EX-M

Extraliga muži - 1. část soutěže
TabulkaUVPKSMB
1.VK Jihostroj České Budějovice15132042:91261:105539
2.Kladno volejbal cz15132042:191430:130638
3.VK Dukla Liberec15123038:141238:106836
4.ČEZ Karlovarsko15123039:131235:105934
5.Volejbal Brno1495030:181103:104728
6.VK Euro Sitex Příbram1578025:261149:113522
7.VK Ostrava, s.r.o.1578026:291231:125921
8.Fatra Zlín15510020:341192:126816
9.SK Volejbal Ústí nad Labem15510019:341152:124314
10.VolleyTeam ČZU Praha15411017:381159:127110
11.VK Benátky nad Jizerou15213014:421128:13438
12.AERO Odolena Voda1401406:42960:11841
 

Rozpis zápasů

 1. kolo
1 30.9. 18:00 Liberec - Praha 3:0 (15,18,16)
2 30.9. 18:00 Kladno - Ústí n. L. 3:0 (22,17,23)
3 30.9. 19:00 Karlovarsko - Odolena Voda 3:0 (20,24,15)
4 4.10. 18:00 Příbram - Č. Budějovice 0:3 (-22,-22,-17)
5 30.9. 17:00 Zlín - Brno 0:3 (-20,-17,-24)
6 1.10. 18:00 Ostrava - Benátky n. J. 3:0 (18,23,26)
 2. kolo
7 7.10. 18:00 Praha - Benátky n. J. 3:2 (20,-24,17,-22,12)
8 7.10. 17:00 Zlín - Ostrava 3:1 (22,-17,20,20)
9 7.10. 18:00 Č. Budějovice - Brno 3:0 (16,21,22)
10 7.10. 18:00 Odolena Voda - Příbram 0:3 (-23,-25,-17)
11 7.10. 17:00 Ústí n. L. - Karlovarsko 0:3 (-23,-22,-16)
12 9.10. 20:15 Liberec - Kladno 3:1 (19,-20,19,20)
 3. kolo
13 14.10. 18:00 Kladno - Praha 3:1 (-23,17,13,21)
14 16.10. 20:10 Karlovarsko - Liberec 1:3 (23,-17,-23,-21)
15 14.10. 17:00 Příbram - Ústí n. L. 3:1 (-27,21,23,17)
16 14.10. 18:30 Brno - Odolena Voda 3:1 (22,-20,20,21)
17 14.10. 17:00 Ostrava - Č. Budějovice 0:3 (-21,-18,-21)
18 14.10. 17:00 Benátky n. J. - Zlín 2:3 (-20,-23,30,21,-13)
 4. kolo
19 21.10. 18:00 Praha - Zlín 3:0 (23,20,20)
20 19.10. 17:00 Č. Budějovice - Benátky n. J. 3:0 (21,13,18)
21 21.10. 18:00 Odolena Voda - Ostrava 1:3 (-20,27,-20,-23)
22 21.10. 16:30 Ústí n. L. - Brno 1:3 (22,-21,-23,-16)
23 21.10. 18:00 Liberec - Příbram 3:0 (17,22,15)
24 21.10. 18:00 Kladno - Karlovarsko 3:1 (23,23,-21,22)
 5. kolo
25 28.10. 18:00 Karlovarsko - Praha 3:0 (15,22,16)
26 28.10. 17:00 Příbram - Kladno 1:3 (-22,-21,22,-23)
27 26.10. 18:00 Brno - Liberec 0:3 (-9,-22,-22)
28 28.10. 17:00 Ostrava - Ústí n. L. 3:1 (17,-20,17,20)
29 28.10. 18:30 Benátky n. J. - Odolena Voda 3:2 (18,23,-23,-24,13)
30 28.10. 17:00 Zlín - Č. Budějovice 0:3 (-15,-23,-24)
 6. kolo
31 4.11. 18:00 Praha - Č. Budějovice 0:3 (-23,-20,-23)
32 6.11. 20:10 Odolena Voda - Zlín 0:3 (-26,-23,-17)
33 4.11. 17:00 Ústí n. L. - Benátky n. J. 3:0 (14,19,23)
