Výsledkový servis probíhajícího Mistrovství světa žen 2018

Jak se daří jednotlivým týmům na Mistrovství světa žen 2018 v Japonsku? Níže naleznete výsledky, které budeme průběžně aktualizovat.

 

SKUPINA A (Yokohama)

  • Mexiko – Kamerun 1:3 (25:17, 23:25, 16:25, 21:25)
  • Německo – Nizozemsko 1:3 (25:22, 21:25, 22:25, 30:32)
  • Argentina – Japonsko 0:3 (15:25, 13:25, 12:25)
  • Kamerun – Německo 0:3 (14:25, 10:25, 16:25)
  • Argentina – Mexiko 0:3 (20:25, 23:25, 23:25)
  • Japonsko – Nizozemsko 2:3 (25:27, 25:16, 26:28, 25:19, 13:15)
  • Německo – Argentina 3:0 (25:21, 34:32, 25:18)
  • Nizozemsko – Kamerun 3:0 (25:16, 26:24, 25:18)
  • Mexiko – Japonsko 0:3 (15:25, 15:25, 15:25)
  • Argentina – Nizozemsko 0:3 (17:25, 17:25, 22:25)
  • Mexiko – Německo 0:3 (19:25, 17:25, 22:25)
  • Japonsko – Kamerun 3:0 (25:19, 25:20, 25:11)
  • Nizozemsko – Mexiko 3:0 (25:19, 25:14, 25:16)
  • Kamerun – Argentina 0:3 (22:25, 20:25, 12:25)
  • Německo - Japonsko 0:3 (25:27, 20:25, 24:26)

Konečná tabulka skupiny A

  zápasy výhra prohra    sety body
Nizozemsko     5     5     0   15:3   14
Japonsko     5     4     1   14:3   13
Německo     5     3     2   10:6     9
Mexiko     5     1     4    4:12     3
Argentina     5     1     4    3:12     3
Kamerun     5     1     4    3:13     3

 

SKUPINA B (Sapporo)

  • Bulharsko – Itálie 0:3 (15:25, 19:25, 22:25)
  • Turecko – Kanada 3:0 (25:18, 25:13, 25:15)
  • Čína – Kuba 3:0 (25:12, 25:23, 25:14)
  • Kanada – Itálie 0:3 (15:25, 15:25, 18:25)
  • Kuba – Bulharsko 0:3 (10:25, 20:25, 14:25)
  • Turecko – Čína 0:3 (18:25, 23:25, 23:25)
  • Itálie – Kuba 3:0 (25:11, 25:18, 25:20)
  • Bulharsko – Turecko 0:3 (17:25, 23:25, 12:25)
  • Čína – Kanada 3:0 (25:21, 25:21, 25:13)
  • Turecko – Itálie 0:3 (19:25, 21:25, 12:25)
  • Kanada – Kuba 3:1 (16:25, 25:13, 25:18, 25:20)
  • Čína – Bulharsko 3:1 (22:25, 25:22, 25:14, 25:17)
  • Bulharsko – Kanada 3:1 (23:25, 27:25, 25:21, 25:21)
  • Kuba – Turecko 1:3 (15:25, 14:25, 25:23, 7:25)
  • Itálie - Čína 3:1 (20:25, 26:24, 25:16, 25:20)

Konečná tabulka skupiny B

  zápasy výhra prohra   sety body
Itálie     5     5     0   15:1   15
Čína     5     4     1   13:4   12
Turecko     5     3     2     9:7     9
Bulharsko     5     2     3     7:10     6
Kanada     5     1     4     4:13     3
Kuba     5     0     5     2:15     0

 

SKUPINA C (Kóbe)

  • Rusko – Trinidad a Tobago 3:0 (25:21, 25:11, 25:12)
  • Ázerbájdžán – USA 0:3 (27:29, 21:25, 21:25)
  • Jižní Korea – Thajsko 2:3 (25:18, 22:25, 19:25, 25:13, 11:15)
  • USA – Trinidad a Tobago 3:0 (25:11, 25:11, 25:11)
  • Ázerbájdžán – Jižní Korea 3:1 (25:18, 25:18, 23:25, 25:18)
  • Thajsko – Rusko 2:3 (25:21, 25:17, 13:25, 21:25, 9:15)
  • Rusko – Ázerbájdžán 3:0 (25:21, 25:21, 25:22)
  • Trinidad a Tobago – Thajsko 1:3 (17:25, 17:25, 25:23, 11:25)
  • USA – Jižní Korea 3:1 (19:25, 25:21, 25:21, 25:18)
  • Ázerbájdžán – Trinidad a Tobago 3:0 (29:27, 25:16, 25:17)
  • Jižní Korea – Rusko 0:3 (23:25, 20:25, 15:25)
  • USA – Thajsko 3:2 (25:17, 25:16, 23:25, 21:25, 15:11)
  • Trinidad a Tobago – Jižní Korea 0:3 (24:26, 16:25, 23:25)
  • Thajsko – Ázerbájdžán 3:1 (25:22, 15:25, 25:19, 25:17)
  • Rusko - USA 2:3 (25:19, 20:25, 24:26, 25:12, 11:15)

