 18:00 |
TJ Sokol Radomyšl |
- |
TJ Tatran Prachatice, z.s. |
|
| 3. kolo |
12 |
11.9. 17:30 |
SK Špaček |
- |
TJ Sokol Radomyšl |
3:1 (15,14,-21,14) |
13 |
14.9. 17:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Křemže |
- |
TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. |
3:0 (8,21,15) |
14 |
13.9. 19:30 |
TJ Slavoj Ledenice z.s. |
- |
TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" |
3:0 (24,20,21) |
15 |
6.9. 17:00 |
TJ Meteor České Budějovice z.s. |
- |
Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. |
3:0 (16,15,20) |
| 4. kolo |
17 |
20.9. 17:00 |
TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" |
- |
TJ Meteor České Budějovice z.s. |
2:3 (22,14,-21,-18,-12) |
18 |
18.9. 17:00 |
TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. |
- |
TJ Slavoj Ledenice z.s. |
3:1 (19,14,-14,18) |
19 |
18.9. 17:00 |
TJ Sokol Radomyšl |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Křemže |
2:3 (-23,-18,14,4,-16) |
20 |
25.9. 19:00 |
SK Špaček |
- |
TJ Tatran Prachatice, z.s. |
0:3 (-22,-25,-11) |
| 5. kolo |
22 |
25.4. 18:30 |
Tělocvičná jednota Sokol Křemže |
- |
TJ Tatran Prachatice, z.s. |
|
23 |
25.10. 19:30 |
TJ Slavoj Ledenice z.s. |
- |
TJ Sokol Radomyšl |
3:0 (20,18,22) |
24 |
25.9. 17:00 |
TJ Meteor České Budějovice z.s. |
- |
TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. |
3:2 (-23,19,15,-22,9) |
25 |
26.9. 19:00 |
Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. |
- |
TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" |
2:3 (-24,20,16,-19,-8) |
| 6. kolo |
27 |
13.5. 17:30 |
TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. |
- |
Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. |
|
28 |
2.10. 17:00 |
TJ Sokol Radomyšl |
- |
TJ Meteor České Budějovice z.s. |
3:0 (11,19,26) |
29 |
4.10. 18:30 |
TJ Tatran Prachatice, z.s. |
- |
TJ Slavoj Ledenice z.s. |
2:3 (12,15,-20,-20,-13) |
30 |
2.10. 17:00 |
SK Špaček |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Křemže |
3:2 (21,-18,15,-15,12) |
| 7. kolo |
32 |
11.10. 19:30 |
TJ Slavoj Ledenice z.s. |
- |
SK Špaček |
0:3 (-16,-12,-20) |
33 |
21.2. 18:00 |
TJ Tatran Prachatice, z.s. |
- |
TJ Meteor České Budějovice z.s. |
3:1 (11,21,-18,16) |
34 |
10.10. 19:00 |
Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. |
- |
TJ Sokol Radomyšl |
3:1 (-24,16,20,20) |
35 |
11.10. 18:30 |
TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" |
- |
TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. |
3:1 (-18,17,14,21) |
| 8. kolo |
37 |
16.10. 17:00 |
TJ Sokol Radomyšl |
- |
TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" |
3:X |
38 |
18.10. 18:30 |
TJ Tatran Prachatice, z.s. |
- |
Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. |
3:1 (20,24,-21,19) |
39 |
18.10. 20:30 |
SK Špaček |
- |
TJ Meteor České Budějovice z.s. |
2:3 (-22,21,21,-21,-14) |
40 |
19.10. 18:30 |
Tělocvičná jednota Sokol Křemže |
- |
TJ Slavoj Ledenice z.s. |
3:1 (-21,17,20,20) |
| 9. kolo |
42 |
9.11. 18:30 |
Tělocvičná jednota Sokol Křemže |
- |
TJ Meteor České Budějovice z.s. |
3:1 (13,-22,18,17) |
43 |
24.10. 19:00 |
Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. |
- |
SK Špaček |
1:3 (16,-24,-14,-18) |
44 |
25.10. 18:30 |
TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" |
- |
TJ Tatran Prachatice, z.s. |
1:3 (-22,21,-19,-20) |
45 |
3.6. 17:30 |
TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. |
- |
TJ Sokol Radomyšl |
|
| 10. kolo |
47 |
1.11. 20:15 |
TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. |
- |
TJ Tatran Prachatice, z.s. |
0:3 (-11,-10,-23) |
48 |
22.11. 18:30 |
TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" |
- |
SK Špaček |
