B-M-S
Městská soutěž mužů
Tabulka | U | V | P | K | S | M | B | |
1. | SK Nový Lískovec | 6 | 6 | 0 | 0 | 18:4 | 504:429 | 16 |
2. | Tělocvičná jednota Sokol Brno - Řečkovice | 6 | 5 | 1 | 0 | 17:9 | 561:544 | 14 |
3. | Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec | 5 | 3 | 2 | 0 | 13:9 | 493:434 | 10 |
4. | Orel jednota Brno - Židenice | 6 | 1 | 5 | 0 | 7:16 | 477:523 | 5 |
5. | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:3 | 89:96 | 0 |
6. | Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice | 6 | 0 | 6 | 0 | 3:18 | 413:511 | 0 |
Rozpis zápasů
1. kolo | |||||
---|---|---|---|---|---|
1 | 5.9. 17:30 | SK Nový Lískovec | - | Sokol Husovice | 3:0 (19,23,21) |
2 | 5.9. 17:30 | Orel Židenice B | - | Sokol Řečkovice B | 0:3 (-23,-20,-19) |
3 | 5.9. 17:30 | SKP Kometa Brno D | - | Sokol Starý Lískovec | |
2. kolo | |||||
4 | 7.9. 17:30 | Sokol Husovice | - | Sokol Starý Lískovec | 0:3 (-18,-19,-22) |
5 | 7.9. 17:30 | Sokol Řečkovice B | - | SKP Kometa Brno D | 3:1 (19,-21,22,23) |
6 | 7.9. 17:30 | SK Nový Lískovec | - | Orel Židenice B | 3:0 (16,21,22) |
3. kolo | |||||
7 | 12.9. 17:30 | Orel Židenice B | - | Sokol Husovice | 3:1 (18,-19,17,23) |
8 | 12.9. 17:30 | SKP Kometa Brno D | - | SK Nový Lískovec | |
9 | 12.9. 17:30 | Sokol Starý Lískovec | - | Sokol Řečkovice B | 2:3 (-18,14,22,-22,-13) |
4. kolo | |||||
10 | 14.9. 17:30 | Sokol Husovice | - | Sokol Řečkovice B | 1:3 (-21,19,-19,-16) |
11 | 14.9. 17:30 | SK Nový Lískovec | - | Sokol Starý Lískovec | 3:2 (23,-17,-15,20,11) |
12 | 14.9. 17:30 | Orel Židenice B | - | SKP Kometa Brno D | |
5. kolo | |||||
13 | 19.9. 17:30 | SKP Kometa Brno D | - | Sokol Husovice | |
14 | 19.9. 17:30 | Sokol Starý Lískovec | - | Orel Židenice B | 3:2 (-24,-24,15,23,9) |
15 | 19.9. 17:30 | Sokol Řečkovice B | - | SK Nový Lískovec | 2:3 (20,20,-15,-17,-13) |
6. kolo | |||||
16 | 21.9. 17:30 | Sokol Husovice | - | SK Nový Lískovec | 0:3 (-21,-10,-18) |
17 | 21.9. 17:30 | Sokol Řečkovice B | - | Orel Židenice B | 3:2 (20,-22,-12,20,14) |
18 | 21.9. 17:30 | Sokol Starý Lískovec | - | SKP Kometa Brno D | |
7. kolo | |||||
19 | 26.9. 17:30 | Sokol Starý Lískovec | - | Sokol Husovice | 3:1 (14,19,-23,20) |
20 | 26.9. 17:30 | SKP Kometa Brno D | - | Sokol Řečkovice B | |
21 | 26.9. 17:30 | Orel Židenice B | - | SK Nový Lískovec | 0:3 (-25,-11,-23) |
8. kolo | |||||
22 | 14.5. 17:30 | Sokol Husovice | - | Orel Židenice B | |
23 | 14.5. 17:30 | SK Nový Lískovec | - | SKP Kometa Brno D | |
24 | 14.5. 17:30 | Sokol Řečkovice B | - | Sokol Starý Lískovec | |
9. kolo | |||||
25 | 16.5. 17:30 | Sokol Řečkovice B | - | Sokol Husovice | |
26 | 16.5. 17:30 | Sokol Starý Lískovec | - | SK Nový Lískovec | |
27 | 16.5. 17:30 | SKP Kometa Brno D | - | Orel Židenice B | |
10. kolo | |||||
28 | 21.5. 17:30 | Sokol Husovice | - | SKP Kometa Brno D | |
29 | 21.5. 17:30 | Orel Židenice B | - | Sokol Starý Lískovec | |
30 | 21.5. 17:30 | SK Nový Lískovec | - | Sokol Řečkovice B | |
11. kolo | |||||
31 | 23.5. 17:30 | SK Nový Lískovec | - | Sokol Husovice | |
32 | 23.5. 17:30 | Orel Židenice B | - | Sokol Řečkovice B | |
33 | 23.5. 17:30 | SKP Kometa Brno D | - | Sokol Starý Lískovec | |
12. kolo | |||||
34 | 28.5. 17:30 | Sokol Husovice | - | Sokol Starý Lískovec | |
35 | 28.5. 17:30 | Sokol Řečkovice B | - | SKP Kometa Brno D | |
36 | 28.5. 17:30 | SK Nový Lískovec | - | Orel Židenice B | |
13. kolo | |||||
37 | 30.5. 17:30 | Orel Židenice B | - | Sokol Husovice | |
38 | 30.5. 17:30 | SKP Kometa Brno D | - | SK Nový Lískovec | |
39 | 30.5. 17:30 | Sokol Starý Lískovec | - | Sokol Řečkovice B | |
14. kolo | |||||
40 | 4.6. 17:30 | Sokol Husovice | - | Sokol Řečkovice B | |
41 | 4.6. 17:30 | SK Nový Lískovec | - | Sokol Starý Lískovec | |
42 | 4.6. 17:30 | Orel Židenice B | - | SKP Kometa Brno D | |
15. kolo | |||||
43 | 6.6. 17:30 | SKP Kometa Brno D | - | Sokol Husovice | |
44 | 6.6. 17:30 | Sokol Starý Lískovec | - | Orel Židenice B | |
45 | 6.6. 17:30 | Sokol Řečkovice B | - | SK Nový Lískovec |