EX-KKY-A

Extraliga kadetky - 1. část soutěže - skupina A
TabulkaUVPKSMB
1.Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek00000:00:00
2.Volejbal Plzeň00000:00:00
3.Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s.00000:00:00
4.Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno00000:00:00
5.VK Dukla Liberec00000:00:00
6.VK ČEZ České Budějovice00000:00:00
 

Rozpis zápasů

 1. kolo
1 22.9. 10:00 Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek - VK Č. Budějovice
2 22.9. 10:00 TJ Lokomotiva Plzeň z.s. - VK Dukla Liberec
3 22.9. 10:00 Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. - SG LD Brno
 2. kolo
4 22.9. 14:00 Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek - VK Č. Budějovice
5 22.9. 14:00 TJ Lokomotiva Plzeň z.s. - VK Dukla Liberec
6 22.9. 14:00 Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. - SG LD Brno
 3. kolo
7 29.9. 10:00 VK Č. Budějovice - SG LD Brno
8 30.9. 10:00 VK Dukla Liberec - Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s.
9 29.9. 10:00 Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek - TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
 4. kolo
10 29.9. 14:00 VK Č. Budějovice - SG LD Brno
11 30.9. 14:00 VK Dukla Liberec - Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s.
12 29.9. 14:00 Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek - TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
 5. kolo
13 6.10. 10:00 TJ Lokomotiva Plzeň z.s. - VK Č. Budějovice
14 6.10. 10:00 Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. - Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek
15 6.10. 10:00 SG LD Brno - VK Dukla Liberec
 6. kolo
16 6.10. 14:00 TJ Lokomotiva Plzeň z.s. - VK Č. Budějovice
17 6.10. 14:00 Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. - Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek
18 6.10. 14:00 SG LD Brno - VK Dukla Liberec
 7. kolo
19 27.10. 10:00 VK Č. Budějovice - VK Dukla Liberec
20 27.10. 10:00 Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek - SG LD Brno
21 27.10. 10:00 TJ Lokomotiva Plzeň z.s. - Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s.
 8. kolo
22 27.10. 14:00 VK Č. Budějovice - VK Dukla Liberec
23 27.10. 14:00 Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek - SG LD Brno
24 27.10. 14:00 TJ Lokomotiva Plzeň z.s. - Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s.
 9. kolo
25 3.11. 10:00 Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. - VK Č. Budějovice
26 3.11. 10:00 SG LD Brno - TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
27 3.11. 10:00 VK Dukla Liberec - Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek
 10. kolo
28 3.11. 14:00 Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. - VK Č. Budějovice
29 3.11. 14:00 SG LD Brno - TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
30 3.11. 14:00 VK Dukla Liberec - Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek
 11. kolo
31 10.11. 10:00 VK Č. Budějovice - Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek
32 24.11. 10:00 VK Dukla Liberec - TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
33 10.11. 10:00 SG LD Brno - Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s.
 12. kolo
34 10.11. 14:00 VK Č. Budějovice - Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek
35 24.11. 14:00 VK Dukla Liberec - TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
36 10.11. 14:00 SG LD Brno - Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s.
 13. kolo
37 1.12. 10:00 SG LD Brno - VK Č. Budějovice
38 1.12. 10:00 Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. - VK Dukla Liberec
39 1.12. 10:00 TJ Lokomotiva Plzeň z.s. - Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek
 14. kolo
40 1.12. 14:00 SG LD Brno - VK Č. Budějovice
41 1.12. 14:00 Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. - VK Dukla Liberec
42 1.12. 14:00 TJ Lokomotiva Plzeň z.s. - Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek
 15. kolo
43 8.12. 10:00 VK Č. Budějovice - TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
44 8.12. 10:00 Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek - Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s.
45 8.12. 10:00 VK Dukla Liberec - SG LD Brno
 16. kolo
46 8.12. 14:00 VK Č. Budějovice - TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
47 8.12. 14:00 Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek - Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s.
48 8.12. 14:00 VK Dukla Liberec - SG LD Brno
 17. kolo
49 12.1. 10:00 VK Dukla Liberec - VK Č. Budějovice
50 12.1. 10:00 SG LD Brno - Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek
51 12.1. 10:00 Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. - TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
 18. kolo
52 12.1. 14:00 VK Dukla Liberec - VK Č. Budějovice
53 12.1. 14:00 SG LD Brno - Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek
54 12.1. 14:00 Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. - TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
 19. kolo
55 19.1. 10:00 VK Č. Budějovice - Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s.
56 20.1. 10:00 TJ Lokomotiva Plzeň z.s. - SG LD Brno
57 20.1. 10:00 Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek - VK Dukla Liberec
 20. kolo
58 19.1. 14:00 VK Č. Budějovice - Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s.
59 20.1. 14:00 TJ Lokomotiva Plzeň z.s. - SG LD Brno
60 20.1. 14:00 Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek - VK Dukla Liberec
Vedoucí soutěže: Jan ZATLOUKAL, E. Beneše 15/21, 796 03 Prostějov<br/>MT: 777 311 108, TB: 582 365 368, E-mail: zatloukal@cvf.cz