Konečná tabulka skupiny C

  zápasy výhra prohra   sety body
USA     5     5     0   15:5   13
Rusko     5     4     1   14:5   12
Thajsko     5     3     2   13:10   10
Ázerbájdžán     5     2     3     7:10     6
Jižní Korea     5     1     4     7:12     4
Trinidad a Tobago     5     0     5     1:15     0

 

SKUPINA D (Hamamacu)

  • Portoriko – Brazílie 0:3 (25:27, 12:25, 7:25)
  • Dominikánská republika – Srbsko 0:3 (17:25, 20:25, 22:25)
  • Kazachstán – Keňa 0:3 (23:25, 22:25, 21:25)
  • Brazílie – Dominikánská republika 3:0 (25:15, 25:20, 25:22)
  • Kazachstán – Portoriko 0:3 (21:25, 15:25, 22:25)
  • Keňa – Srbsko 0:3 (16:25, 9:25, 8:25)
  • Dominikánská republika – Kazachstán 3:0 (25:22, 25:15, 25:19)
  • Portoriko – Keňa 3:0 (25:20, 25:22, 25:15)
  • Srbsko – Brazílie 3:0 (25:21, 25:18, 25:19)
  • Portoriko – Dominikánská republika 0:3 (22:25, 17:25, 20:25)
  • Kazachstán – Srbsko 0:3 (18:25, 16:25, 13:25)
  • Keňa – Brazílie 0:3 (13:25, 10:25, 16:25)
  • Srbsko – Portoriko 3:0 (25:23, 25:17, 27:25)
  • Dominikánská republika – Keňa 3:0 (25:5, 25:7, 25:15)
  • Brazílie - Kazachstán 3:0 (25:11, 25:20, 25:13)

Konečná tabulka skupiny D

  zápasy výhra prohra   sety body
Srbsko     5     5     0   15:0   15
Brazílie     5     4     1   12:3   12
Dominikánská republika     5     3     2     9:6     9
Portoriko     5     2     3     6:9     6
Keňa     5     1     4     3:12     3
Kazachstán     5     0     5     0:15     0

 

Do další fáze MS postupují z každé skupiny čtyři družstva

 

Další program:

7. - 11. 10. 2018

  • SKUPINA E (Nagoya) – A1,D1,A2,D2,A3,D3,A4,D4
  • SKUPINA F (Ósaka) – B1,C1,B2,C2,B3,C3,B4,C4

SKUPINA E (Nagoya)

  • Mexiko – Srbsko  0:3 (19:25, 17:25, 15:25)
  • Německo – Brazílie 3:2 (14:25, 19:25, 32:30, 25:19, 17:15)
  • Nizozemsko – Portoriko 3:0 (25:16, 25:15, 25:20)
  • Japonsko – Dominikánská republika 3:2 (25:17, 28:26, 22:25, 25:27, 15:11)
  • Německo – Srbsko 0:3 (14:25, 20:25, 20:25)
  • Mexiko – Brazílie 1:3 (25:23, 23:25, 13:25, 19:25)
  • Nizozemsko – Dominikánská republika 3:0 (25:19, 25:16, 25:14)
  • Japonsko – Portoriko 3:0 (25:22, 25:14, 25:18)
  • Mexiko – Dominikánská republika 0:3 (13:25, 18:25, 15:25)
  • Nizozemsko – Brazílie 2:3 (25:21, 18:25, 27:25, 19:25, 7:15)
  • Německo – Portoriko 3:1 (25:23, 25:27, 29:27, 25:22)
  • Japonsko – Srbsko 3:1 (15:25, 25:23, 25:23, 25:23)
  • Mexiko – Portoriko 1:3 (17:25, 19:25, 25:18, 19:25)
  • Německo – Dominikánská republika 0:3 (12:25, 19:25, 17:25)
  • Nizozemsko – Srbsko 3:0 (25:16, 25:12, 25:20)
  • Japonsko – Brazílie 2:3 (25:23, 25:16, 26:28, 21:25, 11:15)

