EX-KKY-B

1. část soutěže - skupina B
TabulkaUVPKSMB
1.VK Prostějov, spolek02200:00:00
2.TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s.02200:00:00
3.Tělocvičná jednota Sokol Šternberk02200:00:00
4.Volejbal Přerov, z.s.02200:00:00
5.VK KP Brno02200:00:00
6.TJ Ostrava A02200:00:00
 

Rozpis zápasů

 1. kolo
1 21.9. 10:00 TJ Ostrava A - VK KP Brno
2 21.9. 10:00 Volejbal Přerov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šternberk
3 21.9. 11:00 VK Prostějov, spolek - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s.
 2. kolo
4 21.9. 14:00 TJ Ostrava A - VK KP Brno
5 21.9. 14:00 Volejbal Přerov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šternberk
6 21.9. 15:00 VK Prostějov, spolek - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s.
 3. kolo
7 28.9. 10:00 VK KP Brno - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s.
8 28.9. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk - VK Prostějov, spolek
9 28.9. 10:00 TJ Ostrava A - Volejbal Přerov, z.s.
 4. kolo
10 28.9. 14:00 VK KP Brno - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s.
11 28.9. 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk - VK Prostějov, spolek
12 28.9. 14:00 TJ Ostrava A - Volejbal Přerov, z.s.
 5. kolo
13 5.10. 10:00 Volejbal Přerov, z.s. - VK KP Brno
14 5.10. 11:00 VK Prostějov, spolek - TJ Ostrava A
15 5.10. 09:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šternberk
 6. kolo
16 5.10. 14:00 Volejbal Přerov, z.s. - VK KP Brno
17 5.10. 15:00 VK Prostějov, spolek - TJ Ostrava A
18 5.10. 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šternberk
 7. kolo
19 12.10. 10:00 VK KP Brno - Tělocvičná jednota Sokol Šternberk
20 12.10. 10:00 TJ Ostrava A - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s.
21 12.10. 09:00 Volejbal Přerov, z.s. - VK Prostějov, spolek
 8. kolo
22 12.10. 14:00 VK KP Brno - Tělocvičná jednota Sokol Šternberk
23 12.10. 14:00 TJ Ostrava A - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s.
24 12.10. 13:00 Volejbal Přerov, z.s. - VK Prostějov, spolek
 9. kolo
25 2.11. 11:00 VK Prostějov, spolek - VK KP Brno
26 2.11. 11:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Volejbal Přerov, z.s.
27 2.11. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk - TJ Ostrava A
 10. kolo
28 2.11. 15:00 VK Prostějov, spolek - VK KP Brno
29 2.11. 15:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Volejbal Přerov, z.s.
30 2.11. 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk - TJ Ostrava A
 11. kolo
31 9.11. 10:00 VK KP Brno - TJ Ostrava A
32 9.11. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk - Volejbal Přerov, z.s.
33 9.11. 11:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VK Prostějov, spolek
 12. kolo
34 9.11. 14:00 VK KP Brno - TJ Ostrava A
35 9.11. 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk - Volejbal Přerov, z.s.
36 9.11. 15:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VK Prostějov, spolek
 13. kolo
37 30.11. 09:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VK KP Brno
38 30.11. 11:00 VK Prostějov, spolek - Tělocvičná jednota Sokol Šternberk
39 30.11. 09:00 Volejbal Přerov, z.s. - TJ Ostrava A
 14. kolo
40 30.11. 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VK KP Brno
41 30.11. 15:00 VK Prostějov, spolek - Tělocvičná jednota Sokol Šternberk
42 30.11. 13:00 Volejbal Přerov, z.s. - TJ Ostrava A
 15. kolo
43 7.12. 10:00 VK KP Brno - Volejbal Přerov, z.s.
44 7.12. 10:00 TJ Ostrava A - VK Prostějov, spolek
45 7.12. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s.
 16. kolo
46 7.12. 14:00 VK KP Brno - Volejbal Přerov, z.s.
47 7.12. 14:00 TJ Ostrava A - VK Prostějov, spolek
48 7.12. 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s.
 17. kolo
49 18.1. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk - VK KP Brno
50 18.1. 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - TJ Ostrava A
51 18.1. 11:00 VK Prostějov, spolek - Volejbal Přerov, z.s.
 18. kolo
52 18.1. 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Šternberk - VK KP Brno
53 18.1. 14:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - TJ Ostrava A
54 18.1. 15:00 VK Prostějov, spolek - Volejbal Přerov, z.s.
 19. kolo
55 26.1. 10:00 VK KP Brno - VK Prostějov, spolek
56 26.1. 10:00 Volejbal Přerov, z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s.
57 26.1. 10:00 TJ Ostrava A - Tělocvičná jednota Sokol Šternberk
 20. kolo
58 26.1. 14:00 VK KP Brno - VK Prostějov, spolek
59 26.1. 14:00 Volejbal Přerov, z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s.
60 26.1. 14:00 TJ Ostrava A - Tělocvičná jednota Sokol Šternberk
Vedoucí soutěže: Jan ZATLOUKAL, E. Beneše 15/21, 796 03 Prostějov<br/>MT: 777 311 108, TB: 582 365 368, E-mail: zatloukal@cvf.cz