Projekt „Benjamínci ročník 2007“ chlapci pokračuje

Vážení sportovní přátelé, prázdniny se začínají neúprosně blížit ke svému konci. Září, měsíc definovaný pro většinu občanů, jako měsíc začátku školního roku, je již na dohled. Nejinak to je i se „Základní školou volejbalu“.

Již 6. září 2019 začíná druhý kemp Ondřeje Hudečka – Benjamínci  2007. Tradičně se začíná v Kolíně a netradičně v pátek 6. září a končí se v pondělí 9. září 2019.

Na kemp jsou přednostně zváni hráči, kteří se zúčastnili prvního kempu (16.-19.5.2019). Pokud se někdo z vážných zdravotních či jiných důvodů nebude moci zúčastnit, má právo oddíl, z kterého byl hráč, navrhnout jiného hráče. Pokud se tak stane, prosím o co nejrychlejší sdělení.

Kapacita kempu v Kolíně je 48 hráčů.

Součástí pozvánky pro hráče jsou nově vypracované dokumenty související s GDPR. Prosím o jejich pečlivé vyplnění a předání hráčům či zaslání mailem.  

Jako vždy jsou zváni trenéři všech zúčastněných hráčů, ale samozřejmě každý, kdo má zájem. Termín celého kempu byl záměrně posunut tak, aby začínal v pátek a končil v pondělí. To hlavní z hlediska trenérů se odehrává v sobotu a v neděli. Ubytování a strava je zajištěna, je třeba se ovšem včas přihlásit.

Přílohy:

pozvánka,   GDPR – dotazník Naděje,   list účastníka,   přihláška trenéra,   seznam hráčů

 

Autor: Jiří Zach - svazový trenér mládeže - chlapci