Konečná tabulka skupiny E

  zápasy výhra prohra   sety body
Nizozemsko     9     8     1   26:6   24
Japonsko     9     7     2   25:9   22
Srbsko     9     7     2   22:6   21
Brazílie     9     7     2   23:11   20
Dominikánská republika     9     5     4   17:12   16
Německo     9     5     4   16:15   14
Portoriko     9     3     6   10:19     9
Mexiko     9     1     8      6:24     3

 

SKUPINA F (Ósaka)

  • Turecko – Rusko 0:3 (15:25, 17:25, 16:25)
  • Bulharsko – USA 0:3 (16:25, 17:25, 11:25)
  • Itálie – Ázerbájdžán 3:0 (25:12, 25:19, 25:10)
  • Čína – Thajsko 3:0 (28:26, 25:20, 25:23)
  • Bulharsko – Rusko 1:3 (21:25, 20:25, 25:23, 19:25)
  • Turecko – USA 0:3 (21:25, 17:25, 18:25)
  • Čína – Ázerbájdžán 3:0 (25:17, 25:16, 25:17)
  • Itálie - Thajsko 3:0 (25:15, 25:12, 25:15)
  • Turecko – Ázerbájdžán 3:1 (26:24, 25:17, 22:25, 25:21)
  • Bulharsko – Thajsko 3:2 (25:18, 22:25, 18:25, 25:22, 19:17)
  • Itálie – Rusko 3:1 (22:25, 25:20, 25:18, 25:22)
  • Čína – USA 3:0 (25:17, 26:24, 25:18)
  • Bulharsko – Ázerbájdžán 3:0 (25:19, 25:20, 25:20)
  • Turecko – Thajsko 3:1 (22:25, 25:20, 25:22, 25:20)
  • Itálie – USA 3:1 (25:16, 25:23, 20:25, 25:16)
  • Čína - Rusko 3:1 (25:22, 21:25, 25:23, 25:15)

Konečná tabulka skupiny F

  zápasy výhra prohra   sety body
Itálie     9     9     0   27:3   27
Čína     9     8     1   25:5   24
USA     9     7     2   22:11   19
Rusko     9     6     3   22:12   18
Turecko     9     5     4   15:15   15
Bulharsko     9     4     5   14:18   11
Thajsko     9     3     6   16:22   11
Ázerbájdžán     9     2     7     8:22     6

 

postupují tři družstva z každé skupiny

 

14. - 16. 10. 2018

  • SKUPINA G (Nagoya) – los 1E/F, los 3E/F, los 2E/F - Itálie, Japonsko, Srbsko
  • SKUPINA H (Nagoya) - los 1E/F, los 3E/F, los 2E/F - Nizozemsko, Čína, USA

v případě, že E1 a E3 jsou ve stejné skupině, F2 bude automaticky přiděleno do skupiny (E1,F2,E3)  a E2 do druhé (F1,E2,F3)

SKUPINA G (Nagoya)

  • Japonsko – Srbsko 0:3 (19:25, 18:25, 23:25)
  • Itálie – Japonsko 3:2 (25:20, 22:25, 25:21, 19:25, 15:13)
  • Itálie - Srbsko 1:3 (21:25, 19:25, 25:23, 23:25)

Konečná tabulka skupiny G

  zápasy výhra prohra   sety body
Srbsko     2     2     0    6:1    6
Itálie     2     1     1    4:5    2
Japonsko     2     0     2    2:6    1

 

SKUPINA H (Nagoya)

  • Čína – USA 3:2 (25:22, 19:25, 20:25, 25:23, 15:9)
  • Nizozemsko – USA 3:2 (30:32, 15:25, 25:22, 25:15, 15:9)
  • Nizozemsko - Čína 1:3 (25:23, 13:25, 18:25, 17:25)

Konečná tabulka skupiny H

  zápasy výhra prohra   sety body
Čína     2     2     0    6:3    5
Nizozemsko     2     1     1    4:5    2
USA     2     0     2    4:6    2

 

první dvě družstva z každé skupiny postupují do semifinále, poslední ze skupiny hraje o 5. místo

 

19. 10. 2018 (Yokohama)

semifinále

  • G1 – H2
  • H1 – G2

Srbsko – Nizozemsko 3:1 (25:22, 26:28, 25:19, 25:23)

Čína – Itálie 2:3 (18:25, 25:21, 16:25, 31:29, 15:17)

o 5. místo G3 – H3

Japonsko - USA 1:3 (23:25, 16:25, 25:23, 23:25)

 

20. 10. 2018 (Yokohama)

o 3. místo: Nizozemsko – Čína 0:3 (22:25, 19:25, 14:25)

finále: Srbsko – Itálie 3:2 (21:25, 25:14, 23:25, 25:19, 15:12)

 

Autor: Jiří Carba, FIVB