Snowvolejbal se opět vrací do Česka, v únoru proběhne ve Špindlu MČR!

Čeští snowvolejbalisté mohou opět po roční odmlce bojovat o titul českých šampionů v nejnovějším z volejbalových sportů, do Špindlerova Mlýna se vrací UNIQA Mistrovství České republiky žen a mužů ve snowvolejbale! Dvanáct mužských a stejný počet ženských družstev bude bojovat v místech, kde již snowvolejbal v minulosti udivoval, tedy v areálu u dolní stanice lanovky na Svatý Petr. Z šampionátu, který se koná 8. 2. 2020, získá vítězný tým právo reprezentovat Českou republiku na Mistrovství Evropy 2020, jehož pořadatelství bude ještě upřesněno.

 

Na soupisce každého týmu mohou být zapsáni tři, nebo čtyři hráči, přičemž samotná utkání budou soubojem trojic s možností střídání. Na turnaji smí startovat pouze občané České republiky.

Přihlášky na mistrovství se podávají e-mailem slečně Evě Bauerové na adresu bauerova@cvf.cz. Bližší informace o turnaji jsou uvedeny v propozicích turnaje, které jsou přílohou článku nebo uloženy jako příloha stránky turnaj v kalendáři beachvolejbalových turnajů. Startovní listiny mistrovství jsou k nahlédnutí na tomto odkazu: http://bit.ly/37TuMD4

Autor: Petr Sixta