Organizátoři rozhodli o odložení turnaje J&T Banka Ostrava Beach Open

Zástupci Českého volejbalového svazu a pořadatelské společnosti Raul se s ohledem na aktuální situaci rozhodli k posunu 4hvězdičkového turnaje J&T Banka Ostrava Beach Open. K rozhodnutí dnes došlo po dohodě s Mezinárodní volejbalovou federací FIVB. Turnaj byl naplánován na 20. až 24. května 2020. FIVB zveřejnila nový kalendář beachvolejbalových turnajů Světové série.

Ve spolupráci s FIVB jsme vyhodnotili situaci jak v naší zemi, tak omezení pro účastníky turnaje a rozhodli se pro jeho přeložení do pozdějšího termínu. Ten budeme ve spolupráci s FIVB a v návaznosti na olympijské hry v Tokiu hledat," prohlásil předseda Českého volejbalového svazu Marek Pakosta.

Podle zástupce společnosti Raul Marka Tesaře poslední dva ročníky ukázaly, že turnaj Světové série do Ostravy patří a fanoušci ho milují. „Věřím, že i letos jim tento krásný sport v podání těch nejlepších světových hráčů a hráček budeme schopni přivézt. I pro nás, pořadatele, je to velmi důležité z pohledu ekonomického. Věřím tedy, že i letos zažijeme tu neopakovatelnou atmosféru v unikátním prostředí Dolních Vítkovic. Teď ale všem přeji pevné zdraví. To je nejpřednější.“

Prodané vstupenky zůstávají v platnosti, další prodej je však aktuálně pozastaven. O novém termínu turnaje budeme včas informovat.

Nový kalendář FIVB:  ZDE

Detailní informace Vám přineseme v pondělí.

 

Autor: Štěpán Sedláček