1-JKY-D

1. liga juniorky - 1. část soutěže - skupina D
TabulkaUVPKSMB
1.Tělocvičná jednota Sokol Geodézie Česká Třebová00000:00:00
2.Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí00000:00:00
3.VO Kavčí Hory, z.s.00000:00:00
4.Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov00000:00:00
5.SK Dansport Praha, z.s.00000:00:00
6.Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová II00000:00:00
 

Rozpis zápasů

 1. kolo
1 22.9. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová II
2 22.9. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - SK Dansport Praha
3 22.9. 10:00 VO Kavčí Hory, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov
 2. kolo
4 22.9. 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová II
5 22.9. 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - SK Dansport Praha
6 22.9. 14:00 VO Kavčí Hory, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov
 3. kolo
7 29.9. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová II - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov
8 29.9. 11:00 SK Dansport Praha - VO Kavčí Hory, z.s.
9 29.9. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí
 4. kolo
10 29.9. 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová II - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov
11 29.9. 15:00 SK Dansport Praha - VO Kavčí Hory, z.s.
12 29.9. 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí
 5. kolo
13 6.10. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová II
14 6.10. 10:00 VO Kavčí Hory, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová
15 6.10. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - SK Dansport Praha
 6. kolo
16 6.10. 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová II
17 6.10. 14:00 VO Kavčí Hory, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová
18 6.10. 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - SK Dansport Praha
 7. kolo
19 27.10. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová II - SK Dansport Praha
20 27.10. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov
21 27.10. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - VO Kavčí Hory, z.s.
 8. kolo
22 27.10. 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová II - SK Dansport Praha
23 27.10. 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov
24 27.10. 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - VO Kavčí Hory, z.s.
 9. kolo
25 3.11. 10:00 VO Kavčí Hory, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová II
26 3.11. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí
27 3.11. 10:00 SK Dansport Praha - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová
 10. kolo
28 3.11. 14:00 VO Kavčí Hory, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová II
29 3.11. 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí
30 3.11. 14:00 SK Dansport Praha - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová
 11. kolo
31 10.11. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová II - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová
32 10.11. 11:00 SK Dansport Praha - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí
33 10.11. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - VO Kavčí Hory, z.s.
 12. kolo
34 10.11. 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová II - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová
35 10.11. 15:00 SK Dansport Praha - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí
36 10.11. 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - VO Kavčí Hory, z.s.
 13. kolo
37 1.12. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová II
38 1.12. 10:00 VO Kavčí Hory, z.s. - SK Dansport Praha
39 1.12. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová
 14. kolo
40 1.12. 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová II
41 1.12. 14:00 VO Kavčí Hory, z.s. - SK Dansport Praha
42 1.12. 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová
 15. kolo
43 8.12. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová II - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí
44 8.12. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová - VO Kavčí Hory, z.s.
45 8.12. 11:00 SK Dansport Praha - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov
 16. kolo
46 8.12. 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová II - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí
47 8.12. 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová - VO Kavčí Hory, z.s.
48 8.12. 15:00 SK Dansport Praha - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov
 17. kolo
49 12.1. 11:00 SK Dansport Praha - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová II
50 12.1. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová
51 12.1. 10:00 VO Kavčí Hory, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí
 18. kolo
52 12.1. 15:00 SK Dansport Praha - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová II
53 12.1. 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová
54 12.1. 14:00 VO Kavčí Hory, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí
 19. kolo
55 20.1. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová II - VO Kavčí Hory, z.s.
56 20.1. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov
57 20.1. 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová - SK Dansport Praha
 20. kolo
58 20.1. 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová II - VO Kavčí Hory, z.s.
59 20.1. 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov
60 20.1. 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová - SK Dansport Praha
Vedoucí soutěže: Jan DREŠL, Olomoucká 74, 78501 Šternberk, MT: 731 028 778, E-mail: dresl@cvf.cz