Osmý ročník benefice Vyber si, vydraž si zahraj si byl úspěšný i v novém prostředí!

V klubu La Loca finišovala dražba, na pražském Domynu probíhal samotný turnaj. I v osmém případě šlo o perfektní akci a výtěžek dražby několika českých hvězd pomohl vybraným neziskovým organizacím! Byť kvůli koliznímu termínu nebyly pokořeny některé rekordy, celková suma za osm let překonala slibované tři miliony vybraných korun na dobrou věc!

logo

Za doprovodu show stand-up komika a moderátora Petra Cerhy alias Nastyho nebo zpěvačky Lina Karo dražili členové beachvolejbalové rodiny čtrnáct hráčů z české špičky a jako patnáctý byl Leo Williams! Dohromady se vybralo 415 tisíc korun a celková vybraná částka tak vzrostla na senzačních 3 121 000 Kč!

Samotný turnaj na pražském Domynu vyhrála Berenika Dominiková s Jindrou Weissem, který na rozhodující duely vystřídal Martina Piheru, ten odjel na plánované soustředění do Turecka. Druhá skončila Patricie Voznicová s Martinem Tichým a bronz ukořistila Šárka Návratová s Bobbem Kufou.

Hvězdy českého beachvolejbalu se stejně jako my už nemohou dočkat devátého pokračování. Těšíme se na Vás na benefičním turnaji v roce 2020!

 

Autor: Petr Sixta, foto: Václav Kohelka