Benefiční turnaj (8/19) - Vítězka CEV Masters v Pelhřimově MICHALA KVAPILOVÁ!

Míša Kvapilová zažívá rozporuplný rok 2018. Nejprve oslnila po boku Kristýny Kolocové na CEV European Masters v Pelhřimově. Poté přišla letní sezóna nepřesvědčivých výsledků. Její parťačka ukončila kariéru, tak začala novou éru s Michaelou Kubíčkovou. A na Mistrovství České republiky obhájila další titul republikové šampionky, již třetí v řadě. Co z dua (MK)2 vyjde se rozhodně doporučuje sledovat!

Dražební lístek Michaly Kvapilové - ZDE

Výtěžek dražby Míši podpoří Nadační fond Veroniky Kašákové

 

"Jeden z nejhezčích okamžiků uplynulé sezóny byl ten, když jsme vyhrály CEV Masters v Pelhřimově (s Kristýnou Hoidar Kolocovou, pozn. red.). Ráda hraji před českým publikem a vyhrát takový turnaj na domácí půdě byl nádherný zážitek. Za další podobně skvělý turnaj bych označila Mistrovství České republiky, které jsme už s mou novou parťačkou Míšou Kubíčkovou dokázaly vyhrát. Byl to pro mě velmi emotivní zážitek.

Benefiční turnaj je skvělá akce, která sbližuje beachvolejbalovou komunitu k podpoře dobré věci. Účastním se letos potřetí a oba předchozí roky jsem si moc užila.

Velmi se mi líbí, co Veronika Kašáková a její nadační fond pro děti v dětských domovech dělá. Ne každý má štěstí, aby ho v cestě za jeho sny podporovali rodiče. Veronika Kašáková toto zná z vlastní zkušenosti a už i proto si myslím, že dokáže dětem dobře pomoci. Protože každý by si měl plnit své sny."

 

Předchozí díly:

Jindra Weiss

Daniela Resová

Honza Dumek

Marie-Sára Štochlová

Ondra Perušič

Tereza Kotlasová

Marcel Mysliveček

 

Autor: Petr Sixta, foto: Václav Kohelka