34 4.11. 18:00 Liberec - Ostrava 3:1 (25,25,-26,20)
35 4.11. 16:00 Kladno - Brno 3:1 (22,14,-24,19)
36 4.11. 18:00 Karlovarsko - Příbram 3:0 (20,16,20)
 7. kolo
37 11.11. 17:00 Příbram - Praha 3:1 (-21,20,17,23)
38 9.11. 18:00 Brno - Karlovarsko 0:3 (-26,-22,-21)
39 11.11. 17:00 Ostrava - Kladno 2:3 (18,18,-23,-25,-12)
40 11.11. 17:00 Benátky n. J. - Liberec 0:3 (-20,-14,-15)
41 11.11. 17:00 Zlín - Ústí n. L. 2:3 (15,-19,20,-18,-10)
42 25.10. 19:00 Č. Budějovice - Odolena Voda 3:0 (17,20,14)
 8. kolo
43 18.11. 20:00 Praha - Odolena Voda 3:1 (19,22,-23,20)
44 18.11. 16:30 Ústí n. L. - Č. Budějovice 1:3 (-23,25,-23,-17)
45 23.11. 18:00 Liberec - Zlín 3:0 (15,20,17)
46 20.11. 18:00 Kladno - Benátky n. J. 3:1 (17,21,-23,20)
47 18.11. 16:00 Karlovarsko - Ostrava 3:0 (13,15,20)
48 18.11. 17:00 Příbram - Brno 0:3 (-15,-20,-22)
 9. kolo
49 25.11. 18:30 Brno - Praha 3:0 (19,23,21)
50 25.11. 17:00 Ostrava - Příbram 3:2 (14,-16,23,-14,15)
51 25.11. 18:30 Benátky n. J. - Karlovarsko 0:3 (-13,-17,-19)
52 25.11. 17:00 Zlín - Kladno 2:3 (16,21,-20,-20,-8)
53 27.11. 20:10 Liberec - Č. Budějovice 0:3 (-28,-25,-21)
54 25.11. 18:00 Odolena Voda - Ústí n. L. 0:3 (-21,-19,-25)
 10. kolo
55 2.12. 18:00 Praha - Ústí n. L. 1:3 (-23,-23,20,-22)
56 2.12. 18:00 Liberec - Odolena Voda 3:0 (20,12,19)
57 2.12. 18:00 Kladno - Č. Budějovice 3:1 (29,-21,23,30)
58 29.11. 19:00 Karlovarsko - Zlín 3:0 (23,14,18)
59 2.12. 17:00 Příbram - Benátky n. J. 3:0 (20,14,18)
60 2.12. 19:00 Brno - Ostrava 3:1 (19,-20,14,23)
 11. kolo
61 9.12. 17:00 Ostrava - Praha 3:0 (19,22,23)
62 9.12. 18:30 Benátky n. J. - Brno 0:3 (-17,-18,-17)
63 9.12. 17:00 Zlín - Příbram 0:3 (-22,-15,-22)
64 11.12. 20:15 Č. Budějovice - Karlovarsko 2:3 (17,-22,24,-20,-13)
65 9.12. 18:00 Odolena Voda - Kladno 1:3 (18,-19,-14,-13)
66 9.12. 17:00 Ústí n. L. - Liberec 0:3 (-23,-21,-19)
 12. kolo
67 14.12. 18:00 Praha - Liberec 0:3 (-15,-18,-22)
68 14.12. 18:00 Ústí n. L. - Kladno 0:3 (-16,-20,-22)
69 16.12. 18:00 Odolena Voda - Karlovarsko 0:3 (-17,-20,-14)
70 16.12. 18:00 Č. Budějovice - Příbram 3:0 (28,20,18)
71 14.12. 18:00 Brno - Zlín 3:0 (24,21,17)
72 16.12. 17:00 Benátky n. J. - Ostrava 1:3 (23,-24,-23,-17)
 13. kolo
73 21.12. 18:00 Benátky n. J. - Praha 2:3 (20,-19,14,-16,-5)
74 28.12. 17:00 Ostrava - Zlín 0:3 (-19,-31,-27)
75 28.12. 16:05 Brno - Č. Budějovice 2:3 (-21,22,-20,23,-11)
76 28.12. 18:00 Příbram - Odolena Voda 3:0 (13,21,17)
77 28.12. 18:00 Karlovarsko - Ústí n. L. 3:0 (14,24,20)