0:3 (-22,-17,-20) |
49 |
31.10. 19:00 |
Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Křemže |
3:2 (19,23,-19,-12,16) |
50 |
22.5. 17:30 |
TJ Meteor České Budějovice z.s. |
- |
TJ Slavoj Ledenice z.s. |
|
| 11. kolo |
52 |
22.4. 19:30 |
TJ Slavoj Ledenice z.s. |
- |
Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. |
|
53 |
10.12. 17:00 |
Tělocvičná jednota Sokol Křemže |
- |
TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" |
3:0 (18,13,16) |
54 |
8.11. 20:30 |
SK Špaček |
- |
TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. |
2:3 (-21,-15,12,13,-6) |
55 |
8.11. 18:00 |
TJ Tatran Prachatice, z.s. |
- |
TJ Sokol Radomyšl |
|
| 12. kolo |
57 |
13.11. 17:30 |
TJ Sokol Radomyšl |
- |
SK Špaček |
1:3 (22,-21,-20,-16) |
58 |
15.11. 20:30 |
TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Křemže |
0:3 (-20,-23,-19) |
59 |
15.11. 18:00 |
TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" |
- |
TJ Slavoj Ledenice z.s. |
0:3 (-19,-22,-23) |
60 |
21.11. 19:00 |
Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. |
- |
TJ Meteor České Budějovice z.s. |
1:3 (-19,-21,16,-21) |
| 13. kolo |
62 |
15.5. 17:30 |
TJ Meteor České Budějovice z.s. |
- |
TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" |
|
63 |
1.5. 19:30 |
TJ Slavoj Ledenice z.s. |
- |
TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. |
|
64 |
29.4. 17:30 |
Tělocvičná jednota Sokol Křemže |
- |
TJ Sokol Radomyšl |
|
65 |
29.4. 17:30 |
TJ Tatran Prachatice, z.s. |
- |
SK Špaček |
|
| 14. kolo |
67 |
6.5. 17:30 |
TJ Tatran Prachatice, z.s. |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Křemže |
|
68 |
6.5. 17:30 |
TJ Sokol Radomyšl |
- |
TJ Slavoj Ledenice z.s. |
|
69 |
6.5. 17:30 |
TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. |
- |
TJ Meteor České Budějovice z.s. |
|
70 |
6.5. 17:30 |
TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" |
- |
Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. |
|
| 15. kolo |
72 |
3.10. 19:00 |
Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. |
- |
TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. |
3:0 (23,23,25) |
73 |
13.5. 17:30 |
TJ Meteor České Budějovice z.s. |
- |
TJ Sokol Radomyšl |
|
74 |
13.5. 17:30 |
TJ Slavoj Ledenice z.s. |
- |
TJ Tatran Prachatice, z.s. |
|
75 |
13.5. 17:30 |
Tělocvičná jednota Sokol Křemže |
- |
SK Špaček |
|
| 16. kolo |
77 |
20.5. 17:30 |
SK Špaček |
- |
TJ Slavoj Ledenice z.s. |
|
78 |
20.5. 17:30 |
TJ Meteor České Budějovice z.s. |
- |
TJ Tatran Prachatice, z.s. |
|
79 |
20.5. 17:30 |
TJ Sokol Radomyšl |
- |
Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. |
|
80 |
20.5. 17:30 |
TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. |
- |
TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" |
|
| 17. kolo |
82 |
27.5. 17:30 |
TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" |
- |
TJ Sokol Radomyšl |
|
83 |
27.5. 17:30 |
Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. |
- |
TJ Tatran Prachatice, z.s. |
|
84 |
29.5. 17:30 |
TJ Meteor České Budějovice z.s. |
- |
SK Špaček |
|
85 |
29.5. 19:30 |
TJ Slavoj Ledenice z.s. |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Křemže |
|
| 18. kolo |
87 |
3.6. 17:30 |
TJ Meteor České Budějovice z.s. |
- |
Tělocvičná jednota Sokol Křemže |
|
88 |
3.6. 17:30 |
SK Špaček |
- |
Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. |
|
89 |
3.6. 17:30 |
TJ Tatran Prachatice, z.s. |
- |
TJ Hluboká nad Vltavou, z.s. "B" |
|
90 |
18.10. 18:00 |
TJ Sokol Radomyšl |
- |
TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z.s. |
3:1 (-23,18,15,17) |
Vedoucí soutěže: Jiří Kratochvíl, tel.: 602 105 014, e-mail: regionck@seznam.cz