78 16.12. 17:00 Kladno - Liberec 2:3 (-24,16,-20,19,-15)
 14. kolo
79 6.1. 18:00 Praha - Kladno 1:3 (-20,19,-24,-23)
80 6.1. 18:00 Liberec - Karlovarsko 2:3 (22,-21,-24,21,-7)
81 6.1. 17:00 Ústí n. L. - Příbram 3:1 (-23,20,20,22)
82 18.2. 17:00 Odolena Voda - Brno
83 6.1. 18:00 Č. Budějovice - Ostrava 3:0 (12,21,15)
84 6.1. 17:00 Zlín - Benátky n. J. 1:3 (-36,18,-19,-32)
 15. kolo
85 13.1. 17:00 Zlín - Praha 3:1 (-23,15,17,23)
86 13.1. 17:00 Benátky n. J. - Č. Budějovice 0:3 (-17,-19,-13)
87 13.1. 18:00 Ostrava - Odolena Voda 3:0 (19,24,16)
88 13.1. 16:30 Brno - Ústí n. L. 3:0 (18,23,20)
89 13.1. 17:00 Příbram - Liberec 3:0 (22,16,23)
90 13.1. 18:00 Karlovarsko - Kladno 1:3 (23,-21,-22,-18)
 16. kolo
91 20.1. 18:00 Praha - Karlovarsko
92 20.1. 18:00 Kladno - Příbram
93 22.1. 17:00 Liberec - Brno
94 20.1. 17:00 Ústí n. L. - Ostrava
95 20.1. 18:00 Odolena Voda - Benátky n. J.
96 20.1. 18:00 Č. Budějovice - Zlín
 17. kolo
97 27.1. 19:00 Č. Budějovice - Praha
98 25.1. 17:00 Zlín - Odolena Voda
99 27.1. 17:00 Benátky n. J. - Ústí n. L.
100 27.1. 17:00 Ostrava - Liberec
101 27.1. 18:00 Brno - Kladno
102 27.1. 17:00 Příbram - Karlovarsko
 18. kolo
103 3.2. 18:00 Praha - Příbram
104 3.2. 16:00 Karlovarsko - Brno
105 3.2. 18:00 Kladno - Ostrava
106 3.2. 18:00 Liberec - Benátky n. J.
107 5.2. 19:15 Ústí n. L. - Zlín
108 3.2. 18:00 Odolena Voda - Č. Budějovice
 19. kolo
109 10.2. 18:00 Odolena Voda - Praha
110 10.2. 18:00 Č. Budějovice - Ústí n. L.
111 10.2. 17:00 Zlín - Liberec
112 10.2. 18:30 Benátky n. J. - Kladno
113 10.2. 17:00 Ostrava - Karlovarsko
114 10.2. 18:00 Brno - Příbram
 20. kolo
115 17.2. 18:00 Praha - Brno
116 17.2. 17:00 Příbram - Ostrava
117 17.2. 19:00 Karlovarsko - Benátky n. J.
118 17.2. 18:00 Kladno - Zlín
119 17.2. 18:00 Č. Budějovice - Liberec
120 17.2. 17:00 Ústí n. L. - Odolena Voda
 21. kolo
121 3.3. 17:00 Ústí n. L. - Praha
122 3.3. 18:00 Odolena Voda - Liberec
123 3.3. 17:00 Č. Budějovice - Kladno
124 3.3. 17:00 Zlín - Karlovarsko
125 3.3. 16:00 Benátky n. J. - Příbram
126 3.3. 17:00 Ostrava - Brno
 22. kolo
127 10.3. 18:00 Praha - Ostrava
128 10.3. 19:00 Brno - Benátky n. J.
129 10.3. 17:00 Příbram - Zlín
130 10.3. 18:00 Karlovarsko - Č. Budějovice
131 10.3. 18:00 Kladno - Odolena Voda
132 10.3. 18:00 Liberec - Ústí n. L.
Vedoucí soutěže: Ing. Ivan IRO, Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6, MT: 725964880; Fax: 245006209; E-mail: iro@cvf.cz; Skype: ivoiro1967; ICQ: 78496047